Įkraunama...
Įkraunama...

Reglano rankovės (III)

[quote=as.,2011 03 24, 17:41]
noriu paklausti, kas mezga reglaną nuo viršaus - dažniau tenka akis uždėti kas antrą ratą ar kas trečią, ar dar kitaip? Kiek skaičiau, supratau, kad dažniausiai akys pridedamos kas antrą ratą, bet man kažkaip per greitai išplatėja priekis ir nugara, o pažasties aukščio dar neužtenka...

Aš uždėjau akis kas antroje eilėje (mezgant apvaliai būtų kas antrą ratą). http://picasaweb.goo...016488144233314
Be to, pagal forume pateiktą skaičiuoklę gavau, kad turiu pridėti akis kas antra eilė. Manau, mezgant nuo apačios ar nuo viršaus galima naudotis ta pačia skaičiuokle, tik nuo viršaus akys pridedamos, o nuo apačios - sumezgamos smile.gif
Gal akių per daug priekiui ir nugarai uždėta, kad smarkiai išplatėja g.gif arba tik taip atrodo g.gif Aš megzdama vis pasimatuodavau. smile.gif Sėkmės
Atsakyti
QUOTE(reglana @ 2011 03 23, 22:01)

turbūt aiškinimasis, kaip megzti, užėmė vos ne daugiau laiko nei pats mezgimas.


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

Džiaugiuosi ir aš radusi laiko pasidomėti. Tokie mezginiai man labai gražūs thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(DoNeila @ 2011 03 24, 23:36)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif

Džiaugiuosi ir aš radusi laiko pasidomėti. Tokie mezginiai man labai gražūs thumbup.gif


Mane visalaik be galo žavėjo reglano rankovės, bet nepatiko megzti nuo apačios (kartą bandžiau). Dabar pabandžius nuo viršaus, ir kaip čia dauguma sako, nebesinori megzti kitaip. biggrin.gif
Atsakyti
[quote=reglana,2011 03 23, 22:01]
Sveikos. Prisijungiu prie mezgėjėlių. Pagaliau ir aš pabandžiau reglaną nuo viršaus. Na, dar nebaigiau savo darbelio, bet esu be galo patenkinta tokiu mezgimu. Tuo labiau, kad nereikės susiūti. thumbup.gif
Pasijuoksiu, kad turbūt aiškinimasis, kaip megzti, užėmė vos ne daugiau laiko nei pats mezgimas. smile.gif Bet neišssigąskit, nes galbūt per daug skrupulingai viską aiškinaus, ilgai nesupratau kaip padaryti kaklo išlinkimą, kol nepabandžiau mažo pavyzdėlio pagal šį aprašymą
http://lt.netlog.com...Wx5dGVpLmh0bWw_ (jau forume skelbtą kitos merginos)
Ir dar skaičiau senoje mezgimo knygoje, kaip daromas tas kaklo išlinkimas neišmezgant eilių iki galo.
Kitas mezginys eisis greičiau - nebereikės aiškintis technikos smile.gif
[/quote]

Reglana neatidaro tavo nuorodos, gal gali pakartoti.Ir dar labai suintrigavo tavo parašymas jog skaitei knygą kaip daromas kaklo išlinkimas neišmezgant akių iki galo.Gal gali plačiau apie tai papasakoti.Mane labai suintrigavo.Mezgiau vieną kartą nuo viršaus bet aukštu kaklu o dabar pavasariui norėčiau paprastu bet niekaip nesuprantu kaip tas akis išlaidyti kad išlinkimas gautųsi.Tiesa gal gali brūkštelt knygos pavadinimą ir autorių.
Atsakyti
QUOTE(SOLI-SOL @ 2011 03 25, 09:33)
Reglana neatidaro tavo nuorodos, gal gali pakartoti.Ir dar labai suintrigavo tavo parašymas jog skaitei knygą kaip daromas kaklo išlinkimas neišmezgant akių iki galo.Gal gali plačiau apie tai papasakoti.Mane labai suintrigavo.Mezgiau vieną kartą nuo viršaus bet aukštu kaklu o dabar pavasariui norėčiau paprastu bet niekaip nesuprantu kaip tas akis išlaidyti kad išlinkimas gautųsi.Tiesa gal gali brūkštelt knygos pavadinimą ir autorių.

Gal reglana ir kokią kitą knygą turėjo omenyje (tada su nekantrumu laukiu ir aš 4u.gif ), bet kad jau toks klausimas, tai apie kaklo iškirptės išlinkimo formavimą yra 1985 m. knygoje Mezgimo abėcėlė (Čia buvo įkelta apie reglaną - žr. paskutinius du skenuotus puslapius).

O nuoroda gal ši. mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Smalsutė_: 25 kovo 2011 - 15:20
QUOTE(SOLI-SOL @ 2011 03 25, 09:33)
Reglana neatidaro tavo nuorodos, gal gali pakartoti.Ir dar labai suintrigavo tavo parašymas jog skaitei knygą kaip daromas kaklo išlinkimas neišmezgant akių iki galo.Gal gali plačiau apie tai papasakoti.Mane labai suintrigavo.Mezgiau vieną kartą nuo viršaus bet aukštu kaklu o dabar pavasariui norėčiau paprastu bet niekaip nesuprantu kaip tas akis išlaidyti kad išlinkimas gautųsi.Tiesa gal gali brūkštelt knygos pavadinimą ir autorių.


