Įkraunama...
Įkraunama...

Reglano rankovės (III)

QUOTE(Letune @ 2011 01 14, 21:53)
Labai puiki suknelė.  thumbup.gif  O kodėl vargai su rankovėmis? Atrodo jos gerai.

aciu visoms uz pagyrimus 4u.gif
o su rankovem tai buvo tokia beda-kiekvienai kazkur 6-8 akim buvo per daug, norejau ilgesniu, tad numezgus i ilgi negraziai atrode-rauksle mete is pazasties. bandziau vienaip, kitaip.tad nusprendziau nevarkt ir padaryt trumpas rankovytes (nors ir dabar rauksle eina is pazasties, kai rankos nuleistos, bet ne tokia baisi, tad del to ir nebepatinka suknute).ir rankovytes mezgiau nebe apvaliai, bet siuvau, nes vistiek skylute gavos pazastu srity. kita kart gal ir nebemegsiu nuo virsaus doh.gif , mezgant nuo apacios reglana lengviau man pasiskaiciuot.
Atsakyti
mergaitės, kaip suprantu čia reglanas g.gif kur platinasi keturiose vietose tą moku, bet o kaip čia - nelabai nesuprantu g.gif rusiškai nesuprantu, gal ir yra nuorodoje info apie tai doh.gif
user posted image
čia bus didesnės foto unsure.gif
http://club.osinka.r...-64062?&start=0
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2011 01 14, 10:18)
Va, susiradau net jų kortelę (dabar jau iš jų nuolaidos reikės prašyti  biggrin.gif ):
www.hobicentras.lt
VCUP, 5 aukštas, Konstitucijos pr. 16, Vilnius

Dėkui 4u.gif - berods žinau tą parduotuvę VCUP'e (ir tą keistą nuolaidų sistemą mastau.gif ).
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2011 01 15, 19:42)
mergaitės, kaip suprantu čia reglanas  g.gif kur platinasi keturiose vietose tą moku, bet o kaip čia - nelabai nesuprantu  g.gif rusiškai nesuprantu, gal ir yra nuorodoje info apie tai  doh.gif

Čia mezgasi kaip reglanas nuo apačios iki pelėdų, o po to rankovės kartu su priekiu ir nugara apvaliai ir akys, mezgant į viršų, suimamos tolygiai tarp visų pelėdų kas kelinta eilė. tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Letune: 15 sausio 2011 - 20:45
QUOTE(janone @ 2011 01 15, 14:14)
Numezgiau megztuka reglano rankovemis, mezgiau virbalais su valu, bet nezinau kodel, megztinis labai skersuoja  doh.gif  doh.gif
Kokia gali buti priezastis? Gal kad mezgant ratu ir ratu siulai kazkaip sussisuka g.gif

Kaltas tikrai ne mezgimas ratu, o patys siūlai. Čia jei nuspręstum ardyti:
user posted image
Aišku nieko paguodžiančio, bet kita vertus aš kažkada seniai buvau nusimezgusi liemenę iš lininių siūlų - iš pradžių skersavo siaubingai doh.gif , jau maniau, kad beliks tik ardyti, bet mama kažkaip ją tada šlapią išlygino visaip kaip patampydama ir to skersumo beveik ir nebesimatė - na bent jau tai netrukdė nešioti keleris metus kaip vieną iš mėgstamiausių rūbų. Tik po skalbimo vėl šiek tiek deformuodavosi.
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 01 15, 21:57)
Kaltas tikrai ne mezgimas ratu, o patys siūlai. Čia jei nuspręstum ardyti:
user posted image
Aišku nieko paguodžiančio, bet kita vertus aš kažkada seniai buvau nusimezgusi liemenę iš lininių siūlų - iš pradžių skersavo siaubingai doh.gif , jau maniau, kad beliks tik ardyti, bet mama kažkaip ją tada šlapią išlygino visaip kaip patampydama ir to skersumo beveik ir nebesimatė - na bent jau tai netrukdė nešioti keleris metus kaip vieną iš mėgstamiausių rūbų. Tik po skalbimo vėl šiek tiek deformuodavosi.

ot aciu biggrin.gif man irgi pasirode, kad siulai kalti, nes mezgiau is isardyto megstuko.
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 01 10, 23:21)
Ir turi gi žmonės kantrybės... wub.gif

