Įkraunama...
Įkraunama...

Reglano rankovės (III)

QUOTE(vyykaa @ 2012 03 06, 16:38)
Sveikos,
Gal kasnors galetu paaiskint kaip reiketu megzti tokio tipo megztuka reglano rankovem (su dviem virbalais), bandziau daug skaityti bet vistiek nesuprantu kaip apskaiciuoti akis rankovem ir kaip kaklui. Noreciau numegzti toki megztuka 2metu suneliui, buciau baisiai dekinga uz pagalba  ax.gif




Turbūt per mažai buvo skaityta, nes čia tiek kartų buvo apie tai kalbėta.... blink.gif
Aš pati ne vieną kartą aiškinau. Labai smulkiai ir su pavyzdžiais
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2012 03 08, 12:20)
Turbūt per mažai buvo skaityta, nes čia tiek kartų buvo apie tai kalbėta....  blink.gif
Aš pati ne vieną kartą aiškinau. Labai smulkiai ir su pavyzdžiais


Na man per painu susigaudyt,turbut per daug skaityta ir viskas galvoj susipainioje. Kaip megzti nuo virsaus tai kaip ir suprantu mazdaug, dar maciau vaizdine medziaga, bet nuo apacios maziau apie tai informacijos ir konkreciu pavyzdziu (vaikams), bandysiu pati megzti ir ziureti kas gaunas, dekui uz atsakyma.
Atsakyti
QUOTE(vyykaa @ 2012 03 08, 14:09)
Na man per painu susigaudyt,turbut per daug skaityta ir viskas galvoj  susipainioje. Kaip megzti nuo virsaus tai kaip ir suprantu mazdaug, dar maciau vaizdine medziaga, bet nuo apacios maziau apie tai informacijos ir konkreciu pavyzdziu (vaikams), bandysiu pati megzti ir ziureti kas gaunas, dekui uz atsakyma.


Kad nuo apačios nėra ką ir skaičiuoti. Nesvarbu ar vaikui, ar suaugusiam. Nusimezgi iki pažastų ir paskui kas antrą eilę šonuose suimi po dvi akis. Čia galioja ir priekiui, ir nugarai, ir rankovėms. Paskui susiuvi visas dalis. Jei nenori siūti, tai nusimezgus visas dalis iki pažastų veri ant virbalų ir mezgi ratu, bet siaurinimas toks pat: kiekvieną detalę siaurinti reikia jos kraštuose kas antrą eilę. O kiek aukštyn reikia, tai priklauso nuo vaiko ūgio.
Žodžiu, kai pradėsi megzti ir susidursi su konkrečiais neaiškumais, klausk, tikrai padėsim. Nes kol nepradėsi, tai sunku bus suvokti
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2012 03 09, 08:45)
Kad nuo apačios nėra ką ir skaičiuoti. Nesvarbu ar vaikui, ar suaugusiam. Nusimezgi iki pažastų ir paskui kas antrą eilę šonuose suimi po  dvi akis. Čia galioja ir priekiui, ir nugarai, ir rankovėms. Paskui susiuvi visas dalis. Jei nenori siūti, tai nusimezgus visas dalis iki pažastų veri ant virbalų ir mezgi ratu, bet siaurinimas toks pat: kiekvieną detalę siaurinti reikia jos kraštuose kas antrą eilę. O kiek aukštyn reikia, tai priklauso nuo vaiko ūgio.
Žodžiu, kai pradėsi megzti ir susidursi su konkrečiais neaiškumais, klausk, tikrai padėsim. Nes kol nepradėsi, tai sunku bus suvokti


