Įkraunama...
Įkraunama...

Reglano rankovės (III)

QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 11 17, 09:32)
Priekyje reglano linijos ilgis mažesnis nei nugaroje ne dėl kitokio akių nuleidimo dažnio, o dėl iškirptės. Rankovės detalė turi būti asimetriška: priekinėje pusėje reglano takelis turi būti toks, kaip priekinėje drabužio dalyje, nugarinėje pusėje - kaip nugaroje.

Ačiū už atsakymą 4u.gif Prie rankovyčių dar sugrįšiu vėliau, kai jas reikės megzti. O dabar mezgu priekio reglaną.Pagal šiek tiek aukščiau skaitytas žinutes (rekomendacijas) ties pažastimis pridėjau po 4 akis. T.p.rėmiausi šiuo aprašymu :
priekio akių nuleidimo ritmas lėtesnis - iš pradžių 3-4 kartus sumezgama po 2 akis kas ketvirta eilė, o toliau kaip nugaros - kas antra eilė.
Kadangi aš pridėjau tų akių pažastyse, o dabar dar taip lėtai nuleidinėjau (kas ketvirta eilė keturis kartus), tai man tikrai labai nuožulnus tas reglanas gaunasi schmoll.gif O pagal schemą (tą lentelę exelio) apsiskaičiavau, kad reikia nuleidinėti kas antra eilė, tokiu būdu per 44 eiles, nuleisčiau 22cm. O dabar visa aritmetika išsiderino ir nežinau jau kuo remtis unsure.gif Padėkit savo gerais patarimais blink.gif
Atsakyti
QUOTE(PostFactum @ 2011 11 17, 16:40)
Kadangi aš pridėjau tų akių pažastyse, o dabar dar taip lėtai nuleidinėjau (kas ketvirta eilė keturis kartus), tai man tikrai labai nuožulnus tas reglanas gaunasi schmoll.gif 

Nesuprantu. unsure.gif

Jei mezgi reglaną nuo apačios, tai ties pažastimis akių reikia ne pridėti, o kaip tik nuleisti.

Kuo lėčiau nuleidinėji, tuo reglano linija kaip tik statesnė, o ne nuožulnesnė.
Papildyta:
QUOTE(PostFactum @ 2011 11 17, 16:40)
Pagal šiek tiek aukščiau skaitytas žinutes (rekomendacijas) ties pažastimis pridėjau po 4 akis.

Ten buvo kalbėta apie reglano mezgimą nuo viršaus be siūlių.
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 11 17, 16:04)
Jei mezgi reglaną nuo apačios, tai ties pažastimis akių reikia ne pridėti, o kaip tik nuleisti.
Ten buvo kalbėta apie reglano mezgimą nuo viršaus be siūlių.

doh.gif Na bet gal nepakenks labai tas praplatinimas,mažiukas jis.

o kaip geriausia ar tolygiai pvz. kas antra eilė(t.y. kv.geroj eilėj) mažinti akis ar iš pradžių rečiau nuleidinėti o po kas antra, kaip gražiau gaunasi, kaip lengviau kaklą po to formuoti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PostFactum: 17 lapkričio 2011 - 17:13
QUOTE(PostFactum @ 2011 11 17, 18:10)
doh.gif Na bet  gal nepakenks labai tas praplatinimas,mažiukas jis.

Aš ardyčiau. console.gif
Papildyta:
QUOTE(PostFactum @ 2011 11 17, 18:10)
o kaip geriausia ar tolygiai pvz. kas antra eilė(t.y. kv.geroj eilėj) mažinti akis ar iš pradžių rečiau nuleidinėti o po kas antra, kaip gražiau gaunasi, kaip lengviau kaklą po to formuoti?

Kaklui tai kažin ar turi reikšmės. mastau.gif Reikšmės turi reglano linijos formai - jei nuleidinėsi akis iš pradžių lėčiau, paskui staigiau, ji bus kiek lenkta. Man asmeniškai gražiau tiesi, bet čia jau skonio reikalas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Smalsutė_: 17 lapkričio 2011 - 21:09
QUOTE(Matrioske @ 2011 11 17, 14:36)
Koks mielas megztukas  wub.gif



QUOTE(rnikole @ 2011 11 17, 14:52)
sveikutes, Zemaiciuke grazus modeliukas  thumbup.gif  o cia mano megztukas mano kleckui smile.gif


aciu 4u.gif
grazus megztukas thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Na štai pabaigiau savo priekio reglaną, bet kažkaip man jis nekaip g.gif ko jis toks išsilenkęs?, o ir kaklas cool.gif , nors jis tai kitaip atrodys, numegsiu apykaklę iš pynių ir prisiūsiu. O ką patartumėt su reglanu, kas antra eilė sumegzgiau po vieną akį iš kraštų.
user posted image
user posted image
Ką patartumėt???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PostFactum: 18 lapkričio 2011 - 20:43
QUOTE(PostFactum @ 2011 11 18, 21:42)
ko jis toks išsilenkęs?
(...)
O ką patartumėt su reglanu, kas antra eilė sumegzgiau po vieną akį iš kraštų.

Simpatiškas modelis 4u.gif

Kad gal viskas gerai čia su tuo reglanu g.gif , tik kaip ketini gražiai susiūti, jei sumezginėjai pačias kraštines akis? Paprastai bent pora akių nuo krašto paliekama reglano takeliui.

