Įkraunama...
Įkraunama...

Reglano rankovės (III)

Mielos mezgėjos, gal kuri žinote, kaip prijungti rankoves mezgant reglaną nuo apačios apvaliai (be siūlių). Skaitau skaitau vieną anglišką aprašymą ir nesuprantu...
Atsakyti
toje vietoje kur rankovės, reikia pridėti reikiamą skaičiū akių, man sunku buvo, tai padėjau ir nebemezgiau.
Atsakyti
QUOTE(ausrazs @ 2012 02 19, 05:54)
Mielos mezgėjos, gal kuri žinote, kaip prijungti rankoves mezgant reglaną nuo apačios apvaliai (be siūlių). Skaitau skaitau vieną anglišką aprašymą ir nesuprantu...



QUOTE(mazge1979 @ 2012 02 19, 10:17)
toje vietoje kur rankovės, reikia pridėti reikiamą skaičiū akių, man sunku buvo, tai padėjau ir nebemezgiau.


teisingai mirksiukas.gif prideti reikiama akiu skaiciu, pries tai eileje pazasties vietoje uzdarius kokias 8 akis pazasciai (ploniems mocheros siulams tiek uzdariau)
sekancioje dadejau kiekvienai rankovei po 50 akiu (bet cia ploniems siulams)
Kiek tiksliai dadeti akiu reiketu pasiskaiciuoti kiek tavo mezgimu, siulais ir virbalu storiu telpa akiu i 10 cm, tada pasimatuok ranka per zasta ir zinosi kiek reikia akiu papildomai uzdeti.
Toliau kas antroje eileje nuo pazasties sumezgu po 3 akis (gaunasi 4-ri sumezgimu takeliai link kaklo), mezgu iki tiek kiek reikia palikti akiu kaklui.

Kaip megzti ilgas rankoves negaliu patarti, ( rankoves ir prieki su nugara, kiek pati suprantu, reikia megzti iki pazastu, o paskui suverti visas detales - rankoves, prieki , nugara, ant vieno valo ir sumezgineti po 3 akis i virsu iki kaklo)
Tokiu mezgimu, kai kays dadedamos gaunasi mezginys be rankoviu, arba labai minimaliu rankvovyciu.
mano paskutinis mezginys, butent tokiom rankovytem:
user posted image
Atsakyti
Ačiū už ketinimą padėti. Pati maniau, kad teoriškai taip turėtų būti, nes prie "prikabinant" rankoves nuleidžiama kelios akys pažasčiai. Bet apie akių pridėjimą pagrindo gabale instrukcijoje nieko nerašoma, todėl nesuprantu... g.gif
Kai mezgu reglaną nuo viršaus, pridedu akių ir rankoves apačiai, ir tose vietose, kur priekis turi jungti su nugara (pažasties sritis). Pirmą kartą bandau mezgti atvirkščiai ir kol kas ne viską suprantu...
Atsakyti
QUOTE(Sirvita @ 2012 02 19, 11:55)
Kaip megzti ilgas rankoves negaliu patarti, ( rankoves ir prieki su nugara, kiek pati suprantu, reikia megzti iki pazastu, o paskui suverti visas detales - rankoves, prieki , nugara, ant vieno valo ir sumezgineti po 3 akis i virsu iki kaklo)
Tokiu mezgimu, kai kays dadedamos  gaunasi mezginys be rankoviu, arba labai minimaliu rankvovyciu.
mano paskutinis mezginys, butent tokiom rankovytem:

o kazi jei rankovyciu akis uzdet kitos spalvos siulu (tiek kiek reikia ir plius surinkti pazastim is mezginio) ir vel megzti reikiamu siulu jau darant reglano takelius? uzbaigus grizti prie rankovyciu-nuardyti kitos spalvos siula, surinti akytes ir megzt rankovytes g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sirvita @ 2012 02 19, 11:55)
teisingai mirksiukas.gif  prideti reikiama akiu skaiciu, pries tai eileje pazasties vietoje uzdarius kokias 8 akis pazasciai

Ačiū, dabar jau įsivaizdavau ir supratau techniškai biggrin.gif Matyt, mane klaidino tai, jog nepaminėta priekio pusių-nugaros gabale nuleisti akių pažasčiai.
Beje, dar pasižiūrėjau video, kur rodo, kaip prie liemens gabalo prijungia rankoves mezgtinukui mažam kūdikiui - ten apskritai jokių nei pridėjimų, nei nuleidimų g.gif Gal kad kūdikio pažastys mažos biggrin.gif
Atsakyti
dadedant akis, nepamirskite kad i bendra akiu sakaiciu, ties zastu, ieina ir tos uzdarytos akys, kitaip bus perplati rankove.
Ta prasme, jei paskaiciavot kad jums reikia rankovei 50 akiu, tai is 50 atimkit 8-ias uzdarytas, reiskia uzdeti papildomai tereikia 42 akis mirksiukas.gif
gali buti ir maziau kad uzdeti reikia, cia pagal siulu, virbalu stori ir mezgima priklauso mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 11 02, 22:00)






Aš irgi labai norėjau šio raštelio, tačiau man parašo, kad failas buvo arba ištrintas, arba dėl autorinių teisioų pažeidimo pašalintas verysad.gif. jei kas turite tunikutės raštą, parašykite. Ačiū
Papildyta:
QUOTE(domelala @ 2011 11 02, 18:39)
sveikos merginos,

gal kas turite sios suknytes0tunikytes schemute-rastuka?

user posted image

LABAI DEKUI





Štai šios tunikos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritag: 22 vasario 2012 - 10:32
QUOTE(ritag @ 2012 02 22, 10:33)
Aš irgi labai norėjau šio raštelio, tačiau man parašo, kad failas buvo arba ištrintas, arba dėl autorinių teisioų pažeidimo pašalintas verysad.gif. jei kas turite tunikutės raštą, parašykite. Ačiū
Papildyta:
Štai šios tunikos.


jei nelabai skubu, paieskosiu - kaip tik dvi tokias esu numezgus thumbup.gif
Atsakyti
user posted image

turiu ir aprasyma anglu kalba, failas PDF, jei reikia - parasyk i az savo meila wink.gif
Atsakyti
Sveikos,

pas jus pasiskaičius sužinojau apie reglano rankoves megztas nuo viršaus ir sūneliui megztinuką numezgiau. Turiu pasakyti, kad taip megzti labai patogu, jokių siūlų thumbup.gif

http://images54.fotk...DSCN4075-vi.jpg
Atsakyti
Sveikos,
Gal kasnors galetu paaiskint kaip reiketu megzti tokio tipo megztuka reglano rankovem (su dviem virbalais), bandziau daug skaityti bet vistiek nesuprantu kaip apskaiciuoti akis rankovem ir kaip kaklui. Noreciau numegzti toki megztuka 2metu suneliui, buciau baisiai dekinga uz pagalba ax.gif

user posted image
Atsakyti