Įkraunama...
Įkraunama...

Reglano rankovės (III)

foox - labai grazus megztukas, dailiai snaigutes ismegztos ir spalvyte tokia wub.gif
Atsakyti
ir dar toks klausimelis, rakoves kaip pradedi megzti, siaurinat at tiesiai mezgam kiek reikia paskui tik manketukas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Palme22 @ 2010 12 12, 14:42)
ir dar toks klausimelis, rakoves kaip pradedi megzti, siaurinat at tiesiai mezgam kiek reikia paskui tik manketukas  blush2.gif


As nors siek tiek pasiaurinu suimdama dvi akis i viena, vidineje rankoves puseje (bent iki alkunes visada suimu), tada jos dailiai siaureja pagal rankos proporcijas wink.gif Jei nesuimsit, bus placios rankoves
Atsakyti
QUOTE(foox @ 2010 12 11, 20:08)
Labas, na kaip ir zadejau pasirodyti kas gavosi mezgant pirma karta reglanu su Jusu pagalba  ax.gif suknyte beveik metuku mergytei


kaip grazu thumbup.gif
Atsakyti
SVEIKOS MERGAITES,,PRISIDEDU VEL PRIE PRASANCIUJU PAGALBOS BURIO. blush2.gif MEZGALNT REGLANA NUO VIRSAUS,KAZKAS PAN kaip mezge mamyte almara,KAIP MAN TAS AKIS APSKAICIUOTI?PAS JA KIEK SUPRANTU PAZEMINTU KAKLU.
atleiskit,as nemoku cituoti.http://club.osinka.ru/topic-85044?p=4970973#4970973cia yra ta liemene violetine.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo superpiene: 13 gruodžio 2010 - 14:11
Mergytės reik pagelbos ax.gif , numezgiau reglanu visą megztiniuką nuo viršau, kai reikėjo susiųsti gavosi skylės pažastyse, žinoma aš jas susiuvau, ale kažkaip taip neturėjo gautis..... ar reikėjo kažką nuleisti dar? jei mezgi nuo viršaus prie pažastėlių blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2010 12 12, 00:37)
foox - labai grazus megztukas, dailiai snaigutes ismegztos ir spalvyte tokia  wub.gif


aciu, jei ne cia rasta pagalba nebuciau taip numezgusi, nes nemokejau reglano.
Papildyta:
QUOTE(Krirma @ 2010 12 12, 20:10)
kaip grazu  thumbup.gif

dekui, malonu girdeti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(enigma3 @ 2010 12 09, 19:40)
pati dabar bandau megzti reglana nuo virsaus, tai va, galvojau galvojau ka pagal ta pateikta lentele "reglano liniju ilgiai cm pagal rubu dydzius" reiskia tie +4. tai manau cia bus damegztos 4 eiles, nebeuzdedant papildomu akiu reglanui, tiesiog pamegzti 4 eiles ir tiek. jug mezgant reglana nuo apacios atskirai visas detales, tai pries pradedant reglana,visu pirma nuleidziam akis pazastu islinkiams, tai kazkur ir buna +4 eilutes. nezinau ar teisingai ismasciau  lotuliukas.gif , bet jau savo mezginy taip padariau  blush2.gif

Gal čia ir yra ta gudrybė, kaip išvengti pažastyse skylučių. mastau.gif enigma3, labai smalsu būtų pamatyti, kai pabaigsi (kaip nors ypač vaizdžiai būtent tą vietą ax.gif ). 4u.gif
Atsakyti
labai laukiam pagalbos notworthy.gif
Atsakyti
Ačiū, kad tęsiate temą toliau 4u.gif

Gal kuri neseniai įsigijote (nes dar mačiau vieną egz IKI) Sabrina 2010 nr. 4. Mačiau labai gražius 2 reglanu megztus megztukus (22 ir 23 modelius)? ax.gif Ir kiti modeliukai verti dėmesio... ax.gif
Atsakyti
Sveikos,
gal galit padet blush2.gif mezgu reglana is apacios, kaip man nuiminet nuo pazastuku, kad siule gautusi viena iskili akis?
Atsakyti
Smalsute, aciu uz tema 4u.gif
QUOTE(superpiene @ 2010 12 13, 13:10)
SVEIKOS MERGAITES,,PRISIDEDU VEL PRIE PRASANCIUJU PAGALBOS BURIO. blush2.gif MEZGALNT REGLANA NUO VIRSAUS,KAZKAS PAN kaip mezge mamyte almara,KAIP MAN TAS AKIS APSKAICIUOTI?PAS JA KIEK SUPRANTU PAZEMINTU KAKLU.
atleiskit,as nemoku cituoti.http://club.osinka.ru/topic-85044?p=4970973#4970973cia yra ta liemene violetine.

Man rodos paprastas tas kaklas, tiesiog pradzioj daugiau akiu uzdet reikia, kad jis butu platesnis, o jei norisi prieky isimt yra paaiskinta pirmoj zinutej pirmoj nuorodoj smile.gif
QUOTE(mausiuke @ 2010 12 13, 13:28)
Mergytės reik pagelbos  ax.gif , numezgiau reglanu visą megztiniuką nuo viršau, kai reikėjo susiųsti gavosi skylės pažastyse, žinoma aš jas susiuvau, ale kažkaip taip neturėjo gautis..... ar reikėjo kažką nuleisti dar? jei mezgi nuo viršaus prie pažastėlių  blush2.gif

Paziurekit i reglano iskarpa, juk pasibaigus pazastim yra dar toks uzlinkimas, reiskia neiskart pabaigus reglana mezgamas pagrindas. Kaip as suprantu paskutinej eilej pries atskiriant reiktu uzdeti kokias 3-4akis, vaikui mezgant, tada nebus skyliu ir neverz. AKlbant apie suaugusi ir tuos +4, man atrodo, ten ne eiles, bet 4cm, nes reglano ilgis nurodytas cm, reiskia baigus reglana reiktu mest dra tiek akiu, kad susidarytu 4cm. cia tik pamastymas, nesu visiskai garantuota, kad taip ir yra smile.gif
QUOTE(Laurita84 @ 2010 12 15, 18:15)
Sveikos,
gal galit padet blush2.gif mezgu reglana is apacios, kaip man nuiminet nuo pazastuku, kad siule gautusi viena iskili akis?

Pabandyk vienoj eilej ta aki nukelt, o kitoj ismegzt geraja, tada ji pailges ir issiskirs. smile.gif
Atsakyti