Įkraunama...
Įkraunama...

Reglano rankovės (III)

QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 04 13, 07:47)
Iki šios vietos mezgama sutrumpintomis eilėmis (paliekant 4, paskui tris akis ir pan.), o toliau jau nieko palikti nebereikia - mezgama visa eilė nuo vieno viso mezginio krašto iki kito. Sutrumpintos eilės reikalingos tam, kad priekyje susidarytų gilesnė iškirptė, o toliau jau viskas paprasčiau - tik platinama ties reglano takeliais.


nepasakyciau kad labai jau aisku tapo, bet jau tokia esu, geriau viena karta pamatau ir suprantu nei 10 kart perskaitau ir po to bandau kol galu gale issiaiskinu doh.gif o kai jau ismokstama tada atrodo dieve mano juk cia nieko sunkaus bigsmile.gif
labai aciu uz pagalba, reikia tiesiog dar keleta kartu bandyt kol pavyks ir tikiu kad pavyks, juk nera cia kazkoks "misija neimanoma" biggrin.gif
bet kokiu atveju labai dekui, kas tikrai netingi pasidalinti savo ziniomis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(CACIS @ 2011 04 14, 00:01)
nepasakyciau kad labai jau aisku tapo, bet jau tokia esu, geriau viena karta pamatau ir suprantu nei 10 kart perskaitau ir po to bandau kol galu gale issiaiskinu doh.gif o kai jau ismokstama tada atrodo dieve mano juk cia nieko sunkaus bigsmile.gif
labai aciu uz pagalba, reikia tiesiog dar keleta kartu bandyt kol pavyks ir tikiu kad pavyks, juk nera cia kazkoks "misija neimanoma" biggrin.gif
bet kokiu atveju labai dekui, kas tikrai netingi pasidalinti savo ziniomis 4u.gif


Man tai pat aišku nebuvo, bet kai pabandžiau pavyzdėlį pagal tą nuorodą, kur megztukas žirafytei, aiškiau tapo. bigsmile.gif
Galima pirmą mezginį bandyt be sutrumpintų eilių (ypač vaikui), bus dar aiškiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(CACIS @ 2011 04 14, 00:01)
labai aciu uz pagalba, reikia tiesiog dar keleta kartu bandyt kol pavyks ir tikiu kad pavyks, juk nera cia kazkoks "misija neimanoma" biggrin.gif

Nėra už ką. smile.gif Tik jei jau iki tos vietos numezgei, kur sakei, kad nebeaišku, neardyk, o megzk toliau mirksiukas.gif , nes sudėtingiausia dalis jau įveikta. O šiaip pritariu reglanai, kad pirmam kartui geriausia gal išvis su tom sutrumpintom eilėm neprasidėti (tik nedaryti iškirptės visai prigludusios prie pat kaklo, o kiek didesnę, kad gražiau gulėtų) - kai perpranti patį principą, apima azartas ir mandresnius variantus išbandyti. 4u.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif
Ar galite pagelbeti ax.gif Pirma karta mezgu reglana. Megztuka tumpom rankovem, ir iskylo klausimas... Man kaip jau ir uztektu rankovyciu ilgio, bet dar neuztenka vietos po pazastim (na nzn kaip paaiskinti blush2.gif doh.gif ). Kaip suprantu galiu jau rankoviu nemegzti, o ilginti tik pazastu linija... bet kaip tai daroma g.gif reikia dalinti jau mezgini i dvi dalis, ar kaip? mastau.gif

Va sitoj foto mazdaug matosi ta vieta , kuria nzn kaip megzti
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ju.Ju: 19 balandžio 2011 - 15:58
QUOTE(Ju.Ju @ 2011 04 19, 16:57)
sveikutes  4u.gif
Ar galite pagelbeti  ax.gif Pirma karta mezgu reglana. Megztuka tumpom rankovem, ir iskylo klausimas... Man kaip jau ir uztektu rankovyciu ilgio, bet dar neuztenka vietos po pazastim (na nzn kaip paaiskinti  blush2.gif  doh.gif ). Kaip suprantu galiu jau rankoviu nemegzti, o ilginti tik pazastu linija... bet kaip tai daroma   g.gif reikia dalinti jau mezgini i dvi dalis, ar kaip? mastau.gif

