Įkraunama...
Įkraunama...

Reglano rankovės (III)

megzta tunika reglanu nuo virsaus be susiuvimu (gaila, bet foto tik ant pakabos, nes mezgiau ne sau)
user posted image
O cia taip atrodo rankovytes ties pazastim-juoda linija tai dadetos akytes lygiai po pazastim, o melyna linija:tai nugaros dali dariau keliom eilem ilgesne nei prieki, o mezgant rankovytes tu eiliu akys susirenka (uzmaciau taip vienoj japoniskoj schemoj, kad nugaros dalis daroma keliom eilem ilgesne, nezinau ar jus taip darot g.gif )
user posted image
Atsakyti
QUOTE(enigma3 @ 2011 12 07, 16:13)
megzta tunika reglanu nuo virsaus be susiuvimu (gaila, bet foto tik ant pakabos, nes mezgiau ne sau)
(...)
o melyna linija:tai nugaros dali dariau keliom eilem ilgesne nei prieki, o mezgant rankovytes tu eiliu akys susirenka (uzmaciau taip vienoj japoniskoj schemoj, kad nugaros dalis daroma keliom eilem ilgesne, nezinau ar jus taip darot  g.gif  )

Šauni tunika thumbup.gif

Gal galėtum pasidalinti ta japoniška schema? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 12 07, 18:21)
Šauni tunika thumbup.gif

Gal galėtum pasidalinti ta japoniška schema? ax.gif

aciu smile.gif
deja negaliu pasidalint schemute, viskas dingo kai kompa "suvalge" virusas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(enigma3 @ 2011 12 08, 15:45)
deja negaliu pasidalint schemute, viskas dingo kai kompa "suvalge" virusas  verysad.gif

Kaip gaila console.gif Na bet jei kur kada užtiktum, būtų labai įdomu. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos darbštuolės.Mano pirmas mezginys reglanu blush2.gif .Mažytė suknytė,megzta reglanu nuo viršaus.Labai smagiai mezgasi thumbup.gif ,ir tikrai ne paskutinis mezginys reglanu bigsmile.gif .
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo usnis: 17 gruodžio 2011 - 19:18
QUOTE(Zemaiciuke @ 2011 11 10, 19:38)
rodau ir as savo paprastuti reglana mazajam princui  4u.gif

user posted image

labai gražu 4u.gif kaip ir pats modleiukas.
Atsakyti
QUOTE(edangra @ 2011 12 22, 23:44)
labai gražu  4u.gif kaip ir pats modleiukas.


aciu 4u.gif
Atsakyti
Su Šv.Kalėdomis Jus visas 4u.gif newyear.gif

Šventės lieka šventėmis, bet pradėtus darbus pabaigti reikia mirksiukas.gif Patarkit prašau dėl rankovyčių man, pirmą kartą mezgančiai reglaną smile.gif
Ruošiuosi pradėti rankoves, bet net nedrąsu unsure.gif
Ar jau iš karto reikia numatyti kiek akių uždėti ar iki pažastų galiu drąsiai megzti kaip įprastai? Ir kaip toliau?
Atsakyti
user posted image

smile.gif Kaledine suknute

Atsakyti
labai graži kalėdinė suknutė. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
Aš susidūriau su tokia problema. Kai mezgu reglanu nuo viršaus va koki golfelį, formuoju negylę iškirptę, vėliau prisiunu atverčiame apykaklę. Ir kai formuoju iškirptę nuo viršaus tos akys iškirptes būna labai negražios kraštinės akys, tokios išsitampiusios ir kaip skylutės tokios lieka, aš jas paskui susiunu, bet vis tiek kažkaip negražiai jos stovi kokios ištampytos. Tai net nežinau ką daryti vis bandau bandau ir vėl išardau.
Atsakyti
QUOTE(M@rgo @ 2012 01 08, 12:18)
Sveikos,
Aš susidūriau  su tokia problema. Kai mezgu reglanu nuo viršaus va koki golfelį, formuoju negylę iškirptę, vėliau prisiunu atverčiame apykaklę. Ir kai formuoju iškirptę nuo viršaus tos akys iškirptes būna labai negražios kraštinės akys, tokios išsitampiusios ir kaip skylutės tokios lieka, aš jas paskui susiunu, bet vis tiek kažkaip negražiai jos stovi kokios ištampytos. Tai net nežinau ką daryti vis bandau bandau ir vėl išardau.

Megzdama nuo viršaus pamėgink pirmąsias kelias eiles per visą iškirptės ilgį išmegzti kitos spalvos siūlu (tik paskui pradėk formuoti iškirptę sutrumpintomis eilėmis). Baigusi pagrindines detales tą siūlą nuardyk - gražiai po vieną akį, surinkdama laisvas akis ant virbalo, o toliau jau gali megzti kokią tik nori apykaklę. 4u.gif
Atsakyti