Įkraunama...
Įkraunama...

Reglano rankovės (III)

QUOTE(dalaiva @ 2012 01 10, 16:14)
sveiki, aš turiu nusipirkusi iš Norfos virbalus su valu. Virbalai yra grynai metaliniai. Tai žinokit tikrai smagiai mezasi. Labai gerai slysta siūlai. Ir jie kainuoja kažkur 2,50 Lt. Turėjau irgi virbalus su valu, bet jie buvo kažkokie pilki, tai megzti su jais tikra tragedija buvo. O tuos kur iš norfo pirkti tai  thumbup.gif

Pilki tai gal alimininiai, pas mane aliumininiai pilki, tai visai nieko, nors retai labai mezgu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(enigma3 @ 2011 12 07, 16:13)
megzta tunika reglanu nuo virsaus be susiuvimu
user posted image
O cia taip atrodo rankovytes ties pazastim-juoda linija tai dadetos akytes lygiai po pazastim, o melyna linija:tai nugaros dali dariau keliom eilem ilgesne nei prieki, o mezgant rankovytes tu eiliu akys susirenka (uzmaciau taip vienoj japoniskoj schemoj, kad nugaros dalis daroma keliom eilem ilgesne, nezinau ar jus taip darot  g.gif  )
user posted image



QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 12 07, 18:21)
Gal galėtum pasidalinti ta japoniška schema? ax.gif


na pagaliau atgaminau, kur buvau radus ta shemute ir dalinuosi su visom, gal kam pravers smile.gif .
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo enigma3: 12 sausio 2012 - 14:50
QUOTE(enigma3 @ 2012 01 12, 15:50)
na pagaliau atgaminau, kur buvau radus ta shemute ir dalinuosi su visom, gal kam pravers  smile.gif

Ačiū! 4u.gif Schema tai net labai matyta, bet nebuvau atkreipusi dėmesio. Prašom dabar dar ir paaiškiti, kurioje vietoje kažko nesuprantu. blush2.gif

Pabaigus megzti reglaną nugaros dalyje dar mezgamos 6 eilės (2 cm). Tiek priekinėje, tiek nugarinėje dalyje iš kraštų pridedama po 3 akis. Prieš pradedant megzti nuo pažastų rankovės dalį, jai papildomai surenkama akių: priekyje 3 (kiek buvo papildomai pridėta priekio dalyje), nugaroje - nuo to pailginimo (kiek akių - 6? g.gif ) ir dar 3, kurios buvo pridėtos. Nesuprantu kaip iš 69 akių susidaro 82 g.gif Taip išeina, kad iš viso pridėti reikia 13 akių. Man lyg ir 12 gautųsi. mastau.gif Nebent nuo pailginimo surinkus ne 6, o 7 akis, bet sunku patikėti, nes paprastai būna kaip tik atvirkščiai - surenkama mažiau akių, negu yra eilių. unsure.gif Aišku viena akis šen ar ten - ne kažin koks skirtumas, bet gal paties principo neperprantu. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Smalsutė_: 12 sausio 2012 - 15:53
Smalsute, privertei tiksliai isstudijuot schemute biggrin.gif
man visi skaiciai tiksliai gavos: buvo 69 akys + 2 reglano takelio akys + 6 akys uzdetos pazastim (po 3 is kiekvienos puses), ir + 5 akys susirenka is nugarines dalies megztu tu 6 eiliu =82
tai iseina, kad viskas gerai toj schemutej, tik nepriskaiciavot reglano takelio akiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo enigma3: 12 sausio 2012 - 19:07
QUOTE(enigma3 @ 2012 01 12, 20:05)
Smalsute, privertei tiksliai isstudijuot schemute  biggrin.gif
man visi skaiciai tiksliai gavos: buvo 69 akys + 2 reglano takelio akys + 6 akys uzdetos pazastim (po 3 is kiekvienos puses), ir + 5 akys susirenka is nugarines dalies megztu tu 6 eiliu =82
tai iseina, kad viskas gerai toj schemutej, tik nepriskaiciavot reglano takelio akiu.

Dabar jau labai viskas aišku - ačiū 4u.gif Kai tik prieis eilė kitam mezginiui su reglano rankovėmis, manau išbandysiu. ax.gif
Atsakyti
Mane ir sudomino ta janoniška schema, kuo ji ypatinga? bet kol nepradėjau megzti tai žalias miškas g.gif
Atsakyti
QUOTE(mausiuke @ 2012 01 13, 11:28)
Mane ir sudomino ta janoniška schema, kuo ji ypatinga? bet kol nepradėjau megzti tai žalias miškas  g.gif

na schemute nelabai kuo ypatinga, tik tiek, kad nugaros dalis gaunasi 6 eilutem ilgesne nei priekis. mezgant reglana (visas dalis atskirai, t.y. rankoves, nugara ir prieki ir paskui jas susiuvant)nugaros reglano takelis ir reglanas rankovytes nugarinej daly turi but ilgesni nei priekiniai reglano takeliai. tai ir toj schemutej manau teisinga, nugaros dali prailgint 6 eilem.
Atsakyti
dar viena tunika, megzta reglanu nuo virsaus, be susiuvimu
user posted image
Atsakyti
Ir mano mažiukas megztiniukas, megztas reglanu nuo viršaus, irgi be siūlių. Kol kas man taip lengviausia. Nes bandžiau kažkada ir nuo apačios (juk atrodo panašu turėtų būti), bet taip aš susipainiojau, kad teko viską išardyt.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(enigma3 @ 2012 01 16, 15:38)
dar viena tunika, megzta reglanu nuo virsaus, be susiuvimu


Oi tas reikalas be siuliu man labai patinka. As irgi dabar mezguosi megztuka nuo virsaus.
Atsakyti
mergaites kai neriat reglana darot nugaroj susegima ar ne g.gif nes galvoju gal vel bandyt man ji nerti bet bijau kad ir vel priekis bus man negrazus, nors kai vaikas stovi ar padetas lygioj padeti rubas priekis buna viskas gerai, bet kai va pakelia rankytes vaikas tai kaip kapsas nezinau ar cia mane suprasit ar ne rolleyes.gif
Atsakyti
Sakykit ar jums nugaroje tas kakliuko rantelis nedaro bangos? Vakar pazžiūrėjau, kad dauguma mano mezginukų sumeta raukšlę. Sakau, gal aš negerai kaip akis tas išdalinu. Nepatinka man tai ir norėčiau patobulint. Gal turit kokių minčių? 4u.gif


Papildyta:
QUOTE(ingauk @ 2012 01 24, 18:03)
mergaites kai neriat reglana darot nugaroj susegima ar ne  g.gif  nes galvoju gal vel bandyt man ji nerti bet bijau kad ir vel priekis bus man negrazus, nors kai vaikas stovi ar padetas lygioj padeti rubas priekis buna viskas gerai, bet kai va pakelia rankytes vaikas tai kaip kapsas nezinau ar cia mane suprasit ar ne  rolleyes.gif


o tu pažeminai priekyje kakliuką. gal dėl to kapšas, ne?
Atsakyti