Įkraunama...
Įkraunama...

Reglano rankovės (III)

QUOTE(Letune @ 2011 01 04, 13:06)
Labai gražus megztukėlis.  thumbup.gif Čia reglanas iš viršaus ar iš apačios megztas? O iš kokio storio siūlų mezgei (kiek metrų ,kiek gramų)? Kas kiek eilių suiminėjai ar pridėdinėjai akis ir po kiek akių? Ar ir rankovėse, ir priekyje (bei nugaroje) vienodai (klausiu apie viršutinę megztinio dalį)? Įdomu, nes pas Tave  rankovės neperplačios viršuje  thumbup.gif

Dekui ax.gif Reglana moku tik is virsaus. Karta pabandzius kitaip ir nebemezgu (labai nemegstu siules siuti). Siulai 6 nr., 50 gr. Pridejau akis kas antra eile tiek rankovem, tiek ir priekiui bei nugarai (jei teisingai supratau jusu klausima). As irgi vis bijojau, kad per smarkiai isplates, bet lyg dailiai stovi. Reiks prasyt vyro, kad apsivilkus dar nutrauktu.
Atsakyti
QUOTE(jugp @ 2010 12 29, 19:17)
Pagaliau ir man pavyko. AČIŪ, AČIŪ. Dėkinga būsiu visą gyvenimą!


As irgi turiu padekoti! Aciu! Kaip tik dabar iki reglano vietos numezgiau ir bandziau sukti galva. O cia super palengvino darba. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(coliukeee @ 2011 01 04, 13:14)
Siulai 6 nr., 50 gr.  Reiks prasyt vyro, kad apsivilkus dar nutrauktu.

Ką reiškia 6 nr. -virbalų nr? O koks siūlų metražas? Žinoma lauksim nuotraukos su modeliu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Letune @ 2011 01 04, 16:27)
Ką reiškia 6 nr. -virbalų nr? O koks siūlų metražas? Žinoma lauksim nuotraukos su modeliu.  4u.gif

Jo, rekomenduojama megzt 6 nr. virbalais (as mezgiau plonesniais). Metrazas siulu - 83 m.
Na, esu beveik patenkinta savo pirmu kepiniu, tik va dabar tikslas ismokt kakla dailiau megzt ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Letune @ 2011 01 03, 22:41)
Manau, kad čia megztinis megztas nuo apačios. Pynės juosta numegzta atskirai, o po to vąšeliu (stulpeliu su užmetimu) apmegztas pynės viršus, pynės apačia ir primegzta prie rankovių ir apačios su priekiu.  bigsmile.gif

na ta nuotrauka as kaip pavyzdi idejau, tiksliau toks variantas labiau panasu i manaji http://radikal.ru/F/...9cc8d5.jpg.html
Atsakyti
sveikutės,
dar kartą man paaiškinkit kaip mezgat ax.gif
mezgu susegamą...
jau lyg ir baigsiu reglaną (akių uždėjimą)
tai kada man pridėti +3 ar +4 akis ir kada atskirti rankovytes, niekaip nesuprantu g.gif
ačiū padėjusioms, gal pagaliau išmoksiu rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutes. Numezgiau ir as savo pirma reglana dukrytei nuo apacios, bet jai kazkaip pazastukuose spaudzia, trumpoka reglano linija. O kaip padaryti ja ilgesne, nes jeigu megzciau toliau, tai jau galva neislistu? Sumezginejau kiekvienoje eileje, gal reikejo reciau sumezgineti akis? Is anksto dekoju uz pagalba smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mausiuke @ 2011 01 04, 23:01)
sveikutės,
dar kartą man paaiškinkit kaip mezgat ax.gif
mezgu susegamą...
jau lyg ir baigsiu reglaną (akių uždėjimą)
tai kada man pridėti +3 ar +4 akis  ir kada atskirti rankovytes, niekaip nesuprantu  g.gif
ačiū padėjusioms, gal pagaliau išmoksiu  rolleyes.gif


Turbūt dabar visai susuksiu tau galvą, bet aš niekada nepridedu jokių papildomų akių. Kai jau pakanka reglano ilgio, susirenku rankovių akis ant žiogelių ir mezgu likusią dalį toliau kartu (nugarą su priekiu). Arba atvirkščiai. ant žiogelių priekį su nugara, o mezgu abi rankoves kartu. Paskui jas reikia susiūti.
Papildyta:
QUOTE(algioshka @ 2011 01 05, 14:41)
Sveikutes. Numezgiau ir as savo pirma reglana dukrytei nuo apacios, bet jai kazkaip pazastukuose spaudzia, trumpoka reglano linija. O kaip padaryti ja ilgesne, nes jeigu megzciau toliau, tai jau galva neislistu? Sumezginejau kiekvienoje eileje, gal reikejo reciau sumezgineti akis? Is anksto dekoju uz pagalba smile.gif


aš megzdama nuo viršaus didinu kas antrą eilę, tai manau mezgant nuo apačios protinga būtų mažinti kas antrą eilę. Tada nebus per trumpa reglano linija
Atsakyti
Aciu uz info. Bandisiu taip daryti
Atsakyti
QUOTE(algioshka @ 2011 01 05, 14:41)
Sveikutes. Numezgiau ir as savo pirma reglana dukrytei nuo apacios, bet jai kazkaip pazastukuose spaudzia, trumpoka reglano linija. O kaip padaryti ja ilgesne, nes jeigu megzciau toliau, tai jau galva neislistu? Sumezginejau kiekvienoje eileje, gal reikejo reciau sumezgineti akis? Is anksto dekoju uz pagalba smile.gif

aš irgi mažinu kas antra eilė.
dabar pradėjau nuo viršaus pirmąreglaniuką, didinu aks antra eilė+ dadedu dar akių, nes atrodo, akd gali trukti.
Atsakyti
Aiwita ačiū, taip ir darydavau, bet čia sako traukia, o megzdavau tik sūnėnams, tai nežinau ax.gif
o akis suki kad nebūtų skylių pažastyse, nes mezgu viską apvaliai, kažkaip jos atsiranda blush2.gif
bandysiu, šiandien gal pavyks
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mausiuke: 05 sausio 2011 - 19:24
QUOTE(mausiuke @ 2011 01 04, 21:01)
sveikutės,
dar kartą man paaiškinkit kaip mezgat ax.gif
mezgu susegamą...
jau lyg ir baigsiu reglaną (akių uždėjimą)
tai kada man pridėti +3 ar +4 akis  ir kada atskirti rankovytes, niekaip nesuprantu  g.gif
ačiū padėjusioms, gal pagaliau išmoksiu  rolleyes.gif


As galvoju taip: paskutinej eilej, toj vietoj, kur buvo pridedamos akys, vietoj 1 pridek kokias 3is abieju pusiu, arba tik is pagrindo puses, jei rankoves ir taip placios smile.gif kitoj eilej jas ismegzk ir tada atskirk rankoves ir butinai papasakok, kas gavosi smile.gif

aiwita,as irgi visus kol kas mezgiau be situ papildomu akiu, bet tada rizika, kad gausis tempimas po pazastim arba skylutes, nes vistiek ten daugiau tempia nei kitur smile.gif kita mezgini bandysiu det smile.gif
Tiesa, savo zydra tunika nusimezgiau, bet dabar laukiu, kol jausmai nusistoves, nes man ji nepatinka doh.gif galvoju ardyt visa ir megzt savo bernam geriau megztukus doh.gif Galvoju, palauksiu pora savaiciu, gal kitaip atrodys biggrin.gif
Atsakyti