Įkraunama...
Įkraunama...

Reglano rankovės (III)

Aciu 4u.gif Lb nemegstu ardyti, bet vistiek bandysiu ta reglana perkast rolleyes.gif Vienas pagal mezgimo aprasyma buvo visai gerai pavykes, bet paemiau plonesni siula ir platinimo linijos tokios istrizos pasidare - liemuo isplatejo iki reikiamo dydzio, bet rankovem aukscio neuzteko g.gif
Papildyta:
QUOTE(Garmina @ 2011 04 21, 10:52)
šitą žinau, bet gal kuri turit jau išbandytą gražų?

tiesa, ar 2 metų vaikui reglaną skaičiuojat taip kaip ir suaugusiam, ar yra kokie niuansai?


As toki nusiziurejus esu, bet kai mezgu laisviau, tai taip graziai nesigauna verysad.gif

user posted image
Atsakyti
Sveikos, įsispyriau sau į galvą numegzti mergai savo megztinuką su reglano rankovėmis, bet.... Skaitau skaitau temas apie tai, o suvokimo, nuo ko viską pradėti, absoliutus nulis. Tai ir sėdžiu plaukais pašiauštais - negis aš jau tiek nukvakau, kad net nebesuprantu, nuo ko praėti reiktų? blink.gif doh.gif
Jei sulaukčiau super paprasto paaiškinimo, ką kaip daryti, būčiau ne galo dėkinga aciuks.gif Jei ne - vaidinas, dar nepribrendau iki tokio sudėtingo mezgimo ir teks narpliot paprastuoju būdu.... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(...little mary... @ 2011 05 18, 16:57)
Sveikos, įsispyriau sau į galvą numegzti mergai savo megztinuką su reglano rankovėmis, bet.... Skaitau skaitau temas apie tai, o suvokimo, nuo ko viską pradėti, absoliutus nulis. Tai ir sėdžiu plaukais pašiauštais - negis aš jau tiek nukvakau, kad net nebesuprantu, nuo ko praėti reiktų?  blink.gif  doh.gif
Jei sulaukčiau super paprasto paaiškinimo, ką kaip daryti, būčiau ne galo dėkinga aciuks.gif Jei ne - vaidinas, dar nepribrendau iki tokio sudėtingo mezgimo ir teks narpliot paprastuoju būdu....  blush2.gif

Į panašų klausimą atsakinėjau #275 žinutėje - na man atrodo tai tikrai pats paprasčiausias būdas (bet čia tik mano asmeninis atrodymas - nenoriu įkyriai piršti blush2.gif ). Pradėti reikia nuo kaklo apimties išsimatavimo, o toliau viskas nuosekliai pagal aprašymą. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 05 18, 17:40)
Į panašų klausimą atsakinėjau #275 žinutėje - na man atrodo tai tikrai pats paprasčiausias būdas (bet čia tik mano asmeninis atrodymas - nenoriu įkyriai piršti blush2.gif ). Pradėti reikia nuo kaklo apimties išsimatavimo, o toliau viskas nuosekliai pagal aprašymą. 4u.gif

ačiū aciuks.gif pasiknisau lentynoje ir atkapsčiau tą knygą biggrin.gif triskart perskaičiau, kažkas akyse prašviesėjo bigsmile.gif dabar jau atseit eisiu mėginuką megztis doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Reglanas vąšeliu (atrodo dar nebuvo unsure.gif ):

user posted image
Atsakyti
Atsitiktinai užtikau - gal autorė nesupyks, kad pareklamuosiu jos blogą...

Reglaniukas naujagimiui su atskirai megztomis rankovėmis.

user posted image

Nuoseklus lietuviškas darbo aprašymas (skaityti atvirkštine tvarka nuo puslapio apačios, paskui spausti "Naujesni įrašai").
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Smalsutė_: 25 gegužės 2011 - 09:48
user posted image
Atsakyti
user posted image

user posted image
Atsakyti

Ačiū Smalsute, kad vis čia mums įdedi informacijos apie reglaną. Tik gaila, kad neįžiūriu , kas ten parašyta. Gal patartum kaip ten padaryti , kad matytųsi. Bandžiau didinti mastelį interneto, bet vis tiek nesimato ryškiai.
Aš nusimezgiau savo pirmąjį reglaną nuo priekaklio žemyn. biggrin.gif Kaip pirmas darbas - tai neblogai. Dabar negaliu įdėti nuotraukos — vėliau. Bet dar neužbaigiau galų rankovių ir apačios. Visas megztinis megztas lygiuoju raštu ir apačios riečiasi. Ar yra būdas, kad nesiriestų, nemezgant stulpelių? Nes kaklo trikampę iškirptę apmezgiau vąšeliu vėžio žingsniu kitais siūlais (stulpelių juostele negalėjau megzti, nes iškirptė nėra didelė ir nesinori jos mažint, be to siūlai netolygaus storumo ir siūlai pasibaigė visiškai doh.gif ) , tai ir apačias bandžiau vėžiuku, bet vis tiek riečiasi. doh.gif Ir dar norėjau užbaigti adata, kad kraštas būtų elastingas, tik pamečiau nuorodą kaip tai padaryti. Gal galit pagelbėti? Ačiū ir laukiu patarimo su nekantrumu. 4u.gif Labai norisi megztinį naują pranešioti. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Letune: 12 rugpjūčio 2011 - 11:11
QUOTE(Letune @ 2011 08 12, 12:10)
Tik gaila, kad neįžiūriu , kas ten parašyta. Gal patartum kaip ten padaryti , kad matytųsi.

Kokybė tokia, kokia jau yra... Pati originalo neturiu. Išsisaugojus paveikslėlį kompiuteryje galima pasididinti, bet ryškumas mažėja.
Papildyta:
QUOTE(Letune @ 2011 08 12, 12:10)
Visas megztinis megztas lygiuoju raštu ir apačios riečiasi. Ar yra būdas, kad nesiriestų, nemezgant stulpelių?

Yra smile.gif - dvigubas kraštelis. Numegzk lygiuoju raštu kokio reikia ilgio, tada vieną eilutę išvirkščiosiomis akimis ir dar porą cm vėl lygiuoju raštu (idealu, jei pastaruosius dar ir plonesniais virbalais), tada akis nuleisk (arba ne), perlenk mezginį per išvirkščiųjų akių eilutę (susidarys briaunelė) ir gražiai iš blogosios pusės prisiūk. Gausis toks kraštas, (tik ten megzta nuo apačios, todėl ne siūta, o sumegzta).

Jei su siūlų likučiu striuka, tą užlenkiamąją krašto dalį, kurios nesimatys, galima megzti kitais siūlais - tokio paties storio arba net kiek plonesniais (na tik žinoma spalvos panašios).
Papildyta:
QUOTE(Letune @ 2011 08 12, 12:10)
Ir dar norėjau užbaigti adata, kad kraštas būtų elastingas, tik pamečiau nuorodą kaip tai padaryti. Gal galit pagelbėti?

Akių nuleidimas adata, o 22 temos psl. dar parodyta, kaip gražiai sujungti eilutės pabaigą su pradžia, kai mezginys - ratu. Jei megzta lygiuoju raštu, vis tiek reikia įsivaizduoti, kad viena akis yra tarsi geroji, kita - tarsi išvirkščioji, tokia šio būdo specifika.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Smalsutė_: 12 rugpjūčio 2011 - 14:19
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Gaila, nelabai eina įskaityt ax.gif
Atsakyti