Įkraunama...
Įkraunama...

Reglano rankovės (III)

Sveikutės wink.gif
Mano pirmas reglanas nuo viršaus, be siūlių. Labai patiko šis mezgimo būdas

user posted image
Atsakyti
[quote=aelitka,2011 01 06, 19:30]
Sveikutės wink.gif
Mano pirmas reglanas nuo viršaus, be siūlių. Labai patiko šis mezgimo būdas

Labai grazu thumbup.gif Mezget pagal shema? norieciau tokio ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristalina5: 06 sausio 2011 - 20:00
AELITKA, labai gražus darbelis wub.gif kaip tas siūliukas aš galvoju pirkti ar švelnus ir neplonas rolleyes.gif
Papildyta:
Miela, Werde rodykis su tunika įvertinsim ax.gif
Atsakyti
aciuks.gifKristalina5,mausiuke
Schemutės rusaičių forume http://club.osinka.r...-84884?&start=0. Tik aš modelį kiek pakeičiau ax.gif
Pradėjau nuo kaklo valiniais virbaliukais ir mezgiau ratu. Pradžioje kelias eiles kaip ir vadinamuoju ripsu(abi pusės išv. akys). O daugiau pagal schemutę. Platinasi pagal raštą, papildomai galvos sukti nereikia.Kai baigiasi pagrindinis raštas (schema), tada ant papildomų virbalų nukėliau akis rankovėms, o patį pagrindą vėl mezgiau ratu. Pažasty papildomai pridėjau akių. Taip ir gavosi megztukas be siūlių. Gaila, kad fotoaparatas prastas, nepavyko gerai nufotkinti verysad.gif
Atsakyti
Aeilitka, o kaip jums gavosi tas kaklo išlinkimas?Man mezgant su valu kaklas priekyje tarsi pūpso, nerandu žodžio, bet nebūna toks išlenktas kaip pas jus.Gal galit atskleist paslaptį kaip tai padaryti?
Atsakyti
QUOTE(SOLI-SOL @ 2011 01 10, 10:15)
Aeilitka, o kaip jums gavosi tas kaklo išlinkimas?Man mezgant su valu kaklas priekyje tarsi pūpso, nerandu žodžio, bet nebūna toks išlenktas kaip pas jus.Gal galit atskleist paslaptį kaip tai padaryti?

Gal aelitkos modelyje ir kaip nors kitaip megzta g.gif , bet šiaip norint, kad priekyje gautųsi išlinkimas, reglaną nuo viršaus reikia pradėti sutrumpintomis eilėmis / daliniu mezgimu (kaip ašrašyta čia 149-150 psl.)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Smalsutė_: 10 sausio 2011 - 11:27
Aš mezgiau be jokių ypatingų skaičiavimų.
Kadangi tai pirmas reglanas nuo viršaus, tai mezgiau pagal rašto schemutę. Šeip papildomai nei dėjau, nei mažinau akių. Savaime taip wink.gif gavosi. dabar pradėjau megzti suknutę reglanu nuo viršaus. Modelį pati susigalvojau, tik pynes "skolinausi" iš modeliuko. Kadangi tik pradėjau, tai nieko dar pasakyti negaliu.
Atsakyti
user posted image

va nunarpliojau smile.gif

pirmas reglano rankovėmis, mezgiau apvaliais virbalais, rankoves astkirai o prie reglano linijos pradėjau ir kartu iki kaklo ...

rankovės tik atrodo tokios plačios - nuotraukoj negražiai sukritusios, bet ten tik šešėlis.
Atsakyti
QUOTE(Pasakyte @ 2011 01 10, 19:40)
va nunarpliojau  smile.gif

Ir turi gi žmonės kantrybės... wub.gif

O aš užėjau padėkoti rekomendavusioms (tiksliai nebeprisimenu kam blush2.gif ) išmėginti "addi" valinius virbalus. 4u.gif Iš tikrųjų gėris. thumbup.gif Šiaip visada maniau, kad virbalų kokybė - antraeilis dalykas, bet valiniams tai ko gero negalioja. biggrin.gif
Atsakyti
nu tikrai Pasakyte fantastiškai gražu thumbup.gif
man gražu pynės, bet siūlų gaila ax.gif
o ir figūra pavydėtina 4u.gif
tikrai gražu
Atsakyti
QUOTE(werde @ 2011 01 05, 20:30)
aiwita,as irgi visus kol kas mezgiau be situ papildomu akiu, bet tada rizika, kad gausis tempimas po pazastim arba skylutes, nes vistiek ten daugiau tempia nei kitur smile.gif kita mezgini bandysiu det smile.gif
Tiesa, savo zydra tunika nusimezgiau, bet dabar laukiu, kol jausmai nusistoves, nes man ji nepatinka  doh.gif galvoju ardyt visa ir megzt savo bernam geriau megztukus  doh.gif Galvoju, palauksiu pora savaiciu, gal kitaip atrodys  biggrin.gif

Kaip aš tave suprantu... Aš irgi ką tik pabaigiau megzti suknelę. Beje irgi reglanu. Bral kaip man jos spalva nepatinka... Niekaip nesuvokiu kaip aš galėjau nusipirkti tokios spalvos siūlus. Ir mezgiau aš ją ilgiau negu bet ką kita. Visi sako, kad labai gera spalva, bet man taip nelimpa... Blogiausia, kad išardyt būtų sunkiau negu numegzt dar vieną, nes tokie siūlai. Vakar į darbą ėjau ja apsirengus. Įdomus jausmas.. Kaip kad su svetimu rūbu būčiau...
Atsakyti
Sakykit ar mezgant reglanu nuo apačios, kaklo linija tiesiai užsibaigia ar reikia nuleisti kažkiek? Turbūt niekada gyvenime neišmoksiu šitų dalykų doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti