Įkraunama...
Įkraunama...

Reglano rankovės (III)

QUOTE(Tynka @ 2012 11 21, 18:30)
mamaSandra, esu mezgusi nuo viršaus, tai prieš tai truputį pasiskaitinėjau čia :

http://buveine.blogs...8/reglanas.html
http://basic-knittin....com/24209.html

Gavosi viskas gerai ir išvengiau klaidų ties pažastimis, kur net nebūčiau kažko galvojusi


Sveikos mezgėjos,

Bandau jau kelintą kart išnaujo megzt kakliuką sutrumpintomis eilėmis ir reglano rankovytes... prisiskaičiau įvairių paaiškinimį, tai vis dėl to ar reikia papildomų akių mezginio priekyje ? nes pagal šį aprašymą jokių papildomų akių nereikia My Webpage
o šiame aprašyme
My Webpage jau reikalingos papildomos akys. Ar galite padėti susigaudyti ? Labai labai būsiu dėkinga
Atsakyti
mūsų klonas-pasirodom smile.gif
čia originalas
user posted image

o čia mūsiškė suknelė Kalėdoms ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(viola78 @ 2012 11 27, 22:58)
mūsų klonas-pasirodom smile.gif
čia originalas
user posted image

o čia mūsiškė suknelė Kalėdoms ax.gif
user posted image



labai labau gražu smile.gif aš ir baigsiu parodysiu, aišku ne suknelę smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Bandau ir aš išmokti megzti reglaną, tai mano antrasis bandymas, kurį mezgiau jau daug maž pagal instrukcijas (modelį ir raštą visiškai pati susikūriau), bet man įdomu kodėl rankovės gaunasi ganėtinai stačiai, nes kūdikėliui tai dar nieko, bet jei megsiu sau megztuką ar palaidinę tai norėtųsi normaliai į apačia nueinančių, tikiuosi aiškiai parašiau blush2.gif doh.gif

user posted image
Atsakyti
Viola, grazute wub.gif

Majaj biggrin.gif , grazutis megztukas wub.gif su sagutem jis? o del tu ''staciu'' rankoviu tai nzn g.gif as didelei esu reglanini megztuak mezgus, nu normaliai ''stovi'' tos rankoves biggrin.gif

aplama, reglanas - geris wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Biškis @ 2012 12 05, 22:15)
Viola, grazute  wub.gif

Majaj   biggrin.gif , grazutis megztukas  wub.gif su sagutem jis?  o del tu ''staciu'' rankoviu tai nzn  g.gif as didelei esu reglanini megztuak mezgus, nu normaliai ''stovi'' tos rankoves  biggrin.gif

aplama, reglanas - geris  wub.gif


Jo sagučių trūksta dar, baigiau megzti ir kol kas tik tokią foto pasidariau biggrin.gif
Bet tu kai mezgei, ar tiksliai pagal schemą mezgei?
Atsakyti
QUOTE(Majaj @ 2012 12 05, 21:25)
Jo sagučių trūksta dar, baigiau megzti ir kol kas tik tokią foto pasidariau  biggrin.gif
Bet tu kai mezgei, ar tiksliai pagal schemą mezgei?

Na pati reglana pagal taisykles mezgu g.gif
Atsakyti
Viskas gerai rankovėms būna. Nebijokit. Paguldžius taip atrodo, o apsirengus viskas bus gerai. Tikrai ne vieną megztinį, suknelę esu numezgusi reglanu. Tikrai viskas gerai.
Atsakyti
Va čia mano pirmasis reglanas smile.gif


user posted image

Uploaded with ImageShack.us

Atsakyti
Super atrodo raudonoji suknelė... wub.gif O ir kiti mezginukai labai dailūs.. thumbup.gif

O va ir aš esu numezgus, ir jau panešiotas keletą kartų, bet kažkap pamirštas nufotkint ir parodyt megztukas, mano vyresnėliui.

user posted image


Atsakyti
QUOTE(viduku @ 2011 02 23, 14:09)
user posted image
mezgėjos profesionalės, pasakykit, ką ne taip darau su raštuku  blush2.gif
man išeina toks:
user posted image
kažkaip ne taip, kaip pavyzduke  g.gif



