Įkraunama...
Įkraunama...

Reglano rankovės (III)

Modeliai reglanu be reglano takelių (gal jis turi kokį trumpesnį pavadinimą? mastau.gif ):

http://club.osinka.r...eb096df780000c3
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Smalsutė_: 21 rugsėjo 2011 - 19:29
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 09 21, 20:27)
Modeliai reglanu be reglano takelių (gal jis turi kokį trumpesnį pavadinimą? mastau.gif ):

http://club.osinka.r...eb096df780000c3

Man labai tokie modeliai gražūs. Ačiū Smalsute labai. 4u.gif Labai norėčiau tokį nusimegzti bet čia netaip paprasta, sunku akis turbūt pasiskaičiuot, kai mezgi su savo siūlais. Čia mano žydroji svajonė. bigsmile.gif biggrin.gif . Manau, kad čia ne reglanu reikia vadinti, o mezginiai su apvalia papete ar kažkas panašaus.
Atsakyti
Labas 4u.gif mezgu liemenę raglanu nuo viršaus(pirmą kartą mezgu liemenę ir pirmą kartą reglanu biggrin.gif ) Mezgu su kojnių virbalais, tais 5, noriu megsti be siūlių, bet susidūriau su problema, nebetelpa mezginys ant tų virbaliukų blush2.gif ar būna virbalai irgi į, bet ilgi, nes dabar žiūrėjau maxėj, nieko tokio nėra... Turiu dar virbalus su valu, bet aš niekaip nesuprantu, kaip tai mezgama su tuo valu, juk mezginys yra trumpesnis dabar nei vielutė, kaip jį uždėt ant tų virbalų, kad megzti apvaliuoju būdu? Nepykit, kgal už juokingus klausimus, bet niekur nerandu pavyzdžio vaizdinio, kaip tai turi atrodyti blush2.gif
Papildyta:
Ai, p.s. aš mokausi reglanu megzti iš čia:) Gal kam padės, kolkas sekasi gerai, tik va mezginys nebetelpa biggrin.gif
Reglano pradžiamokslis
Atsakyti
QUOTE(InesaP @ 2011 09 22, 20:18)
Labas 4u.gif  mezgu liemenę raglanu nuo viršaus(pirmą kartą mezgu liemenę ir pirmą kartą reglanu biggrin.gif ) Mezgu su kojnių virbalais, tais 5, noriu megsti be siūlių, bet susidūriau su problema, nebetelpa mezginys ant tų virbaliukų blush2.gif  ar būna virbalai  irgi į, bet ilgi, nes dabar žiūrėjau maxėj, nieko tokio nėra... Turiu dar virbalus su valu, bet aš niekaip nesuprantu, kaip tai mezgama su tuo valu, juk mezginys yra trumpesnis dabar nei vielutė, kaip jį uždėt ant tų virbalų, kad megzti apvaliuoju būdu? Nepykit, kgal už juokingus klausimus, bet niekur nerandu pavyzdžio vaizdinio, kaip tai turi atrodyti blush2.gif
Papildyta:
Ai, p.s. aš mokausi reglanu megzti iš čia:) Gal kam padės, kolkas sekasi gerai, tik va mezginys nebetelpa biggrin.gif
Reglano pradžiamokslis

yra ir labai trumpu virbalu su valu parduotuvese ir ilgesniu, tik reikia aisku ziuret nr smile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
su valu aš nesuprantu kaip megzti, reikia eit į youtube paieškot, nes noriu pamatyt, kaip atrodyti turi tas mezginys mezgamas apvaliuoju būdu ant to valo.
Dabar reikia tik surasti virbalų ilgų penkių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(InesaP @ 2011 09 22, 20:18)
Mezgu su kojnių virbalais, tais 5, noriu megsti be siūlių, bet susidūriau su problema, nebetelpa mezginys ant tų virbaliukų blush2.gif  ar būna virbalai  irgi į, bet ilgi, nes dabar žiūrėjau maxėj, nieko tokio nėra... Turiu dar virbalus su valu, bet aš niekaip nesuprantu, kaip tai mezgama su tuo valu, juk mezginys yra trumpesnis dabar nei vielutė, kaip jį uždėt ant tų virbalų, kad megzti apvaliuoju būdu?

Įmanoma megzti su valiniais virbalais ir kai mezginys jiems kiek permažas - tada tiesiog padarai iš valo kilpą ir perstumi ją vis, kai darosi nepatogu megzti. Ant kojininių virbalų, jei šiaip ilgio dar iš bėdos užtektų, bet akys jau smunka, galima dėti antgalius (pvz. pasidaryti iš trintuko rolleyes.gif ). Kitaip tariant, tikrai galima išsisukti ir be papildomų idealaus ilgio virbalų - reglanas juk labai greitai platėja, tai ne tiek daug eilių ir tektų pavargti.
Papildyta:
QUOTE(Letune @ 2011 09 21, 21:06)
Manau, kad čia ne reglanu reikia vadinti, o mezginiai su apvalia papete ar kažkas panašaus.

