Įkraunama...
Įkraunama...

Reglano rankovės (III)

user posted image user posted image user posted image

reglanas ir man labai patinka dukrtei tik juo ir mezgu. geiausia, kad siūti nieko nereikia mirksiukas.gif
va paskutinis megztukas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(juulyte @ 2013 02 28, 15:17)

reglanas ir man labai patinka dukrtei tik juo ir mezgu. geiausia, kad siūti nieko nereikia mirksiukas.gif
va paskutinis megztukas ax.gif

Labai įdomiai jūs čia tuo reglanu sužaidėt...O kaip ten nugaroje, kur darėt reglano takelius, nes kiauraraštis susijungia ties kaklu. Ar kaip suprantu reglano takeliai eina iškart po kiauraraščio nugaroje, bet ar nesimeta tokia raukšlė ties jais?
Atsakyti
QUOTE(Letune @ 2013 02 28, 16:28)
Labai įdomiai jūs čia tuo reglanu sužaidėt...O kaip ten nugaroje, kur darėt reglano takelius, nes kiauraraštis susijungia ties kaklu. Ar kaip suprantu reglano takeliai eina iškart po kiauraraščio nugaroje, bet ar nesimeta tokia raukšlė ties jais?

mezgiau is cia
na kol gavosi tai tris kartus ardziau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(juulyte @ 2013 02 28, 18:32)
mezgiau is cia
na kol gavosi tai tris kartus ardziau 4u.gif

Ačiū už nuorodą, pasidomėsim. Dėl ardymo užjaučiu ir sveikinu įveikus. O kas nesigavo,kodėl teko ardyti? Čia matau gaunasi ne tokios plačios rankovės ties pažastim, tai man patiktų, bet ar netempia paskiau ties pažastim, ar patogu nešioti?
Atsakyti
QUOTE(Letune @ 2013 02 28, 19:19)
Ačiū už nuorodą, pasidomėsim. Dėl ardymo užjaučiu ir sveikinu įveikus. O kas nesigavo,kodėl teko ardyti? Čia matau gaunasi ne tokios plačios rankovės ties pažastim, tai man patiktų, bet ar netempia paskiau ties pažastim, ar patogu nešioti?

ardžiau nes blogai buvau akis paskaičiauvus ir dar kartą įsižiūrėjau kad raštą ne teisingai mezgu. na ne netempia. patogus atrodo. kai mezgiau rankoves, kelias akis ties pažastukai dar išmezgiau, ga skylių nebūtų ax.gif
Atsakyti
Va ir mano paprastų paprasčiausias reglaninis megztukėlis... Bet labai jau mylimas.. Toks pats, tik mažesnis mezgamas ir broliukui... smile.gif

user posted image
Atsakyti
Keliu temute i virsu, paprastas reglanas blush2.gif
o aš rodau kaip sunaudojau siūlų likučius blush2.gif
siek tiek didokas gavosi, bet namie sunesiosim blush2.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
laba diena
mergaites as su klausimeliu smile.gif
bandau megzti megztuka susagstoma reglanu nuo virsaus, cia kaip ir viskas aisku, bet kaip dart su rankovem g.gif kaip vienodas abi padaryt ir kaip siaurint, nes jeigu nesiaurinsiu bus labai placios g.gif blush2.gif
Atsakyti
O man klausimas iskilo ka reiskia: "Rankoviu pradzioje per viena karta "uzdarau" po 3 akis is abieju pusiu. Uzdarydama akis ismezgu 2 eiles" Tai tas "uzdarau", tai 3 akis sumegzti kartu ar kaip? blush2.gif Nesuprantu. blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(ilgakojuke @ 2011 02 22, 11:19)
Aciu 4u.gif  Uzmeskit aki CIA (3ioj zinutej aprasymas)


Sveiki,

labai noreciau gauti schemute. Nes atsidarius nuoroda jos jau ten nebera verysad.gif
Atsakyti
Sveiki, kažkurioj temoj mačiau, kaip megzti reglaną nuo viršaus, padarant lyg akių uždėjimą per pečius, pažiūrėjus atrodo, kad susiūta ties pečiais. Iš karto neišsisaugojau nuorodos, o dabar niekaip neberandu. Jei supratot, apie ką kalbu, gal galit padėt? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Spurgita @ 2013 10 22, 09:59)
Sveiki, kažkurioj temoj mačiau, kaip megzti reglaną nuo viršaus, padarant lyg akių uždėjimą per pečius, pažiūrėjus atrodo, kad susiūta ties pečiais. Iš karto neišsisaugojau nuorodos, o dabar niekaip neberandu. Jei supratot, apie ką kalbu, gal galit padėt? smile.gif


Is pasakymo panasu, kad kalbat apie si buda smile.gif
Atsakyti