Įkraunama...
Įkraunama...

Reglano rankovės (III)

QUOTE(laukine @ 2012 10 31, 12:54)
parasykit i az el.pasta - persiusiu. turiu pdf failiuka. aprasymas anglu kalba.
issiunciau  4u.gif

ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(viduku @ 2011 02 19, 15:08)
pas mane eilėje pirmas
user posted image
ax.gif

PAtiko ir man, pradedu megzti dukriukui, nes turėjau siūliukus tokius raudonus, ir vis galvojau, ką iš jų gražaus numezgus, ir va radau šį grožį, pasikuičiau interneto platybėse ir Raverlyjeradau nemokamą schemutę ir aprašymą anglų, rusų kalbomis thumbup.gif
Atsakyti
mezgejeles, gal esat mezgusios toki reglana nuo virsaus?
pasidalinkit patirtim kaip reiktu?
atrodo kaip ir nieko sudetingo, megsciau dviem virbalais nuo virsaus, bet jei kuri mezget toki - papasakokit niuansus blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamaSandra: 10 lapkričio 2012 - 11:00
Sveikos,
gal galėtumėt truputuką padėti, pirmą kart mezgu reglano rankovėmis megstuką mažyliui. Mezgu pagal aprašymą,taip lengviau man perprasti techniką. Aišku anglų kalbą aprašymas tik nesuprantu šitos vietos:

RAGLAN DEC:
At the same time dec 1 st on each side of all markers, beg from RS (= 8 dec per row) – SEE DECREASING TIP!
Repeat the dec on every other row a total of 12-14-13 (14-16) times and then on every row: 4-4-9 (10-10) times.


aš masčiau masčiau skaičiavau skaičiavau, tai 14ką kartų akis sumezginėt kas antroj eilutėj, o po to 4 kartus kiekvienojs eilutėj? Pažodžiui išsiverčiau, bet nesuprantu to pasakymo every other row kuo skiriasi nuo tiesiog every row smile.gif Ačiū smile.gif
Atsakyti
mamaSandra, esu mezgusi nuo viršaus, tai prieš tai truputį pasiskaitinėjau čia :

http://buveine.blogs...8/reglanas.html
http://basic-knittin....com/24209.html

Gavosi viskas gerai ir išvengiau klaidų ties pažastimis, kur net nebūčiau kažko galvojusi
Atsakyti
Ziuriu,kad cia visos mezgate reglana nuo virsaus,o as tai visada nuo apacios.Tai toks klausimas iskilo,o tai del ko mezgate nuo virsaus,taip lengviau ar kaip? g.gif
Atsakyti
Man lengviau reglanas nuo virsaus ,ir mezginys gaunasi be siuliu ax.gif
Atsakyti
nuo viršaus mezgu, nes tada sumezgu visus siūlus, nes kai iš apačios - tai juk vis tiek tikslaii nžn, kada rankoves pradėti, kad siūlų neptritruktų ir kuo mažiau liktų. o nuo viršaus - mezgu, kiek telpa smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tynka: 21 lapkričio 2012 - 21:54
Aš mezgiau nuo viršaus, nes po to nereikia siusiūt šonų ir rankovių smile.gif
Atsakyti
Aš pirma išmokau nuo viršaus, paskui ir nuo apačios tongue.gif
Mezgu ir taip ir kitaip
Atsakyti
As tai ir is apacios megzdama pagrinda mezgu be siuliu,tik rankoves susiuvu,bet bandysiu ir jas be siuliu megzt.Man kazkaip atrodo jei nuo virsaus mezgant,tai rankogaliu ir apacios uzbaigimas nesitampys taip,kaip kad mezgant nuo apacios ir dar jei noriu,kad kaklo isemimas priekyje butu didesnis,nugaroje mazesnis,tai is virsaus gal irgi nelabai gautusi,nors gal ir gautusi g.gif
Atsakyti
dar klausimėlis, mezgu nuo apačios be siūlių, nusimezgiau rankoves ir priekį su nugara iki pažastų, tada suvėriau viską ant virbalo su valu, bet labai sunku megzt tas vietas kur įdėtos rankovės (na po 8 akis pažastim nuleidau) labai tempia, o kaip jūs mezgat, gal su 4 -riais virbalais? aišku kai pradės siaurintis tada bus geraiu
Atsakyti