Įkraunama...
Įkraunama...

Reglano rankovės (III)

Kazkaip vistiek man nelabai aisku del tu rankoviu... Gal kokios vaizdines medziagos kas nors turi. Planuoju megzti megztini suneliui ir turiu dvieju spalvu siulus, tai ir galvoju, kad grazu butu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Virgince @ 2011 01 19, 10:06)
Kazkaip vistiek man nelabai aisku del tu rankoviu... Gal kokios vaizdines medziagos kas nors turi. Planuoju megzti megztini suneliui ir turiu dvieju spalvu siulus, tai ir galvoju, kad grazu butu smile.gif

Aš tokiu atveju geriau daryčiau vieną pusę (pusė priekio, rankovė ir pusė nugaros) vienos spalvos, o kitą pusę kitos spalvos. Bet užsagstomą
Papildyta:
Arba priekis ir viena rankovė vienos spalvos, o nugara ir kita rankovė kitos spalvos. Tada gali būti nesagstomas. Užteks susiūti
Atsakyti
sveikos profesionales smile.gif

bandysiu pirma karta megzti reglano rankoves, ieskausi vaizdines medziagos. radau toki, gan aiskiai atrodo.... kol nepradejau biggrin.gif

http://www.youtube.c...h?v=3BYdWlyHOqc

gal pravers toms, kurios tik pradeda ax.gif
Atsakyti
Noriu ir as reglaniuko,cia gan aiskiai parodyta bigsmile.gif nes jei man reiks ardyt tai viskas buna numesta i sona,ot kantrybes nerasta pas mane schmoll.gif
Atsakyti
Pirmą kartą mezgiau nuokalniniu reglanu ir be siūlių.
Man atrodo, kad pavyko biggrin.gif

Siūlai BBB, 100gr-125 metrai, 8 kamuoliukai. Dydis 44
Labai sunku paveiksluoti juoda. Tai geriausia ką pavyko išspausti.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2011 01 19, 13:22)
Pirmą kartą mezgiau nuokalniniu reglanu ir be siūlių.


labai grazu thumbup.gif kokiais virbalais mezgei?
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2011 01 19, 13:22)
Pirmą kartą mezgiau nuokalniniu reglanu ir be siūlių.


o kas šitas? ne keturiose vietose platinta? kur reglano linijos ir kiek jų?
atrodo, kad gavosi biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Virgince @ 2011 01 19, 10:06)
Kazkaip vistiek man nelabai aisku del tu rankoviu... Gal kokios vaizdines medziagos kas nors turi. Planuoju megzti megztini suneliui ir turiu dvieju spalvu siulus, tai ir galvoju, kad grazu butu smile.gif

Paprasčiausia būtų visą viršų, kol nebaigsi reglano platinimo, megzti viena spalva, o paskui jau daryti kokius nors spalvotus raštus, dryželius ar tiesiog viską tęsti kita spalva. O jei nori būtinai kitokios spalvos rankovių, tai pagrindinis dalykas - teks megzti ne ratu, o pirmyn-atgal, tik kur tuomet daryti tą susegimą ar siūlę - jau skonio reikalas (ar priekyje per vidurį (galima gi ir nebūtinai iki apačios), ar per petį priekyje, ar per petį nugaroje (čia mažiausiai kristų į akis siūlė)). Na arba aišku visada galima visas dalis megzti atskirai, o paskui susiūti.

O vaizdinės medžiagos - kokios konkrečiai? g.gif Jei apie spalvų keitimą, tai esu įkėlusi čia - tas pats tinka ir reglanui, tik ne mezgant ratu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Smalsutė_: 19 sausio 2011 - 13:04
QUOTE(Krirma @ 2011 01 19, 13:38)
labai grazu  thumbup.gif  kokiais virbalais mezgei?

Dėkui. ADDI valiniai 1 metras, Nr.3
Papildyta:
QUOTE(fishke @ 2011 01 19, 13:39)
o kas šitas? ne keturiose vietose platinta? kur reglano linijos ir kiek jų?
atrodo, kad gavosi  biggrin.gif  4u.gif

Pradėta megzti nuo kaklo. Nėra reglano linijų. Matosi, kad platėja gerų akių stulpeliai. Juose ir dadėdavau palaipsniui akių
Atsakyti
saulėlydis* labai labai puiki suknelė, tiek darbelio uhuuu, šaunuolė 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 01 19, 11:58)
Paprasčiausia būtų visą viršų, kol nebaigsi reglano platinimo, megzti viena spalva, o paskui jau daryti kokius nors spalvotus raštus, dryželius ar tiesiog viską tęsti kita spalva. O jei nori būtinai kitokios spalvos rankovių, tai pagrindinis dalykas - teks megzti ne ratu, o pirmyn-atgal, tik kur tuomet daryti tą susegimą ar siūlę - jau skonio reikalas (ar priekyje per vidurį (galima gi ir nebūtinai iki apačios), ar per petį priekyje, ar per petį nugaroje (čia mažiausiai kristų į akis siūlė)). Na arba aišku visada galima visas dalis megzti atskirai, o paskui susiūti.


As daryciau siule prieky per reglana ir siuciau dekoratyvines sagutes biggrin.gif

Smalsute, kiek tu daug lobiu turi thumbup.gif Kazkada labai ieskojau, kaip spalvotai megzti, niekaip nesugalvojau, kaip tuos siulus persukt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(werde @ 2011 01 19, 20:54)
Smalsute, kiek tu daug lobiu turi  thumbup.gif

Tai kad čia iš tos pačios knygos... blush-anim-cl.gif
Atsakyti