O aš užėjau padėkoti rekomendavusioms (tiksliai nebeprisimenu kam blush2.gif ) išmėginti "addi" valinius virbalus. 4u.gif  Iš tikrųjų gėris. thumbup.gif Šiaip visada maniau, kad virbalų kokybė - antraeilis dalykas, bet valiniams tai ko gero negalioja. biggrin.gif

nugi užtenka blush2.gif man geriausias nusiraminima spo visų dienos stresų ...
nežinau ar addi, bet virbalai su valu, kokybikšu - tikrai gėris. turėjau su bambukų galais - gerai, bet labai jau riekai bijoti, kad nenulūžtų ...

QUOTE(aiwita @ 2011 01 11, 16:36)
nu tikrai Pasakyte fantastiškai gražu  thumbup.gif
man gražu pynės, bet siūlų gaila  ax.gif
o ir figūra pavydėtina  4u.gif
tikrai gražu


už pagiriamąjį žodį ačiū, ir už figūrai ačiū blush2.gif
kad žinok pynėms nieko labai daug neišėjo tų siūlų.. norėjau šiltesnio.. beje, mama atsiuntė vilnonių baltų, sakiau tikrai megsiu naują suknutę, tik ši kartą kokį raštelį .. renkuosi dar..

QUOTE(Vaidullka @ 2011 01 13, 16:14)
Sakykit ar mezgant reglanu nuo apačios, kaklo linija tiesiai užsibaigia ar reikia nuleisti kažkiek? Turbūt niekada gyvenime neišmoksiu šitų dalykų  doh.gif  doh.gif  doh.gif


baiginėjau kaklą taip įdomiai, kadangi su valu nėriau, tai nuleidinėjau jau megzdama neapvaliai, o iš abiejų pusių, bet vistiek su tuo pačiu valu ..

Atsakyti
Turiu klausima. O kaip megzti reglanu, kai nori, kad megztinio rankoves butu kitokios spalvos, nei viso mezginio? Ar neiseis? Gal reiks susiuti? Labai laukciau paaiskinimo...
Atsakyti
Na kodel turi neiseiti biggrin.gif svarbu noras yra biggrin.gif Sakykim mezgant reglana nuo virsaus, reiks 4 kamuokliuku, po viena kiekvienai daliai, ten kur jie jungiasi reikia persukti mezgama siula su prijungiamu, tokiu budu jie neatsiskirs ir viskas turetu gautis. sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(werde @ 2011 01 18, 17:41)
Na kodel turi neiseiti  biggrin.gif svarbu noras yra  biggrin.gif Sakykim mezgant reglana nuo virsaus, reiks 4 kamuokliuku, po viena kiekvienai daliai, ten kur jie jungiasi reikia persukti mezgama siula su prijungiamu, tokiu budu jie neatsiskirs ir viskas turetu gautis. sekmes  4u.gif

Manau svarbu ne tik noras. mastau.gif Jei megztinis susagstomas - jokių problemų, bet jei mezgi nuo pat viršaus ratu, tai pvz.: priekis baltai, rankovė mėlynai, nugara vėl baltai, kita rankovė - mėlynai, o kai prieisi priekį, baltasis siūlas bus likęs prie kitos rankovės, o ne reikiamoje vietoje. Ko gero belieka arba daryti kokį nors susegimą, arba siūlę per vieną iš reglano takelių.
Atsakyti
Na bet tikrai doh.gif blush2.gif visai apie tai nepagalvojau....tada geriausia daryt siule per viena takeli, jei uzsagstomo nesinori....
Atsakyti
QUOTE(werde @ 2011 01 18, 21:06)
Na bet tikrai  doh.gif  blush2.gif visai apie tai nepagalvojau....tada geriausia daryt siule per viena takeli, jei uzsagstomo nesinori....

Aš tai siūlyčiau gerai pagalvoti ar tikrai to nori. Nemėgstu siūlių, bet šituo atveju megzčiau atskirai ir susiūčiau. Iš dviejų kamuoliukų mezgant (pvz, kai rankoves mezgi kartu) raizgalynė gaunasi, o iš keturių tai net baisu paalvot...
O gal aš yra koks būdas kaip megzti su daug kamuoliukų ir nepasiklysti, kurio aš nežinau g.gif
Atsakyti