Įkraunama...
Įkraunama...

Reglano rankovės (III)

QUOTE(Vaidullka @ 2011 01 13, 15:14)
Sakykit ar mezgant reglanu nuo apačios, kaklo linija tiesiai užsibaigia ar reikia nuleisti kažkiek? Turbūt niekada gyvenime neišmoksiu šitų dalykų  doh.gif  doh.gif  doh.gif

Reikėtų apyklei nuleisti-priekyje daugiau,nugaroje mažiau,kaip ir mezgant įprastu būdu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2011 01 13, 08:05)
Kaip aš tave suprantu... Aš irgi ką tik pabaigiau megzti suknelę. Beje irgi reglanu. Bral kaip man jos spalva nepatinka... Niekaip nesuvokiu kaip aš galėjau nusipirkti tokios spalvos siūlus. Ir mezgiau aš ją ilgiau negu bet ką kita. Visi sako, kad labai gera spalva, bet man taip nelimpa... Blogiausia, kad išardyt būtų sunkiau negu numegzt dar vieną, nes tokie siūlai. Vakar į darbą ėjau ja apsirengus. Įdomus jausmas.. Kaip kad su svetimu rūbu būčiau...

As zinai nusprendziau, kad sau daugiau nemegsiu, nes jau antra mezgini isardau doh.gif o dar vienas stovi nepbaigtas doh.gif Vienu zodziu, ieskau berniukisku modeliu ir einu vaikam megzt lotuliukas.gif As viena savo irgi taip bandziau megzt su tokiais siulais, kad jau vidury mezginio pradejau galvot, kaip as sugebejau tokius juos nusupirkti, bet matyt, kai pirkau buvo labai niuri diena, o man spalvu norejosi biggrin.gif Finalas, aisku, isardyta ir permegzta i vaikiskus lotuliukas.gif
As sakyciau, palauk truputi, padek i spinta ir issitrauk po kiek laiko, gal kitaip atrodys, nors jei dabar nepatinka ir nelimpa, tai vargu.....
QUOTE(Vaidullka @ 2011 01 13, 14:14)
Sakykit ar mezgant reglanu nuo apačios, kaklo linija tiesiai užsibaigia ar reikia nuleisti kažkiek? Turbūt niekada gyvenime neišmoksiu šitų dalykų  doh.gif  doh.gif  doh.gif

Nuo apacios normaliai kaklas isimamas, kaip ir mezgant kitokiom rankovem, reglanas cia itakos kaipo ir neturi. Galima daryt ir tiesu, bet graziau kai kazkiek isimamas smile.gif

Smalsute, jungsies i valiniu virbalu myletoju kluba? bigsmile.gif Saunu, kad atradai smagius virbalus biggrin.gif
Atsakyti
Ačiū už greitą atsakymą wub.gif

bet aš nemoku susiskaičiuot kiek nuimt ir kuriose eilėse blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(werde @ 2011 01 13, 16:30)
As zinai nusprendziau, kad sau daugiau nemegsiu, nes jau antra mezgini isardau  doh.gif o dar vienas stovi nepbaigtas  doh.gif Vienu zodziu, ieskau berniukisku modeliu ir einu vaikam megzt  lotuliukas.gif As viena savo irgi taip bandziau megzt su tokiais siulais, kad jau vidury mezginio pradejau galvot, kaip as sugebejau tokius juos nusupirkti, bet matyt, kai pirkau buvo labai niuri diena, o man spalvu norejosi  biggrin.gif Finalas, aisku, isardyta ir permegzta i vaikiskus  lotuliukas.gif
As sakyciau, palauk truputi, padek i spinta ir issitrauk po kiek laiko, gal kitaip atrodys, nors jei dabar nepatinka ir nelimpa, tai vargu.....


Ardyt nėra taip baisu, kai ardosi, bet man labai patinka megzti tokiais siūlais, kurie ardytis nelabai nori ax.gif bet jie šilti ir nebrangūs. Pamenu iš tokių buvau prieš porą metų megztuką nusimezgusi. Irgi nepataikiau spalvos. Tai du metus spintoje pragulėjo, o šiemet taip smagiai dėvisi tongue.gif Gal ir su suknute taip bus. Šiaip aš ją apsirengiu, bet kai pažiūriu į ją, kaskart klausimas iškyla: kaip aš išsirinkau tokią spalvą???
Papildyta:
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 01 10, 23:21)
Ir turi gi žmonės kantrybės... wub.gif

