Įkraunama...
Įkraunama...

Reglano rankovės (III)

QUOTE(_Smalsutė_ @ 2012 03 12, 22:47)
1.Man neteko matyti, kad būtų formuojama ir nugaroje. mastau.gif
Papildyta:

2.Kol formuojama iškirptė, mezgama ne ratu. biggrin.gif

1. Na cia pati sugalvojau biggrin.gif
2. omygod... wacko.gif reikes googla i pagalba kviest... nieko nebus doh.gif
Aciu, Smalsute, dabar prabudus naktimis, turesiu apie ka galvot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2012 03 12, 22:56)
Aciu, Smalsute, dabar prabudus naktimis, turesiu apie ka galvot  biggrin.gif


mastau.gif
QUOTE
Kol formuojama iškirptė, mezgama ne ratu

Tai reiskias mezgu pirmyn atgal tik priekio dali, o visas kitas dalis nelieciu g.gif
Idomu kaip cia gausis tas formavimas, jei pas mazaja prieky tik 12 akiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2012 03 13, 08:34)
mastau.gif

Tai reiskias mezgu pirmyn atgal tik priekio dali, o visas kitas dalis nelieciu g.gif
Idomu kaip cia gausis tas formavimas, jei pas mazaja prieky tik 12 akiu  ax.gif

ne priekio, o kairės rankovės +nugara+dešinės rankovės, o priekyje kaip tik nemezgi, o tik nugvelbi po čiut čiut toms sutrumpintoms eilėms po akelę. mirksiukas.gif
gal tada užtektų bentpo vieną akelę uždėt ir pamegzt sutrumpintomis eilėmis g.gif t.y.nusimezgei tą priekakliuką, pradėjai megzt iškairės į dešinę žiūrint iš gerosios pusės, išmezgi reglano eilutės reikalus, kai numegsi iki dešiniosios pusės vėl išmezgi reglano uždėjimus ir plius 1-ą akelę iš kakliuko srities(čia kur sakiau, kad gal vienos užtektų). nu o tada nebemezgi toliau,o apsuki mezginį mezgi atgal iki kol kitoj pusėj padarysi tą patį. dar būtų gerai kad pasižiūrėtum kaimegzt sutrumpintom eilėmis ir pasidarytum siūliuko užmetimą prieš tą mezginio apsukimą, nes įtariu , kad siūliukai tavo stori ir gausis didelės skylės be to užmetimo. kai abiejose pusėse nutarsi,kad užtenka tų sutrumpintų,megzk kaip įprastai jau iki galo

va gal čia ką išskaitytum?? kažkada pasirašiau kai pradėjau megzt nuo viršaus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2012 03 13, 09:04)
ne priekio, o kairės rankovės +nugara+dešinės rankovės, o priekyje kaip tik nemezgi, o tik nugvelbi po čiut čiut toms sutrumpintoms eilėms po akelę.  mirksiukas.gif
gal tada užtektų bentpo vieną akelę uždėt ir pamegzt sutrumpintomis eilėmis  g.gif t.y.nusimezgei tą priekakliuką, pradėjai megzt iškairės į dešinę žiūrint iš gerosios pusės, išmezgi reglano eilutės reikalus, kai numegsi iki dešiniosios pusės vėl išmezgi reglano uždėjimus ir plius 1-ą akelę iš kakliuko srities(čia kur sakiau, kad gal vienos užtektų). nu o tada nebemezgi toliau,o apsuki mezginį mezgi atgal iki kol kitoj pusėj padarysi tą patį. dar būtų gerai kad pasižiūrėtum kaimegzt sutrumpintom eilėmis ir pasidarytum siūliuko užmetimą prieš tą mezginio apsukimą, nes įtariu , kad siūliukai tavo stori ir gausis didelės skylės be to užmetimo. kai abiejose pusėse nutarsi,kad užtenka tų sutrumpintų,megzk kaip įprastai jau iki galo

va gal čia ką išskaitytum?? kažkada pasirašiau kai pradėjau megzt nuo viršaus  mirksiukas.gif

wow aciu, daug aiskiau jau thumbup.gif Vyro tai stori siulai, su 6 tuku mezgu, o dukrytes tai ne. Maziuke ji dar, beto norejau prigludusio kaklo todel ir nedaug akiu gavosi.
Aciu. Lai buna sitie du su raukslyte, nes mezgiau abu vienu metu. O jau sekanti pradesiu pagal taisykles thumbup.gif
Begalo aciu 4u.gif aciuks.gif
Atsakyti
Tema gana sena, bet bandysiu paklausti, gal kas užeis ir patars. Noriu paklaust, kaip apsiskaičiuoti akių nuleidimą reglanui. Pas mane ne kiauraraštis, lygus mezgimas, tiesiog pirmą kart mezgu iš mocheros, tai sunkiai man apsiskaičiuoja. O ir taip nesu tiek įgudus, tik pora kartų vaikiškus megztukus reglanu buvau numezgus...

taigi, pats megztukas turėtų atrodyti taip:

user posted image

ir man sudėtinga, nes čia kaip suprantu tai ne iki galo išmegztos visos dalys, o paskui megzta ratu? ar ne?