Taip, reikia dalinti į dvi dalis ir toliau akis pridėjinėti tik vienoje reglano takelio pusėje - paskui (kai jau užteks pažastų gylio) galima vėl sujungti ir megzti ratu. 4u.gif Tiesa prieš sujungiant ties pažastimis reiktų pridėti po keletą akių, bet tokiam modeliui turbūt geriau pažastis daryti kiek užapvalintai - tarsi statytoms, o ne reglano rankovėms. mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Smalsutė_: 19 balandžio 2011 - 16:34
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 04 19, 16:18)
Taip, reikia dalinti į dvi dalis ir toliau akis pridėjinėti tik vienoje reglano takelio pusėje - paskui (kai jau užteks pažastų gylio) galima vėl sujungti ir megzti ratu. 4u.gif Tiesa prieš sujungiant ties pažastimis reiktų pridėti po keletą akių, bet tokiam modeliui turbūt geriau pažastis daryti kiek užapvalintai - tarsi statytoms, o ne reglano rankovėms. mastau.gif

Aciu labai uz greita patarima 4u.gif Nu nerealios tos super mamos biggrin.gif
Atsakyti
Gal galit pasiūlyti kokį gražų reglano takelį (norėčiau ir kiauraraščio, ir uždaro), kad būtų dailesnis, ne paprastai uždėta akis
Atsakyti
QUOTE(Garmina @ 2011 04 21, 09:20)
Gal galit pasiūlyti kokį gražų reglano takelį (norėčiau ir kiauraraščio, ir uždaro), kad būtų dailesnis, ne paprastai uždėta akis

Tai takeli koki nori toki ir darai wink.gif kad ir pyne...kad ir siaip koki kiaurarasti. Juk nebutinai daryti takeli is 1-2 akiuciu...galima ir is 5 (na aisku nuo siulo storumo dar priklauso) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2011 04 21, 10:40)
Tai takeli koki nori toki ir darai wink.gif kad ir pyne...kad ir siaip koki kiaurarasti. Juk nebutinai daryti takeli is 1-2 akiuciu...galima ir is 5 (na aisku nuo siulo storumo dar priklauso)  4u.gif

šitą žinau, bet gal kuri turit jau išbandytą gražų?

tiesa, ar 2 metų vaikui reglaną skaičiuojat taip kaip ir suaugusiam, ar yra kokie niuansai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Garmina: 21 balandžio 2011 - 09:53
Gal yra koks geras budas apskaiciuoti, kiek akiu reglanui nuo virsaus uzdeti ir kaip jas padalinti? unsure.gif Niu taip noriu sios technikos dukrytes kriksto suknutei, bet susipykau su matematika ir nesusiskaiciuoju, nuo kiek akiu pradet, kad graziai isplatetu iki reikiamo dydzio doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ilgakojuke @ 2011 04 21, 22:07)
Gal yra koks geras budas apskaiciuoti, kiek akiu reglanui nuo virsaus uzdeti ir kaip jas padalinti? unsure.gif  Niu taip noriu sios technikos dukrytes kriksto suknutei, bet susipykau su matematika ir nesusiskaiciuoju, nuo kiek akiu pradet, kad graziai isplatetu iki reikiamo dydzio doh.gif

Man tai labiausiai patinka aprašymas knygoje "Mezgimo abėcėlė" (čia - tik ne nuo pradžių, o nuo 148 psl.) Ten rašoma tik pasimatuoti kaklo apimtį, bet aš dar ir pagal kokį turimą tinkamo dydžio rūbelį žiūriu ir akių paprastai apmetu kiek daugiau, kad nesigautų visai prie pat kaklo. Geriausia ir ant paties vaikučio truputį pamezgus pamatuoti, ar pavyko iškirptės dydį atitaikyti, o platėti tai šiaip ar taip gražiai išplatės skaičiuojant pagal minėtąjį aprašymą. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Garmina @ 2011 04 21, 10:52)
tiesa, ar 2 metų vaikui reglaną skaičiuojat taip kaip ir suaugusiam, ar yra kokie niuansai?

Aš tik maždaug tokio dydžio žmogučiams ir mezgu. blush2.gif Dvimetukui gal jau jokių niuansų ir nėra - visai lėliukams tai lyg esu kažkur girdėjusi, kad rankovės gali būti santykinai siauresnės, bet kad visaip tokiems kleckams gražu. biggrin.gif
Atsakyti
aš irgi skaičiuoju ant turimo rūbo, išsimatuoju kakliuką, tada nusimezgu pasvyzduką, išsimatuoju, matau, kiek 1 cm išeina akių ir tiek užsidedu, kiek buvau išsimatavus.
aš truputį didesniem vaikiukam darau 15-17, o sau 22
Atsakyti