Na va jau pabaigiau nugara pagal jusu nurodymus, gavosi lyg ir gerai, tik noreciau dar paklausti del reglano, kai akis sumezgu desineje ir kaireje puseje jos siek tiek skiriasi, tai kaip padaryti kad butu vienodai? Man atrodo kazkur apie tai skaiciau bet dabar nepamenu, nesinori dabar visus forumus per naujo skaityt. Ir dar klausimas: mezgant prieki kaip suprantu ji reikia daryti siek tiek trumpesni ir dar kaklui nuleisti truputi akiu, o rankoves ties kaklu irgi nevienodai daryt, ties nugara truputi ilgesnes, ar taip as suprantu?Jei ne pataisykit mane. Dekoju.
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
Gal kas gali pasakyt kodel man ties kaklu raukiasi g.gif Mezgu su aukstu kaklu nuo virsaus. Ka vyrui mezgiau, ka dukrai... Dalinu akiu skaiciu is 3, po viena dali priekiui ir nugarai, viena dalis rankovem. g.gif Ka ne taip darau?

Ir po pazastim gaunasi skyle blush2.gif Mezgiau be siuliu. Siaip susiuvus skyles aisku nesimato, bet turbut kazka ne taip ir cia darau unsure.gif
Reglano takeli reikia rankovej priskirt ar priekiui/nugarai?
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2012 03 10, 20:04)
Sveiki  4u.gif
Gal kas gali pasakyt kodel man ties kaklu  raukiasi  g.gif Mezgu su aukstu kaklu nuo virsaus. Ka vyrui mezgiau, ka dukrai... Dalinu akiu skaiciu is 3, po viena dali priekiui ir nugarai, viena dalis rankovem. g.gif  Ka ne taip darau?

Ir po pazastim gaunasi skyle  blush2.gif Mezgiau be siuliu. Siaip susiuvus skyles aisku nesimato, bet turbut kazka ne taip ir cia darau  unsure.gif
Reglano takeli reikia rankovej priskirt ar priekiui/nugarai?


Neįsivaizduoju kaip ten raukiasi ties tuo kaklu. Akių skaičių ir aš taip dalinu.
Po pažastim man irgi gaunasi skylė, net tada, kai mezgu be siūlių, bet susiūnu ir tiek.
Reglano takelis turi būti per pusę. Jei takelį darai tik vienos akies, tai nemanau, kad yra skirtumas kuriai daliai jis priskirtas.
Papildyta:
QUOTE(vyykaa @ 2012 03 10, 13:48)
Na va jau pabaigiau nugara pagal jusu nurodymus, gavosi lyg ir gerai, tik noreciau dar paklausti del reglano, kai akis sumezgu desineje ir kaireje puseje jos siek tiek skiriasi, tai kaip padaryti kad butu vienodai? Man atrodo kazkur apie tai skaiciau bet dabar nepamenu, nesinori dabar visus forumus per naujo skaityt. Ir dar klausimas: mezgant prieki kaip suprantu ji reikia daryti siek tiek trumpesni ir dar kaklui nuleisti truputi akiu, o rankoves ties kaklu irgi nevienodai daryt, ties nugara truputi ilgesnes, ar taip as suprantu?Jei ne pataisykit mane. Dekoju.


Kad akys atrodytų vienodai gražiai sumegztos aš vienoj pusėj sumezgu iš apačios, kitoj pusėj iš viršaus. Nemoku paaiškint. Mezgimo schemų paaiškinimuose rašo taip: 2akys sumegztos į kairę, arba 2 akys sumegztos į dešinę.
Kadangi aš mezgu be siūlių, tai viso mezginio kaklas vienodam aukšty būna. Galima priekį daryt žemesniu kaklu, bet aš niekada taip nedarau. Mezgu ratu ir tiek
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2012 03 12, 11:29)
Neįsivaizduoju kaip ten raukiasi ties tuo kaklu. Akių skaičių ir aš taip dalinu.
Po pažastim man irgi gaunasi skylė, net tada, kai mezgu be siūlių, bet susiūnu ir tiek.
Reglano takelis turi būti per pusę. Jei takelį darai tik vienos akies, tai nemanau, kad yra skirtumas kuriai daliai jis priskirtas.


Na pabandysiu nufotkint veliau ax.gif
Aciu, kad apraminot del skyles ax.gif

Ech... priskyriau jau takeli priekiui ax.gif Gal ne nuodeme .... Kita karta zinosiu.

