Įkraunama...
Įkraunama...

Reglano rankovės (III)

QUOTE(_Smalsutė_ @ 2013 01 14, 16:00)


Aciu Smalsute labai labai 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mezgejos 4u.gif gal galit man padeti. kazkada mezgiau dukrytei suknele ir dariau tokias rankovytes, o dabar internete nerandu kokios nors panasios scemos verysad.gif gal kuri turit g.gif Va taip:
user posted image

kitose temose mergaites sako, kad cia reglanas, bet pries 2 m. kai mezgiau dukrytei suknyte, tikrai nebuvo sudetinga, o kai skaitau apie reglano rankoves, tai man tamsus miskas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ruta19 @ 2013 01 21, 09:31)

kitose temose mergaites sako, kad cia reglanas, bet pries 2 m. kai mezgiau dukrytei suknyte, tikrai nebuvo sudetinga, o kai skaitau apie reglano rankoves, tai man tamsus miskas  blush2.gif

na kad nematyti reglano linijos, tai sakyciau cia akiu skaicius didintas palaipsniui g.gif
Atsakyti
Sveiki. Perskaičiau visą rastą informaciją bet negaliu suvest galų. Mezgu suknelę reglanu nuo apačios. Virbalai su valu, rankoves planuoju megzt taip pat be siūlių. Tai kaip išimti tas akis pažastims ? Ar nieko imt nereikia. Ir kaip išėmus visą tą reikalą suvert ant vieno virbalo. Ar paskui susiūt atskirai... O gal reglanu iš vis be siūlių tik vaikiški rūbai mezgami.
Atsakyti
http://img0.liveinte...626_large_4.jpg

mamytes,gal imestumete nuoroda is YouTube ar pan.,kaip ismegzti ta staciakampi. As issivaizduoju,jog pan. i reglana turetu buti g.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ViduxKLP @ 2013 01 21, 18:31)
Sveiki. Perskaičiau visą rastą informaciją bet negaliu suvest galų. Mezgu suknelę reglanu nuo apačios. Virbalai su valu, rankoves planuoju megzt taip pat be siūlių. Tai kaip išimti tas akis pažastims ? Ar nieko imt nereikia. Ir kaip išėmus visą tą reikalą suvert ant vieno virbalo. Ar paskui susiūt atskirai... O gal reglanu iš vis be siūlių tik vaikiški rūbai mezgami.


Mezgu ir sau nuo apačios ir be siūlių.
Pažastyse išimu kelias akeles. Jei siūlas storesnis 3-4 akis, jei plonesnis 5-6 akis. Galima ir nenuimti akių, bet tada labai sunku pirmas eiles megzti, kai ant vieno virbalo susiveria mezginys su visomis rankovėmis.
Atsakyti
Ateinu su reglaniniu megztuku.. Man asmeniškai patinka labiau nuo viršaus megzti..
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2013 02 04, 12:28)
Ateinu su reglaniniu megztuku.. Man asmeniškai patinka labiau nuo viršaus megzti..
user posted image

super, labai grazu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2013 02 04, 13:28)
Ateinu su reglaniniu megztuku.. Man asmeniškai patinka labiau nuo viršaus megzti..

labai grazu bet niekaip nesuprantu kaip cia taip graziai ir dar kampai uzapvalinti tai is vis man cia aukstas pilotazas kaip skruzdeliuikui pasiekti dangu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2013 02 04, 18:34)
labai grazu bet niekaip nesuprantu kaip cia taip graziai ir dar kampai uzapvalinti tai is vis man cia aukstas pilotazas kaip skruzdeliuikui pasiekti dangu  doh.gif

Ačiū. Žinokit labai paprasta. Pas mane dar ir su broku smile.gif Pirma karta taip dariau.. numezgiau kokio norejos ilgio, paskui plink akis surinkau, o ten kur apvaliai, tai pridejau akių po porą kas antroj eilėj.. kažkas gavosi...
Atsakyti
laba, mezgu savo pirma reglana, vaikiska megztuka. Susiradau angliska varianta is garnstudio: http://garnstudio.co...?...448&lang=en
esme tokia, kad iki pazastu numegzti reikia kuno dali, ir atskirai rankoves, tuomet viska suverti ant vieno virbalo ir megzti toliau. Bet as niekaip nesuprantu, kaip ten paskui nuverus ant vieno virbalo megzti. Ta prasme angliskai suprantu, bet nedaeina butent kaip kas.
Gal kas padet galetu?

Slip sleeves on the same circular needle as body piece where cast off for armhole = 184-208-232 (264-280) sts. Insert a marker in all transitions between sleeves and body piece and insert a marker mid front (= 26-30-34 (38-40) sts each side).
READ ALL OF THE FOLLOWING SECTION BEFORE CONTINUING! CIA DAR AISKU, O TOLIAU??
Continue back and forth on needle from the raglan on right front piece (when jumper is worn). Beg by casting off 3 sts on each side of this raglan opening. Continue in M.2 with 1 edge st each side (make sure pattern continues from body piece and sleeves). After 6-6.5-7 (8-8.5) cm of M.2 work M.3 and then complete piece in M.2.
AT THE SAME TIME on first row from RS dec 1 st for raglan on each side of all markers – SEE DECREASING TIP!
Repeat the dec on every other row a total of 13-15-16 (15-16) times and then on every row: 0-0-1 (6-7) times.
AT THE SAME TIME when piece measures 24-26-30 (34-38) cm slip the middle 14-18-22 (22-22) sts on front piece (i.e. 7-9-11 (11-11) sts on each side of marker mid front) on a stitch holder for neck and complete each side separately. Cast off to shape the neckline at the beg of every row from mid front: 2 sts 1 time and 1 st 1 time. After all dec for raglan and neck are complete there are approx 54-58-62 (62-62) sts left on needle and piece measures approx 28-30-34 (38-42) cm up to shoulder.
Slip sts on a stitch holder and work the raglan edges before the neckline.
Atsakyti
Na ką, įsikirtau ir aš pagaliau,kaip tas reglanas nuo virsaus mezgamas, labai patiko, dabar vaikams jauciu tik taip ir darysiu
Rodausi blush2.gif ( siulai ardyti, akytes truputi nedailios )
user posted image
Atsakyti