Įkraunama...
Įkraunama...

Reglano rankovės (III)

QUOTE(~lullaby~ @ 2011 11 09, 21:20)
o jei mezginio plocio uztenka  g.gif
dabar kaip tik ties ta vieta sustojau smile.gif

Dėl poros akių (vaikiškiems rūbeliams aš tik po tiek dažniausiai pridedu visoms dalims) mezginys labai neišplatės, bet jų nepridėjus ties pažastimis temps, atrodys lyg ten būtų susiaurėjimas. Nebent esi labai tiksliai pasiskaičiavusi pagal raštą, kuriuo toliau megsi, ir tos papildomos akys sudarkys raportą mastau.gif , bet vis tiek akių pridėjimo ties pažastimis dėl to neaukočiau - jos tikrai pagerina rūbo vaizdą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Smalsutė_: 09 lapkričio 2011 - 22:03
rodau ir as savo paprastuti reglana mazajam princui 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Zemaiciuke @ 2011 11 10, 18:38)
rodau ir as savo paprastuti reglana mazajam princui  4u.gif

user posted image

wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo k@mylye: 10 lapkričio 2011 - 20:20
QUOTE(Zemaiciuke @ 2011 11 10, 19:38)
rodau ir as savo paprastuti reglana mazajam princui  4u.gif



Toks mielas megztukas smile.gif o kokios akys manekeno ax.gif grožis tongue.gif
Atsakyti
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 11 09, 21:52)
Dėl poros akių (vaikiškiems rūbeliams aš tik po tiek dažniausiai pridedu visoms dalims) mezginys labai neišplatės, bet jų nepridėjus ties pažastimis temps, atrodys lyg ten būtų susiaurėjimas. Nebent esi labai tiksliai pasiskaičiavusi pagal raštą, kuriuo toliau megsi, ir tos papildomos akys sudarkys raportą mastau.gif , bet vis tiek akių pridėjimo ties pažastimis dėl to neaukočiau - jos tikrai pagerina rūbo vaizdą.


aciuks.gif

pridejau po 4 akytes, tikrai graziau atrodo thumbup.gif

QUOTE(Zemaiciuke @ 2011 11 10, 18:38)
rodau ir as savo paprastuti reglana mazajam princui  4u.gif

user posted image


wau wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(~lullaby~ @ 2011 11 11, 11:39)


aciu 4u.gif
Atsakyti
Turiu keletą klausimėlių reglano tema, gal kas nors man padės, nes jau reikia nuleisti reglaną: kiek žinau tau reglanas priekyje yra trumpesnis negu nugaroje, o kaip nuleidinėti rankoves tada, jeigu pagal lentelę man reikia nuleisti kas antra eilė, kaip supratau po vieną akį iš kraštų? Kaip tos pačios rankovės šonus skirtingai nuleisti, kad po to gerai sutaptų susiųti su priekiu ir nugara g.gif
Atsakyti
QUOTE(PostFactum @ 2011 11 17, 00:43)
Turiu keletą klausimėlių reglano tema, gal kas nors man padės, nes jau reikia nuleisti reglaną: kiek žinau tau reglanas priekyje yra trumpesnis negu nugaroje, o kaip nuleidinėti rankoves tada, jeigu pagal lentelę man reikia nuleisti kas antra eilė, kaip supratau po vieną akį iš kraštų? Kaip tos pačios rankovės šonus skirtingai nuleisti, kad po to gerai sutaptų susiųti su priekiu ir nugara g.gif

Priekyje reglano linijos ilgis mažesnis nei nugaroje ne dėl kitokio akių nuleidimo dažnio, o dėl iškirptės. Rankovės detalė turi būti asimetriška: priekinėje pusėje reglano takelis turi būti toks, kaip priekinėje drabužio dalyje, nugarinėje pusėje - kaip nugaroje. Mezgant rankovės detalę iš abiejų pusių reglanui nuleidinėjama iki reikiamo priekinės reglano linijos ilgio, tada iš tos pusės jau pradedama nuleisti akis iškirptei, o kitoje - tęsiama kaip anksčiau iki reikiamo nugarinės reglano linijos ilgio ir galiausiai nuleidžiamos visos akys (paprastai jų būna likę labai nedaug). Kitaip tariant, viršutinė rankovės detalės linija būna įstriža - akys nuleistos bent per kokius tris kartus ar daugiau (priklausomai, kiek skiriasi reglano linijų ilgiai ir kokios formos norisi iškirptės).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Smalsutė_: 17 lapkričio 2011 - 09:34
QUOTE(Zemaiciuke @ 2011 11 10, 17:38)
rodau ir as savo paprastuti reglana mazajam princui  4u.gif

Koks mielas megztukas wub.gif
Atsakyti
sveikutes, Zemaiciuke grazus modeliukas thumbup.gif o cia mano megztukas mano kleckui smile.gif
user posted image
Atsakyti
rnikole labai grazu.
Atsakyti