Įkraunama...
Įkraunama...

Reglano rankovės (III)

Ner uz ka biggrin.gif As ja ne karto taip ir nesu pasinaudojus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(werde @ 2010 12 29, 17:58)
As turiu, idejau cia, ten apacioj puslapio yra save file to your pc: click here, ten spaudziat ir atsisiunciat. Bandykit siustis ir sakykit, ar veikia. smile.gif

Pagaliau ir man pavyko. AČIŪ, AČIŪ. Dėkinga būsiu visą gyvenimą!
Atsakyti
Ačiūūūūūūūūūūūūūūūū thumbup.gif Werde už nuorodėlę.Dabar veikia veikia veikia.Belieka atidžiai išstudijuoti.Dar kartelį ačiū už pagalbą 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif .
Atsakyti
Pirmasis mano bandymas megzti reglano rankoves smile.gif
user posted image
ant modelio
user posted image
Atsakyti
Kokia graži suknytė ir lėlytė. Šaunuolė mamytė smile.gif
Atsakyti
O čia sau pasidovanojau žieminių švenčių proga megztuką - reglaniuką. Ačių jūsų temai - čia mokiaus. Ir atsiskaitau, ko išmokau rolleyes.gif
Beje, "manekenei" jis kiek didokas hihihi.gif blush2.gif Tai vaizdelis ne visai tas blush2.gif
user posted image

Pynė kažko nelabai matosi - čia iš arčiau

user posted image

Gerų, šiltų, reglaninių Naujų metų hihihi.gif newyear.gif
Atsakyti
o as savaja suknele numeciau i sona dry.gif , nesigauna man graziai rankovytes nors tu ka-meta is pazasties rauksle i virsu. galvoju, gal kokiom 8 akim per daug yra, bet bandziau ir nemazinant akiu skaiciaus megzt, ir mazinant, ir vistiek ta rauksle gula ir tiek verysad.gif . kazi kur cia klaida?gal reglanas per greit isplatejo? g.gif . perzegnojau ir sakiau daugiau nebemegsiu reglanu nuo virsaus, man mezgant atskirai nuo apacios, viskas paprasciau ir graziau atrodo, ir pasiskaiciuot lengviau. reglanas nuo virsaus patiko tik tuo, kad tiksliai gali pasiziuret kokio ilgio mezginio reikia. na bet teks kaip nors suknute uzbaigt, butu gaila visa ardyt jau.
Atsakyti
QUOTE(enigma3 @ 2010 12 31, 14:15)
o as savaja suknele numeciau i sona  dry.gif  , nesigauna man graziai rankovytes nors tu ka-meta is pazasties rauksle i virsu. galvoju, gal kokiom 8 akim per daug yra, bet bandziau ir nemazinant akiu skaiciaus megzt, ir mazinant, ir vistiek ta rauksle gula ir tiek  verysad.gif . kazi kur cia klaida?gal reglanas per greit isplatejo? g.gif . perzegnojau ir sakiau daugiau nebemegsiu reglanu nuo virsaus, man mezgant atskirai nuo apacios, viskas paprasciau ir graziau atrodo, ir pasiskaiciuot lengviau. reglanas nuo virsaus patiko tik tuo, kad tiksliai gali pasiziuret kokio ilgio mezginio reikia. na bet teks kaip nors suknute uzbaigt, butu gaila visa ardyt jau.

mano viena tokia sunute irgi patapo metiniu mezginiu reglaniukas doh.gif jau net mama juokauja sako jau niekad nera taip buve kad metus beveik megtum, aisku tai buvo per ta sunkyte ir kitu mezginiu ir darbu bet rolleyes.gif
Atsakyti
Na su jusu pagalba numezgiau pirmaji savo reglana, aciu visoms pakonsultavusioms 4u.gif
Dabar noreciau tobulinti savo reglano mezgima blush2.gif Noreciau megzti reglana perliniu rasteliu, gal kas paaiskintu, kaip prideri perliniam reglanui akis ir kaip ta reglano linija daryti g.gif Beje,m gal kas turite tikrojo perlinio rastelio aprasyma lietuviskai ir schema ax.gif
Gal kas bendete surinkus akis megzti reglana nuo tokios juostos http://radikal.ru/F/...ccd694.jpg.html g.gif as kaip tik dabar vargstu ir niekas man nesigauna verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mupi: 02 sausio 2011 - 22:57
QUOTE(Mupi @ 2011 01 02, 23:45)
Gal kas bendete surinkus akis megzti reglana nuo tokios juostos http://radikal.ru/F/...ccd694.jpg.html  g.gif as kaip tik dabar vargstu ir niekas man nesigauna  verysad.gif

Manau, kad čia megztinis megztas nuo apačios. Pynės juosta numegzta atskirai, o po to vąšeliu (stulpeliu su užmetimu) apmegztas pynės viršus, pynės apačia ir primegzta prie rankovių ir apačios su priekiu. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Letune: 03 sausio 2011 - 21:42
Sveikos,
pasirodau su pirmu darbeliu sau. Iki siol drisau megzt tik dukrytei blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(coliukeee @ 2011 01 04, 00:01)
Sveikos,
pasirodau su pirmu darbeliu sau. Iki siol drisau megzt tik dukrytei  blush2.gif



Labai gražus megztukėlis. thumbup.gif Čia reglanas iš viršaus ar iš apačios megztas? O iš kokio storio siūlų mezgei (kiek metrų ,kiek gramų)? Kas kiek eilių suiminėjai ar pridėdinėjai akis ir po kiek akių? Ar ir rankovėse, ir priekyje (bei nugaroje) vienodai (klausiu apie viršutinę megztinio dalį)? Įdomu, nes pas Tave rankovės neperplačios viršuje thumbup.gif
Atsakyti