Įkraunama...
Įkraunama...

Reglano rankovės (III)

Dėkoju už žaibišką atsakymą.
Taip, megsiu susagstomą megztuką. O kodėl prisideda tik dvi akys susegimo krašteliui ? Aš galvojau kokios 5 ...
Manau, kad dar klausimų bus ir kreipsiuosi patarimo dar ne vieną kartą, o pabaigoje būtinai pademonstruosiu savo "pirmąjį blyną reglanu".
Atsakyti
QUOTE(serbentėlė @ 2011 10 17, 08:27)
Man reikia išmatuoti vaiko kaklo apimtį ? Pavyzdėlis yra 24 a. ir 10 cm pločio.

Geriau matuoti ne kakliuką, o turimo tinkamo dydžio rūbelio iškirptę - bus tiksliau. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2011 10 17, 09:04)
Na, pagrindinis dalykas skaičiuojant, reikia žinoti, kad vienoje eilutėje mezginys turi platėti 4 akim (mezgant nuo viršaus). Jei daryt kažkokį raštą, tai skaičiuot, kad motyvai dalintųsi iš keturių ir didint tarp motyvų, Jei bus 8 motyvai, tai galima kas antrą eilę uždėti akis taip pat tarp motyvų. Jei 12 motyvų, tai kas tris eiles. Bent aš taip skaičiuoju.
Jei mezgant iš apačios, tai viskas taip pat, tik suiminėti akis reikia.

Labai ačiū,
Pasinaudosiu, kai prisiruošiu megzti Tavo patarimu. Jau bus drąsiau pradėti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(serbentėlė @ 2011 10 17, 09:13)
Dėkoju už žaibišką atsakymą.
Taip, megsiu susagstomą megztuką. O kodėl prisideda tik dvi akys susegimo krašteliui ? Aš galvojau kokios 5 ...
Manau, kad dar klausimų bus ir kreipsiuosi patarimo dar ne vieną kartą, o pabaigoje būtinai pademonstruosiu savo "pirmąjį blyną reglanu".


Kokį tu darysi užsegimą, tai jau tavo pasirinkimas. Tik norėjau pasakyti, kad jei mezgant ne ratu, tai prisideda 2 kraštinės akys, kurios šiaip jau nesiskaičiuoja, nes jos tiesiog yra kraštinės akys tongue.gif
Atsakyti
Dėkoju už patarimus. Klausimėlis: o rūbelio iškirptę matuoti ties siūle( kur susiduria kaklo ir mezginio raštas). Manau, kad neaiškiai paklausiau....bet nežinau kaip išsireikšti. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(serbentėlė @ 2011 10 17, 15:44)
Dėkoju už patarimus. Klausimėlis: o rūbelio iškirptę matuoti ties siūle( kur susiduria kaklo ir mezginio raštas). Manau, kad neaiškiai paklausiau....bet nežinau kaip išsireikšti. blush2.gif


Matuok tą vietą, nuo kurios norėtum, kad tavo megztukas būtų. Pamatuosi žemiau - atviresnis kaklas bus, pamatuosi aukščiau - uždaresnis
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2011 09 23, 08:15)
aš visad mezgu su valu. man kiti net nepatinka  tongue.gif
va turiu vieną fotkę. čia megztukas kaip tik reglaninis užvertas http://lt.netlog.com...=1541351#photos

galvoju dabar kurioj vietoj neina suprast? mezgi nuo vieno šono iki kito vis apsukant megzginį. nu kur siūlas, tai ir seki juo. o jei be užsegimo, tai tiesiog mezgi gerojoje pusėje kaip kojinę ir vis suki ratus ir suki  mirksiukas.gif