Aciu!!!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2012 03 10, 20:04)
Ir po pazastim gaunasi skyle  blush2.gif Mezgiau be siuliu. Siaip susiuvus skyles aisku nesimato, bet turbut kazka ne taip ir cia darau  unsure.gif

Įtariu, kad nepridedi papildomų akių ties pažastimis. Jei mezgi be siūlių, akių pridėti reikia sujungiant priekio/nugaros detalę/-es, o pradedant rankoves nuo tos vietos surinkti akis - tada nėra kaip toms skylėms atsirasti. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Ju.Ju @ 2012 03 10, 20:04)
Gal kas gali pasakyt kodel man ties kaklu  raukiasi  g.gif Mezgu su aukstu kaklu nuo virsaus.

Jei turi omenyje, kad susimeta horizontali klostė mastau.gif , tai greičiausiai dėl to, kad neformuoji iškirptės. Reikėtų mezginį pradėti pagalbinėmis eilėmis kitos spalvos siūlu, pradėjus megzti pagrindiniu siūlu suformuoti apvalią negilią iškirptę sutrumpintomis eilėmis ir tik pabaigus mezginį ir nuardžius kitos spalvos siūlą primegzti aukštą apykaklę.
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2012 03 12, 18:04)
1.Įtariu, kad nepridedi papildomų akių ties pažastimis. Jei mezgi be siūlių, akių pridėti reikia sujungiant priekio/nugaros detalę/-es, o pradedant rankoves nuo tos vietos surinkti akis - tada nėra kaip toms skylėms atsirasti. smile.gif
Papildyta:

2.Jei turi omenyje, kad susimeta horizontali klostė mastau.gif , tai greičiausiai dėl to, kad neformuoji iškirptės. Reikėtų mezginį pradėti pagalbinėmis eilėmis kitos spalvos siūlu, pradėjus megzti pagrindiniu siūlu suformuoti apvalią negilią iškirptę sutrumpintomis eilėmis ir tik pabaigus mezginį ir nuardžius kitos spalvos siūlą primegzti aukštą apykaklę.


1. Taip nepridejau. Nes pirma turejau megzti rankoves ax.gif Del siulu ipatumo.
Ok, kita karta zinosiu thumbup.gif

2. Taip, butent ji susidaro.Oho blink.gif Skamba gan sudetingai g.gif Bet reikes pabandyti ax.gif Nors taip nemegstu prisiutu apykakliu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2012 03 12, 20:45)
1. Taip nepridejau. Nes pirma turejau megzti rankoves  ax.gif Del siulu ipatumo.
Ok, kita karta zinosiu  thumbup.gif

Nėra skirtumo, kurias dalis megzti pirmiau. Jei rankoves, akių reikėjo pridėti joms, o mezgant priekio/nugaros detalę surinkti ir tas pridėtąsias akis. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2012 03 12, 19:49)
Nėra skirtumo, kurias dalis megzti pirmiau. Jei rankoves, akių reikėjo pridėti joms, o mezgant priekio/nugaros detalę surinkti ir tas pridėtąsias akis. smile.gif

ech... aisku ax.gif
Reikes pazaisti dar su kaklu, skamba taip sudetingai, gal yra kur vaizdziai paaiskinta kaip tai daryti g.gif Sutrumpintas eiles tai moku daryt, bet mezgant ratu g.gif Plius, jur ir nugaros daly irgi reikia kazkiek paformuot...
Reikes jauciu ant leles pasitreniruot...
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2012 03 12, 21:49)
Plius, jur ir nugaros daly irgi reikia kazkiek paformuot...

Man neteko matyti, kad būtų formuojama ir nugaroje. mastau.gif
Papildyta:
QUOTE(Ju.Ju @ 2012 03 12, 21:49)
bet mezgant ratu  g.gif

Kol formuojama iškirptė, mezgama ne ratu. biggrin.gif
Atsakyti