Įkraunama...
Įkraunama...

Reglano rankovės (III)

QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 10 27, 16:16)
Aš pridedu kilpinių akių:


O kitoje eilutėje išmezgu paprastai (be persukimo).

na as irgi taip dariau g.gif , bet paskui tos uzdetos akytes uzsiverzia kazkaip, o sonuose lieka laisvo siulo. gal, jei paskui jas surinkus(mezgant rankovyte), siuliukas graziai pasiskirsto g.gif nu teks siek tiek pakoreguot rankovytes ir dayt kitaip
Atsakyti
QUOTE(enigma3 @ 2011 10 28, 09:45)
na as irgi taip dariau  g.gif , bet paskui tos uzdetos akytes uzsiverzia kazkaip, o sonuose lieka laisvo siulo. gal, jei paskui jas surinkus(mezgant rankovyte), siuliukas graziai pasiskirsto  g.gif nu teks siek tiek pakoreguot rankovytes ir dayt kitaip

aš kaip tik vakar šitą vietą dariau wink.gif bent jau aš visad kai paskui mezgu pirmąją eilę tų pažastyje uždėtų, tai truputėlį pachimyčinu biggrin.gif tą tokį palaidą likutį( tas 4 ar kt. išmezgus )apvynioju padarydama dar vieną akelę ir sumezgu su kita kokia mirksiukas.gif . gal bus aišku, ką čia pripezėjau? biggrin.gif
Atsakyti
inc, aiskumelis smile.gif , kita kart reiks pritaikyt jusu patarima, dabar darau siek tiek kitaip-uzdejau akis su kitu siulu, o paskui vel mezgiau su pagrindiniu. kai ateis rankovyciu eile, ta papildoma siula nuardysiu ir surinksiu akytes (nusprendziau daryt su ilgesnem rankovytem).
Atsakyti
isbandziau ir as si buda megzti. Mezgiau nuo virsaus, ir be jokiu siuliu thumbup.gif , kas labai patiko. Tik modeliukas nenustygsta vietoje.
user posted image

Atsakyti
QUOTE(k@mylye @ 2011 10 29, 16:11)
isbandziau ir as si buda megzti. Mezgiau nuo virsaus, ir be jokiu siuliu  thumbup.gif , kas labai patiko. Tik modeliukas nenustygsta vietoje.

Smagus toks mezgimas thumbup.gif

Mano liemenė irgi be siūlių mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2011 11 01, 12:58)
Smagus toks mezgimas  thumbup.gif

Mano liemenė irgi be siūlių  mirksiukas.gif



o riesines kaip graziai priderintos wub.gif

Atsakyti
Saulelydi, puikiai pasiruošta sezonui. Gražūs darbeliai (liemenė ir riešinės) thumbup.gif
Atsakyti
sveikos merginos,

gal kas turite sios suknytes0tunikytes schemute-rastuka?

user posted image

LABAI DEKUI
Atsakyti
QUOTE(domelala @ 2011 11 02, 18:39)
gal kas turite sios suknytes0tunikytes schemute-rastuka?

Prašom 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 11 02, 22:00)


Smalsute tu tikrai daznai zinai visus musu paklaustus klausimus kaip atsakyti smile.gif kaip gerai kad tave turime ir tu mums klausiancioms visada mielai padedi friends.gif aciu
Atsakyti
QUOTE(Carollina @ 2011 11 04, 21:46)
Smalsute tu tikrai daznai zinai visus musu paklaustus klausimus kaip atsakyti smile.gif kaip gerai kad tave turime ir tu mums klausiancioms visada mielai padedi  friends.gif aciu

blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Carollina @ 2011 11 04, 20:46)
Smalsute tu tikrai daznai zinai visus musu paklaustus klausimus kaip atsakyti smile.gif kaip gerai kad tave turime ir tu mums klausiancioms visada mielai padedi  friends.gif aciu


jungiuosi prie padekos 4u.gif 4u.gif 4u.gif

primezgu megztukui kalnieriu ir imuosi sito mezginuko wub.gif reiks dvieju - abi seses puosim wub.gif
Atsakyti