va matai, aš mezgiau kaip kojnę, tai galvojau, jei valas per ilgas, kur tą valą kišti. Nu bet nebe esmė, nes nusipirkau ilgus 5 virbalus biggrin.gif O kas lengviau dar, kad nereikia pasižymėti reglano eilučių, nes automatiškai , patys virbalai pasidalina priekiui, nugarai ir rankovėms smile.gif
Atsakyti
QUOTE(InesaP @ 2011 10 19, 15:42)
va matai, aš mezgiau kaip kojnę, tai galvojau, jei valas per ilgas, kur tą valą kišti. Nu bet nebe esmė, nes nusipirkau ilgus 5 virbalus biggrin.gif  O kas lengviau dar, kad nereikia pasižymėti reglano eilučių, nes automatiškai , patys virbalai pasidalina priekiui, nugarai ir rankovėms smile.gif

Aš mačiau dabar yra pirkti IKI bambukinių 35 cm ilgio virbalų be galiukų komplektas iš 4 vienetų. Ar sakykit patogu su tokiais megzti reglaną? O gal jie kam nors kitam megzti pritaikomi, pvz servetėlėms ar mocherinėms servetėlinėms suknelėms? Bet jų yra tik 4, o ne 5? g.gif
O kur Tu InesaP pirkai tokius 5 virbalus, ar jie metaliniai ar bambukiniai ir kiek kainavo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Letune: 19 spalio 2011 - 16:19
Labas rytas,
merginos, o nuo kur pradedate formuoti raštą? Nuo pačio viršaus išsiskaičiuojate ar yra ir kitokių variantų, kurie gražiai žiūrisi ?
Atsakyti
QUOTE(Letune @ 2011 10 19, 17:18)
Aš mačiau dabar yra pirkti IKI bambukinių 35 cm ilgio virbalų be galiukų komplektas iš 4 vienetų. Ar sakykit patogu su tokiais megzti reglaną? O gal jie kam nors kitam megzti pritaikomi, pvz servetėlėms ar mocherinėms servetėlinėms suknelėms? Bet jų yra tik 4, o ne 5?  g.gif
O kur Tu InesaP pirkai tokius 5 virbalus, ar jie metaliniai ar bambukiniai ir kiek kainavo?

aš pirkau kažkokioj siūlų parduotuvėlėje, klaipėdoje prie buvusio vaikų pasaulio, taikos pr. buvo kątik gavę, sakė pirmą kartą tokius gavo.(prieš tai buvau užėjusi į kitą parduotuvėlę, tai vos ne kaip NSO ieškančią nužvelgė pašaipiu žvilgsniu, atsakydama, kad tokių nebūna) Ir ten yra penki, metaliniai, 2,5 dydžio, nepamatuosiu dabar , nes po kraustymosi reikia dar atrasti juos, bet šiek tiek ilgesni už kojnių virbalus, vaikiškam mezginiui ilgio užteko. Didesniam mezginiui jau vargu. Kainavo berods 6,90 smile.gif man patiko jais reglanu megzti, nes vienas virbalas priekis, kitas nugara, o kiti du rankovėm..nereikia nieko žymėtis ar skaičiuotis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo InesaP: 25 spalio 2011 - 17:24
as su klausimuku blush2.gif
mezgant reglanu nuo virsaus ir uzbaigus reglano takeli reikia pazastim uzdet kelias akis. o kaip jus uzdedat, kad butu graziai ir ne perlaisvai? bandziau paprastai siula apsukant apie virbala ir paskui ismezgt persukta akim,bet kazkaip negraziai gaunasi. gal jus zinot kitoki buda?
Atsakyti
QUOTE(enigma3 @ 2011 10 27, 12:39)
mezgant reglanu nuo virsaus ir uzbaigus reglano takeli reikia pazastim uzdet kelias akis. o kaip jus uzdedat, kad butu graziai ir ne perlaisvai? bandziau paprastai siula apsukant apie virbala ir paskui ismezgt persukta akim,bet kazkaip negraziai gaunasi. gal jus zinot kitoki buda?

Aš pridedu kilpinių akių:

user posted image

O kitoje eilutėje išmezgu paprastai (be persukimo).
Atsakyti