O ties pažastimis akių nei pridėjai, nei nuleidai? Apsirengus gali kiek per pažastis tempti (dar ir dėl to, kad susiuvus reglano takelis nebūna tiek tamprus, kaip mezgant be siūlių).
Papildyta:
QUOTE(PostFactum @ 2011 11 18, 21:42)
o ir kaklas cool.gif , nors jis tai kitaip atrodys, numegsiu apykaklę iš pynių ir prisiūsiu.

Jei norėjai apvalios iškirptės (lyg buvai minėjusi), reikėjo pirmiausiai per vidurį nuleisti gan daug akių (kokias 10), paskui vis mažiau, pvz. vieną - du kartus po tris, kelis kartus po dvi ir dar kelis kartus po vieną, paskui dar kokį kartą - porą po vieną akį ne kas dvi, o kas keturios eilutės. 4u.gif (Aišku nuleidimus reikia išdalinti per tiek eilučių, kiek jų planuoji megzti - gal aš čia ir perdaug privardinau).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Smalsutė_: 18 lapkričio 2011 - 22:57
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 11 18, 22:54)
Simpatiškas modelis 4u.gif 

Ačiū smile.gif
Papildyta:
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 11 18, 22:54)
Kad gal viskas gerai čia su tuo reglanu g.gif , tik kaip ketini gražiai susiūti, jei sumezginėjai pačias kraštines akis? Paprastai bent pora akių nuo krašto paliekama reglano takeliui.

O ties pažastimis akių nei pridėjai, nei nuleidai? Apsirengus gali kiek per pažastis tempti (dar ir dėl to, kad susiuvus reglano takelis nebūna tiek tamprus, kaip mezgant be siūlių).
Papildyta:


Paprastai galvojau susiūti ir tiek unsure.gif Kitą kartą paliksiu ir takeliui mirksiukas.gif Ties pažastimis pridėjau gal po 3 ar 4 akis . šiaip aš jį tokį laisvesnį mezgu, per pynes jis dar gerokai tempiasi, tai nemanau, kad per pažastis ar kt. bus mažokas, na bet pažiūrėsim. O kakliuką tai gal tikrai permegsiu.
Ačiū už patarimus 4u.gif
O dar labai smalsu, tai kaip man rankovių viršų reikės užbaiginėti, tą vietą kuri bus kaklo dalis? Iš kur žinoti, kokį išlinkimą daryti? Suprantu, kad nuleisti taip kaip kaklo paskutines akis nuleidau, bet kelias paskutines? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PostFactum: 19 lapkričio 2011 - 14:27
QUOTE(PostFactum @ 2011 11 19, 15:35)
O dar labai smalsu, tai kaip man rankovių viršų reikės užbaiginėti, tą vietą kuri bus kaklo dalis? Iš kur žinoti, kokį išlinkimą daryti? Suprantu, kad nuleisti taip kaip kaklo paskutines akis nuleidau, bet kelias paskutines? g.gif

Jei iškirptė nėra itin didelė, rankovių viršų galima daryti ir visiškai tiesų (ne išlenktą), na tik žinoma įstrižai - tokiu atveju reikia pasiskaičiuoti, kiek nugaroje ties reglano linija eilučių daugiau nei priekyje, ir pagal tai pasiskirstyti, po kiek akių nuleisti. O norint, kad būtų išlenkta ir ties rankovių dalimis, jau reikia kiek pavargti su matematika - akių skaičių dalinti ne į vienodas dalis ir atitaikyti taip, kad būtų gražus priekinės dalies iškirptės linijos tęsinys. (Bent aš šioje vietoje kiek užstringu su skaičiavimais. blush2.gif ).
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 11 19, 16:08)
Jei iškirptė nėra itin didelė, rankovių viršų galima daryti ir visiškai tiesų (ne išlenktą), na tik žinoma įstrižai - tokiu atveju reikia pasiskaičiuoti, kiek nugaroje ties reglano linija eilučių daugiau nei priekyje, ir pagal tai pasiskirstyti, po kiek akių nuleisti. O norint, kad būtų išlenkta ir ties rankovių dalimis, jau reikia kiek pavargti su matematika - akių skaičių dalinti ne į vienodas dalis ir atitaikyti taip, kad būtų gražus priekinės dalies iškirptės linijos tęsinys. (Bent aš šioje vietoje kiek užstringu su skaičiavimais. blush2.gif ).

Na jaučiu tai čia ir strigsiu doh.gif Jeigu jau profai stringa, tai man bus karsta.gif . Gal kokias iškarpas pasidaryti, tai bent vizuliai būtų aiškiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(PostFactum @ 2011 11 19, 22:41)
Na jaučiu tai čia ir strigsiu doh.gif Jeigu jau profai stringa, tai man bus   karsta.gif . Gal kokias iškarpas pasidaryti, tai bent vizuliai būtų aiškiau g.gif


Iškarpos gal ir nereikia, bet brėžinukas ant languoto popieriaus manau būtų visai neprošal. 4u.gif


O iki "profės" man dar tikrai toli... blush2.gif Tik kažkaip nejučiom pernelyg įsijaučiau į "tamstos mokytojos" vaidmenį blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Smalsutė_: 20 lapkričio 2011 - 11:37
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 11 20, 11:35)
O iki "profės" man dar tikrai toli... blush2.gif Tik kažkaip nejučiom pernelyg įsijaučiau į "tamstos mokytojos" vaidmenį blush2.gif

lotuliukas.gif Už ką ir esu labai dėkinga friends.gif , o ir svarbiausia ilgai atsakymo laukti nereikia, sėdi prie PC, mezgi, ir patarimą gauni iš karto 4u.gif
Atsakyti