O aš užėjau padėkoti rekomendavusioms (tiksliai nebeprisimenu kam blush2.gif ) išmėginti "addi" valinius virbalus. 4u.gif  Iš tikrųjų gėris. thumbup.gif Šiaip visada maniau, kad virbalų kokybė - antraeilis dalykas, bet valiniams tai ko gero negalioja. biggrin.gif

tai turbūt čia aš tas parazitas, kuris pasidalino savo džiaugsmo užkratu blush2.gif
Džiaugiuosi, kad tiko ir patiko. Tikrai fantastiškas reikalas. O iš addi reikės bandyt išsimušt nuolaidų už reklamą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2011 01 13, 17:35)
Ardyt nėra taip baisu, kai ardosi, bet man labai patinka megzti tokiais siūlais, kurie ardytis nelabai nori  ax.gif  bet jie šilti ir nebrangūs. Pamenu iš tokių buvau prieš porą metų megztuką nusimezgusi. Irgi nepataikiau spalvos. Tai du metus spintoje pragulėjo, o šiemet taip smagiai dėvisi  tongue.gif Gal ir su suknute taip bus. Šiaip aš ją apsirengiu, bet kai pažiūriu į ją, kaskart klausimas iškyla: kaip aš išsirinkau tokią spalvą???
Papildyta:

tai turbūt čia aš tas parazitas, kuris pasidalino savo džiaugsmo užkratu  blush2.gif
Džiaugiuosi, kad tiko ir patiko. Tikrai fantastiškas reikalas. O iš addi reikės bandyt išsimušt nuolaidų už reklamą  biggrin.gif

Kur galima juos isigyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(werde @ 2011 01 13, 16:30)
Smalsute, jungsies i valiniu virbalu myletoju kluba?  bigsmile.gif Saunu, kad atradai smagius virbalus  biggrin.gif

pioneers.gif
Papildyta:
QUOTE(aiwita @ 2011 01 13, 17:35)
tai turbūt čia aš tas parazitas, kuris pasidalino savo džiaugsmo užkratu  blush2.gif
Džiaugiuosi, kad tiko ir patiko. Tikrai fantastiškas reikalas. O iš addi reikės bandyt išsimušt nuolaidų už reklamą  biggrin.gif

hihihi.gif O va kur geriausia tuos "addi" virbalus pirkti, tai ir aš norėčiau sužinoti (nes man Kalėdų senelis truputį aplinkkeliais nešė topsecret.gif ).
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 01 13, 23:14)
pioneers.gif
Papildyta:

hihihi.gif O va kur geriausia tuos "addi" virbalus pirkti, tai ir aš norėčiau sužinoti (nes man Kalėdų senelis truputį aplinkkeliais nešė topsecret.gif ).


Protingas tas Kalėdų senelis lotuliukas.gif Žino ką nešti lotuliukas.gif Man knyga mezgimo atnešė, kurios labai norėjau, tau virbalus, kad galėtum jais džiaugtis biggrin.gif
O virbalus aš pirkau "Gerose akyse". Pas mus tokia parduotuvė yra. Manau, kad yra ir kituose miestuose. Mokėjau už juos apie 14 Lt.
Va, susiradau net jų kortelę (dabar jau iš jų nuolaidos reikės prašyti biggrin.gif ):
www.hobicentras.lt
VCUP, 5 aukštas, Konstitucijos pr. 16, Vilnius
Palangos 22/Vilniaus 44 Kaunas
Babilonas 1, Panevėžys

Bet pas juos nuolaidų sistema įdomi. Pirmas pirkinys pilna kaina, antrajam taikoma 3% nuolaida, trečiajam 5%, po to 7,10,15,20. Ir nesvarbu už kokią sumą perki. Tai visai verta virbalus nusipirkti pačius paskutinius smile.gif O iki tol pirkti servetėles po vieną ax.gif
Atsakyti
manoji suknele reglanu nuo virsaus (irgi uzbaigus, nelabai bepatinka schmoll.gif ) labai ilgai vargau su rankovemis doh.gif
user posted image
ir vyriskas megztukas, megztas reglanu nuo apacios susiuvant visas detales
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo enigma3: 14 sausio 2011 - 17:59
enigma3 thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(enigma3 @ 2011 01 14, 18:53)
manoji suknele reglanu nuo virsaus (irgi uzbaigus, nelabai bepatinka  schmoll.gif ) labai ilgai vargau su rankovemis doh.gif


Labai puiki suknelė. thumbup.gif O kodėl vargai su rankovėmis? Atrodo jos gerai.
Atsakyti
Laba diena mezgejos :0
Numezgiau megztuka reglano rankovemis, mezgiau virbalais su valu, bet nezinau kodel, megztinis labai skersuoja doh.gif doh.gif
Kokia gali buti priezastis? Gal kad mezgant ratu ir ratu siulai kazkaip sussisuka g.gif
Atsakyti
QUOTE(janone @ 2011 01 15, 14:14)
Laba diena mezgejos :0
Numezgiau megztuka reglano rankovemis, mezgiau virbalais su valu, bet nezinau kodel, megztinis labai skersuoja  doh.gif  doh.gif
Kokia gali buti priezastis? Gal kad mezgant ratu ir ratu siulai kazkaip sussisuka g.gif


Nemanau, kad dėl to. Kiek mezgiau, niekada nesisuko, nebent raštas toks, kad skersuoja. Arba gal dar dėl siūlų gali būti taip g.gif
Papildyta:
QUOTE(enigma3 @ 2011 01 14, 18:53)
manoji suknele reglanu nuo virsaus (irgi uzbaigus, nelabai bepatinka  schmoll.gif ) labai ilgai vargau su rankovemis doh.gif

O kodėl nepatinka?
Šiaip atrodo labai gražiai. Labai dailiai numegzta
Atsakyti