Ko gero taip mastau.gif , nors principas gi vis tiek labai panašus. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Smalsutė_: 22 rugsėjo 2011 - 20:11
aš visad mezgu su valu. man kiti net nepatinka tongue.gif
va turiu vieną fotkę. čia megztukas kaip tik reglaninis užvertas http://lt.netlog.com...=1541351#photos

galvoju dabar kurioj vietoj neina suprast? mezgi nuo vieno šono iki kito vis apsukant megzginį. nu kur siūlas, tai ir seki juo. o jei be užsegimo, tai tiesiog mezgi gerojoje pusėje kaip kojinę ir vis suki ratus ir suki mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(InesaP @ 2011 09 22, 20:18)
Ai, p.s. aš mokausi reglanu megzti iš čia:) Gal kam padės, kolkas sekasi gerai, tik va mezginys nebetelpa biggrin.gif
Reglano pradžiamokslis


super - aciu uz nuoroda - viskas vienoj vietoj thumbup.gif

QUOTE(InesaP @ 2011 09 22, 20:45)
su valu aš nesuprantu kaip megzti, reikia eit į youtube paieškot, nes noriu pamatyt, kaip atrodyti turi tas mezginys mezgamas apvaliuoju būdu ant to valo.
Dabar reikia tik surasti virbalų ilgų penkių ax.gif


esu macius tu virbalu cool.gif
tik nepamenu kur - nes daug kur maliausi paskutiniu metu - ar tai ermitaze, ar tai hyperRIMI ar tai akropolio Maxej wink.gif bet dar stebejaus kam tokie virbalai, jei patogiau su valu g.gif
Atsakyti
QUOTE(werde @ 2011 09 21, 13:02)
As kazkada keliau i 2shared, pabandykit atsisiust is cia, jei neveiks, tada dar karta ikelsiu smile.gif

Didelis ACIU 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos !
Ar yra dabar mezgančių reglano rankovėmis megztukus ?
Pradėjau vakar mokytis. Pavyzdėliai reglano takelių visai gerai išeina. Dabar skaičiuoju reikiamas akis . Tiksliau sakant, mokausi...
Megsiu 1m 4mėn. mergaitei.
Man reikia išmatuoti vaiko kaklo apimtį ? Pavyzdėlis yra 24 a. ir 10 cm pločio.
Atsakyti
QUOTE(serbentėlė @ 2011 10 17, 08:27)
Sveikos, merginos !
Ar yra dabar mezgančių reglano rankovėmis megztukus ?
Pradėjau vakar mokytis. Pavyzdėliai reglano takelių visai gerai išeina. Dabar skaičiuoju reikiamas akis . Tiksliau sakant, mokausi...
Megsiu 1m 4mėn. mergaitei.
Man reikia išmatuoti vaiko kaklo apimtį ? Pavyzdėlis yra 24 a. ir 10 cm pločio.

Kažkaip visus mezginius mezgu reglanu. Ar iš apačios, ar iš viršaus, bet tik reglanu, nes man jis taip patinka. Net sarafaną dukrai megzdama petnešas reglanu padariau lotuliukas.gif

Aga, tau reikia pamatuoti kiek cm reikia kakliukui ir tada išsiskaičiuoti kiek akelių reikia. Paskui pasidalink akelių skaičių į 6 dalis: po vieną dalį bus rankovėms ir po dvi dalis priekiui ir nugarai.
Na, pvz: tau reikia 17 cm (net neįsivaizduoju kiek tokiam lėliukui gali reikėti centimetrų). Tai skaičiuoji: 17*24/10=40.8. Suapvalinkim iki 42 ( geriau dalijasi iš 6). Vadinasi rankovėms bus po 7 akeles, o priekiui ir nugarai po 14 akių. Na, aišku, jei megsi užsagstomą, dar prisideda 2 kraštinės akys

Yra dar vienas skaičiavimo būdas, kai dalijasi iš 5 (pradžioje tik taip ir skaičiuodavau), bet iš patirties pasakysiu, kad paprastai skirtumas gaunasi keliom akelėm( šituo atveju tik 1), ir mezgant tai visai nieko nekeičia, todėl pradėjau skaičiuoti paprastesniu būdu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Letune @ 2011 09 21, 21:06)
Man labai tokie modeliai gražūs. Ačiū Smalsute labai.  4u.gif Labai norėčiau tokį nusimegzti bet čia netaip paprasta, sunku akis turbūt pasiskaičiuot, kai mezgi su savo siūlais. Čia mano žydroji svajonė.  bigsmile.gif  biggrin.gif . Manau, kad čia ne reglanu reikia vadinti, o mezginiai su apvalia papete ar kažkas panašaus.


Na, pagrindinis dalykas skaičiuojant, reikia žinoti, kad vienoje eilutėje mezginys turi platėti 4 akim (mezgant nuo viršaus). Jei daryt kažkokį raštą, tai skaičiuot, kad motyvai dalintųsi iš keturių ir didint tarp motyvų, Jei bus 8 motyvai, tai galima kas antrą eilę uždėti akis taip pat tarp motyvų. Jei 12 motyvų, tai kas tris eiles. Bent aš taip skaičiuoju.
Jei mezgant iš apačios, tai viskas taip pat, tik suiminėti akis reikia.
Atsakyti