Bandysiu iš naujo įkelt nuorodą. g.gif

Kartoju nuoroda

Tikiuos, dabar pavyko įkelt. smile.gif
Aš kol skaičiau, tai nelabai supratau, kaip megzti. Bet tik pabandžiau pavyzdėlį ir tikra to žodžio prasme akys atsivėrė ax.gif
Be to čia http://picasaweb.goo...016385740654914
labai paprastai paaiškinta kaip daryti 3 skirtingas iškirptes.
O knyga yra O.Jarmulevičienės "Megzkime pačios" 1969 m. leidimo
Papildyta:
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 03 25, 16:19)
Gal reglana ir kokią kitą knygą turėjo omenyje (tada su nekantrumu laukiu ir aš 4u.gif ), bet kad jau toks klausimas, tai apie kaklo iškirptės išlinkimo formavimą yra 1985 m. knygoje Mezgimo abėcėlė (Čia buvo įkelta apie reglaną - žr. paskutinius du skenuotus puslapius).

O nuoroda gal ši. mastau.gif


"Mezgimo abėcėlė" man nepadėjo. Aš net dabar, jau "įkirtusi" reglaną nuo viršaus, vis tiek gerai nesuprantu, kas parašyta "Mezgimo abėcėlėje" lotuliukas.gif
Smalsutės kur papildyta žinutė "O gal ši nuoroda" Tai reikia tada atsidaryti ją, ir to pusalpio apačioje baigiant aprašymą yra nuoroda "Išsami reglano pamoka. Megztukas lėlėi". Vat pagal tą pavyzduką aš ir bandžiau ir supratau kaip daryti kaklo išlinkimą.
Tikiuos, suprantate, ką čia suvėliau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(reglana @ 2011 03 25, 21:51)
O knyga yra O.Jarmulevičienės "Megzkime pačios" 1969 m. leidimo

O čia tai bent bigsmile.gif - man tą knygą kaip tik viena mezgėja neseniai atidavė, tik dar neprisiruošiau pasigilinti. blush2.gif Dabar žiūriu - gi tikrai nemažai ten modelių reglanu nuo viršaus thumbup.gif (net kepurės, kurią kaip tik vaikui mezgu, aprašymas (irgi su sutrumpintomis eilėmis) pasirodo iš šios knygos doh.gif ). thumbup.gif Labai ačiū, kad ją priminei - būtinai eisiu skaityt. 4u.gif
Atsakyti
Jau paskaičiau biggrin.gif - patiko. ax.gif Toje knygoje reglano nuo viršaus modelių ne tik kad daug, bet dauguma blink.gif (matyt tuomet tai buvo kone paskutinis mados šauksmas). Norisi pasidalinti ir su kitomis reglano mylėtojomis. Tikiuos tos senobinės nuotraukos labai neišgąsdins - visa esmė aprašymuose, kuriuos, pasitelkus fantaziją, nesunkiai galima pritaikyti ir šiuolaikiškiems modeliams mirksiukas.gif

VAIKIŠKI MODELIAI

4-5 m.:

user posted image
(1, 2, 3)

user posted image
(1)

7 m.:
user posted image
(1, 2)

user posted image
(1, 2)

10 m.:
user posted image
(1, 2)

MOTERIŠKI MODELIAI

user posted image
(1, 2)

user posted image
(1, 2, 3)

user posted image
(1, 2, 3)

user posted image
(1, 2)

user posted image
(1, 2)
Atsakyti
user posted image
(1, 2, 3)

user posted image
(1, 2)

user posted image
(1, 2, 3)

user posted image
(1, 2)

user posted image
(1, 2)

user posted image
(1, 2, 3)

user posted image
(1, 2, 3)

user posted image
(1, 2, 3)

VYRIŠKAS MODELIS

user posted image
(1, 2, 3)
Papildyta:


O čia dar vienas puslapėlis iš knygos "Mezgimas" (J.Januškienė, 1974 m.) - prisiminiau, kad man jis visai pravertė suprasti, kas rašoma "Mezgimo abėcėlėje".

4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Smalsutė_: 27 kovo 2011 - 14:11
Gal neišmes manęs moderatorės blush2.gif - rodos dar ir šito nebuvo (čia jau mezgimas nuo apačios, iš "Rankdarbių kraitelės" knygos "Mezginių apdaila"):
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image


Iš "Rankdarbių kraitelės" (2004 m. 5 nr.) :
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
Iš "Rankdarbių kraitelės" priedo "Mezginių apdaila":
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Smalsutė_: 27 kovo 2011 - 14:53
Smalsute, notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
eisiu dabar su malonumu panagrinėt, ką bobutės tais laikais mezgė bigsmile.gif aš dabar kaip tik knisausi po internetą ir ieškojau ką čia dar nuveikus su tuo reglanu bigsmile.gif prisirankiojau visokių pavyzdukų, bet vis tiek bus paprastutis tas mano megztukėlis. Kaklą jau numezgiau ...

tiesa, numezgiau neseniai dukrai bolero, tai galiu parodyt wink.gif čia vyko siūlų likučių sunaudojimas lotuliukas.gif priekyje ten viskas užsibaigia su lig reglano eilute tongue.gif
user posted image
Atsakyti
Na, Smalsute, kokia šaunuolė bigsmile.gif tiek visko iš tos knygos įdėjai. smile.gif Perskaičius visas temas Reglano rankovės, aš su ta knyga ant kelių pradėjau savo pirmąjį reglaną nuo viršaus. Beliko rankovės. Manau, dar nesu buvusi patenkinta nė vienu mezginiu sau kaip šiuo. thumbup.gif
Atsakyti