merginos gal turite issisaugojusios sio tunikos schemute? ten vienoje vietoje radau ideta, bet jau nebeveikia nuoroda. Labai ACIU butu jei kuri imestu cionais friends.gif
Papildyta:
cionais Ilgakojukes paaiskinima radau kitoje temuteje: " Niu ka, pradedam su 2 virbalais arba iskart ratu, jei nereik uzsegimo. 69 akis uzsidedam, ismezgam 1 eile paprastai, gerosiom (kad kaip nuotraukoj pacioj pradzioj ale ripsas gautus), o antoj jau pradedam reglana, t.y. tuos skyluciu stulpelius, ju viso 4 (2 prieky ir 2 nugarytej). Pirma aki nukeliam, 10 ismezgam, 1 uzmetam, 1 ismezgam (pirmojo skyluciu stulpelio viduriukas, toliau akis reikes uzmetineti pries sia aki ir po jos) ir vel 1 uzmetam, 13 ismezgam (cia jau rankovyte bus) ir vel 1 uzmetam, 1 ismezgam (antrojo skyluciu stulpelio viduriukas), 1 uzmetam, toliau seka priekiukas: 23 ismezgam ir vel uzmetinejam treciam skyluciu stulpeliui, tada 13 akiu ismezgam antrai rankovytei, uzmetinejam taip pat ir lieka 10 akiu + 1 krastine. Apsukam mezgini ir ismezgam visas akis isvirksciomis. Ir didelis darbas padarytas Nes toliau mezgi pridedinedama akis auksciau aprasytu principu - ismezgi pries tai uzdeta aki, uzdedi nauja, ismezgi ta skyluciu stulpelio viduriuka, dar 1 uzmeti ir vel ismezgi pries tai uzdetaja. Kita eile vien blogom. Zodziu, kas antroj eilej 4 k. prisideda po 2 akis. Kai jau uztenka ilgio uzsegimui, sujungi mezgini ir mezgi ratu kol gausis 12 skyluciu kiekvienam stulpely is tu 4. Turi gautis po 45 akis priekiui ir nugarai ir 35 akis kiekvienai rankovei. Tada rankovyciu akis nuleidi ir susijungia priekis su nugara. Ir megzti pageidaujamo ilgio. Modeliuko autore rekomenduoja kas 4 eile sonuose (po pazastim) pridet po pora akiu praplatejimui, bet as dejau savo nuoziura. Cia akis deti jau sukryziuotas, ne uzmetimus, kad anksciau, kad skyliu nebutu
Na kaip? Kas neaisku?
Papildyta:
Rastelis (apversta gelyte) schemuteje tera 3-8 eilutes (isvirkscioje puseje paprastai ismezgam isvirkscias), nesiblaskyti del tu kvadrateliu, ziureti tik uzmetimus (skrituliukus) ir suemimus (trikampelius). Pradzioje gelyte atitaikyti per viduriuka, o paskui atitaikyti, kad simetriskai butu 2, tada vel viena ir t.t."
Papildyta:
ir dar Ilgakojukes paaiskinimu: "Rasteli pradejau daryt nuo ten, kur jau tas akis reglanui pradejau uzmetinet, galit net ir nuo antros reglano skyluciu eiles, nes po to, kai reikia 2 gelytes megzt, tai sunkokai ten jos sutelpa (reglanas nespeja tiek issiplatint ir jos pradeda lipt ant reglano skyluciu...) As nugarytej rastelio isvis nedejau, tik prieky.
Taigiz, pradejus nuo ten, kur pradedat reglana, uzmetat ismezgat uzmetat ir:
1 eile: 8 ismezgat, 2 sumezgat desinen (desinen nukreipta desini virbala kisat pirmiausiai per antra aki ir tesiat kisima per pirma ir pagriebusi istraukiat siula, zenkliukas schemoje juodas <), 1 uzmetimas (kaip jau issiaiskinom anksciau, zenkliukas o), 3 ismezgam, vel uzmetimas ir 2 sumezgam kairen (desini virbala nukreipta kairen kisat per pirma aki, tesiat kisima per antra ir istraukiate siula, zenkliukas juodas >) ir 8 akys ir vel atejo eile reglano uzmetimui
Toliau svarbu nepasimest ir akis skaiciuot nuo ten, kur pries tai skaiciavot, t.y. nepriskaiciuoti reglano pridetu akiu - rastas mezgamas 23 akys per pati viduri
2 eile (isvirkscioje puseje): 7 ismezgam, 2 sumezgam, pavadinkim, neiprastai (desinysis virbalas uz mezginio, nukreiptas desinen, kisam per antraja aki, tesiam kisima i pirmaja ir istraukiam siula, pradziai gali buti kiek sunkoka, bet po to turetu patikti , zenkliukas tuscias <), 2 ismezgam, 1 uzmetam (kadangi isvirkscioji puse, tai siulas uzmetamas is us mezginio i prieki, zenkliukas o), 1 ismezgam, 1 uzmetam, 2 ismezgam (sikart paprastai, kaip ismezgate blogasias akis, zenkliukas tuscias >) ir vel 7 ismezgam
3 eile bus schemos 5 eilute
Gal jau supratote principa?... (tikiuosi nieko nepripainiojau )
Svarbu ziureti, kad reglano pridetos akys nepaklaidintu rastelio koordinaciu ir kad mezgan isvirkscioje puseje sumezgamos akys gultu taip pat, kaip ir gerojoje puseje, jei suklysit, iskart pastebesit

Del rankovyciu esate teisi - uzbaigti mezgini O susijungs paprastuoju budu - siulu, tas uzbaigtas mezginys issikis kaip rankovyte, o Jus megsite toliau ratu


Papildyta:
Rastelis (apversta gelyte) schemuteje tera 3-8 eilutes (isvirkscioje puseje paprastai ismezgam isvirkscias), nesiblaskyti del tu kv."

BET GAL VISTIEK KASNORS TURI TO RASTELIO ANGLISKA APRASYMA? Aciu
Atsakyti
QUOTE(Carollina @ 2013 01 14, 02:25)
BET GAL VISTIEK KASNORS TURI TO RASTELIO ANGLISKA APRASYMA? Aciu

Sweet Bluebells 4u.gif
Atsakyti