Įkraunama...
Įkraunama...

Reglano rankovės (III)

QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 02 05, 20:10)

Didelis didelis ačiū 4u.gif Kaip tik nerandu knygos, kur turėjau šitą užbaigimo būdą aprašytą. Dėkoju thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juruze: 04 balandžio 2011 - 21:16
QUOTE(juruze @ 2011 04 04, 22:15)
Didelis didelis ačiū 4u.gif Kaip tik nerandu knygos, kur turėjau šitą užbaigimo būdą aprašytą. Dėkoju thumbup.gif

Aš savo ruožtu dėkoju, kad pavadinai jį užbaigimo būdu 4u.gif - tik iš Tavo žinutės susipratau, kad gi lygiai taip pat sėkmingai jį galima pritaikyti ir mezgant nuo apačios bigsmile.gif ir nelieka tos problemos, kad susijaukia proporcijos dėl nevienodo reglano takelių ilgio. mastau.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
wub.gif
Atsakyti
QUOTE(X-iuke @ 2011 04 06, 20:56)

Paveikslėlius tai būtų galima ir sumažinti (arba dėti tik nuorodas, kur jie visu dydžiu) - labai jau puslapį ištampo ir baisiai nepatogu skaityti. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Smalsutė_: 06 balandžio 2011 - 20:53
Mazesnis, kuklesnis darbelis. Megzta nuo virsaus. Rankoves buvo surenkamos ant siulo, paskui ismagzta tik pora eiliu. Surisimas dar negalutinis variantas.
user posted image
Ai, dar vienas, nes jau kaip uzsikabliavau su tuom reglanu, tai doh.gif Megzta nuo virsaus. Rankoves ne ant siulo nuimamos, o iskarto pabaigiamos megzti. Uzmetimai ismegzti persukta akimi, tai skyliu nematyti.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smalsi_: 12 balandžio 2011 - 08:07
QUOTE(smalsi_ @ 2011 04 12, 07:57)
Ai, dar vienas, nes jau kaip uzsikabliavau su tuom reglanu, tai  doh.gif Megzta nuo virsaus. Rankoves  ne ant siulo nuimamos, o iskarto pabaigiamos megzti. Uzmetimai ismegzti persukta akimi, tai skyliu nematyti.


labai daili suknute tavo wub.gif
man kol kas dar nesiseka ikirsti to reglano, bet manau kad veliau ar anksciau pavyks ax.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(CACIS @ 2011 04 12, 13:58)
labai daili suknute tavo wub.gif
man kol kas dar nesiseka ikirsti to reglano, bet manau kad veliau ar anksciau pavyks ax.gif  smile.gif


Tikrai pavyks, tik drąsiau. 4u.gif Aš taip pat galvojau, kad man tai aukštasis pilotažas, bet skaičiau, aiškinaus, pabandžiau ir pavyko. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(CACIS @ 2011 04 12, 13:58)
labai daili suknute tavo wub.gif
man kol kas dar nesiseka ikirsti to reglano, bet manau kad veliau ar anksciau pavyks ax.gif  smile.gif

Parasykite ko nesuprantate, paaiskinsime wink.gif O siaip labai lengva isbandyti ant mazo rubelio, pvz megztuko leliukui.
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2011 04 12, 20:07)
Parasykite ko nesuprantate, paaiskinsime wink.gif O siaip labai lengva isbandyti ant mazo rubelio, pvz megztuko leliukui.


jau bandau ant dar mazesnio varianto nei vaikiskas megstukas blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif , ir sustojau ties rankovem, siaip ne taip ta virsu numezgiau, ir nebesuprantu kaip tas rankoves cia pradet doh.gif
o mezgu pagal sia nuoroda
megstukas zirafytei
ir neikertu nuo tos vietos kur raso:
Toliau mezgame nuo krašto iki kraštto, tvarkingai darydamos reglano takelius, kol megztinio rankovė tampa norimo ir rikalingo pločio. Kai kas mėgsta skaičiuoti, o man labiau patinka matuoti:
nuo kurio iki kurio cia krasto turima omeny?
labai pradedanti as cia su tais savo mezgimais, bet baisiai jau norisi ta reglana ismokt, o kiek skaiciau tai visos raso kad nuo virsaus lengviau nei nuo apacios megzt, tai as ir lendu ten kur lengviau ax.gif tik kol kas ner taip lenga kaip maniau smile.gif
Atsakyti
Kaip smagu, kai kas nors įkelia pasirodyti savus darbus thumbup.gif (O smalsias koleges hihihi.gif kažkaip ypač natūraliai kyla noras pagirti).
QUOTE(CACIS @ 2011 04 12, 22:08)
o mezgu pagal sia nuoroda
megstukas zirafytei
ir neikertu nuo tos vietos kur raso:
Toliau mezgame nuo krašto iki kraštto, tvarkingai darydamos reglano takelius, kol megztinio rankovė tampa norimo ir rikalingo pločio. Kai kas mėgsta skaičiuoti, o man labiau patinka matuoti:
nuo kurio iki kurio cia krasto turima omeny?

Iki šios vietos mezgama sutrumpintomis eilėmis (paliekant 4, paskui tris akis ir pan.), o toliau jau nieko palikti nebereikia - mezgama visa eilė nuo vieno viso mezginio krašto iki kito. Sutrumpintos eilės reikalingos tam, kad priekyje susidarytų gilesnė iškirptė, o toliau jau viskas paprasčiau - tik platinama ties reglano takeliais.
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 02 04, 21:05)
Gal galima būtų kokią schemą ar nuorodą, kur tas itališkasis nuleidimo būdas (t.y. nuleidimas adata?) būtų pritaikytas ne stulpeliams 1:1? ax.gif Ar tiesiog jokio skirtumo, koks raštas? unsure.gif

Labai jau seniai apie tai kalbėjom (bet vis tiek susiradau, nes suabejojau, ar tikrai šioje temoje blush2.gif ). Pagaliau užtikau interneto platybėse, kaip nuleisti akis adata (itališkuoju būdu), kai stulpeliai ne 1:1, o 2:2. thumbup.gif - skirtumas pasirodo visgi šioks toks yra. mirksiukas.gif (Atsiprašau, kad kiek ne į temą, bet gal ir daugiau kam pravers, nes mezgant reglaną nuo viršaus neišvengiamai apačią bei rankogalius kažkaip užbaigti reikia, o bent aš tai stulpelius mėgstu stambesnius rolleyes.gif ):
user posted image
Atsakyti
O čia net su specialiu pritaikymu, kai megzta ratu:

user posted image
user posted image
Atsakyti