Taigi, mano priekio akių skaičius yra 110. Mėginukas gavosi 20akių ir 20eilių, išėjo 8cm plotis ir 5.5cm aukštis.
Pradėjus pažastį ir visus nuleidinėjimus reikia, kad išmegzti 21cm iki galo. Tai čia vėl reikėtų atkreipt dėmesų ar iki galo mezgam, ar ratu... ir kiek tada megzti, kiek ir kas kiek sumezginėti...

Labai plonas siūlas, neįsivaizduoju nei kiek reikia palikti akių kaklui.
Gal kas dažniau mezgat su tokiais siūlais ir labiau draugaujat su reglanu, padėkit ką ?
Atsakyti

Jei gerai supratau klausimą, tai bandysiu atsakyti. Aš akis nuleidinėju(jei mezgu iš apačios) vienodai bet kokiems siūlams. Ar stori būtų, ar plonyčiai aš visada sumezgu kas antroje eilėje 8 akis : po 2 akis rankovėse, 2 priekiui ir 2 nugarai.

Yra atskira tema reglanui. Pabandyk ten paskaitinėti.
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2012 03 14, 10:46)
Jei gerai supratau klausimą, tai bandysiu atsakyti. Aš akis nuleidinėju(jei mezgu iš apačios) vienodai bet kokiems siūlams. Ar stori būtų, ar plonyčiai aš visada sumezgu kas antroje eilėje 8 akis : po 2 akis rankovėse, 2 priekiui ir 2 nugarai.

Yra atskira tema reglanui. Pabandyk ten paskaitinėti.


Ačiū, bandysiu dar pasiskaitinėti, o jau tada ir megzti nuleidinėjant. Nenorėčiau ardyti, nes paskui ir siūlai nebetokie gražūs palieka ir ardyt ne taip lengva ...
Atsakyti
Sveikos reglano mezgėjos, ateinu pas jus pagalbos. Skaičiau skaičiau čia viską ir visai galva susisuko...
Megsiu reglana is apačios. Jau priėjau pažastis, tiesa mezgu plonais moheriniais siūliukais, nežinau ar čia tas turi daug reikšmės. Ar daugiau akių reikės nuleist ir panašiai.
Dabar man taip suprantu reikėtų nusileisti pažastims kažkiek akių, o tada jau kylan į viršų sumezginėti po dvi akis. Kaip manot, ar gerai būtų, jeigu dabar nuleisčiau iš kart 8, tada 7 akis, o jau paskui pradėčiau sumezginėti. Ar čia per daug bus? Kaip daryt, kad pažasties paskui nepjautų?

Dabar galvoju, kad jeigu būčiau pradėjus megzti nuo viršaus, viskas būtų buvę daug paprasčiau... Nes aš dar paskui kaklą norėsiu ratu pamegzti... sad.gif visai susipainiojau...

O norėjau, kad gautųsi kažkas panašaus...
user posted image

kaip dabar nebeardant išsisukt iš padėties???
Atsakyti
Kad akys atrodytų vienodai gražiai sumegztos aš vienoj pusėj sumezgu iš apačios, kitoj pusėj iš viršaus. Nemoku paaiškint. Mezgimo schemų paaiškinimuose rašo taip: 2akys sumegztos į kairę, arba 2 akys sumegztos į dešinę.
Kadangi aš mezgu be siūlių, tai viso mezginio kaklas vienodam aukšty būna. Galima priekį daryt žemesniu kaklu, bet aš niekada taip nedarau. Mezgu ratu ir tiek
[/quote]

Supratau, rankovese jau akys bus sumegztos vienodai, dekui smile.gif
Atsakyti
Paklausiu kitaip, beskaitinejant supratau, kad man dabar geriausia butu nusimegzti visas dalis iki pazastu, o tada megzti ratu nuleidinejant/sumezginejant kur reikia.

Noriu paklausti, o ar nepriklausomai nuo siulo storio is pradziu pazastyse nuleidziamos 3-6 akys, ir toliau reglanas. Ar labai ploniems siuliukams reiketu nuleisti daugiau akiu?
Atsakyti
Labai gera nuoroda, viskas labai aiskiai parodyta apie reglana be siuliu http://basic-knittin....com/24209.html
Atsakyti
QUOTE(Elijaaa @ 2012 03 20, 13:31)
Labai gera nuoroda, viskas labai aiskiai parodyta apie reglana be siuliu http://basic-knittin....com/24209.html

Labai ačiū 4u.gif
Atsakyti