Įkraunama...
Įkraunama...

Reglano rankovės (III)

Vakar, užbaiginėdama megztuką reglanu, sau pasižadėjau daugiau niekada nemegzti reglano nuo apačios schmoll.gif Jau toks vargas susiūti visas dalis, visą pusdienį vien prie siuvimo prasikuičiau... Dabar planuoju bandyti mezgimą nuo viršaus ir, jei ir tai nepavyks, grįšiu prie įprastinių mezginių doh.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(spaceRenata @ 2011 03 16, 21:04)
as kai mezgu, tai pamatuoju rankos ties pazasim apimti ir paskaiciuoju kiek reikes akiu.

QUOTE(saulėlydis* @ 2011 03 17, 15:16)
Teoriškai pagal proporcijas, tie pažastim rankovė 15 akių mažiau nei priekis ar nugara. Kaip tik vakar surinkau visad dalis ir pradėjau reglanint.  mirksiukas.gif

Taip ir nepadėkojau jums už pagalbą mirksiukas.gif bet aš skaičiavau kitaip, tik vargu, ar paaiškinti mokėčiau, nes ir draugė man iiiilgai aiškino ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krisliuke: 20 kovo 2011 - 18:35
Baigiau skaityti visas reglano temas! thumbup.gif Ir tiek informacijos nusikopijavau, kad dabar jau tik sėst ir bandyt reglaną nuo viršaus smile.gif Ir ta skaičiuoklė, kuri daugumai neaiški, man visai paprasta, tik gal jau esu pavargusi ir nesuprantu, kuriuo būdu mezgant (nuo viršaus ar apačios) ji naudojama doh.gif Joje surašai savo numegzto pavyzdėlio duomenis bei iškarpos reikiamus ilgius ir viskas rolleyes.gif
Megsiu mergytei vasarai maikutę, noriu su stačiakampiu kaklu, tai ieškosiu savo surinktoj informacijoj, gal būsiu kur paaiškinimą išsisaugojusi (megztuke nuo apačios tokia apykaklė netyčia gavosi) rolleyes.gif
Atsakyti
Mezgu pirmą darbelį reglanu nuo viršaus ir kaifuoju, kaip faina bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif Nesinori atsitraukti tongue.gif
Atsakyti
Reglanas nuo apačios.
Skirtas mažesnei mergaitei, todėl į rankovių ilgį nekreipkite dėmesio

user posted image
Atsakyti
Nemoku įkelti paveikslėlio, bet gal pavyks paaiškinti, ko noriu unsure.gif Mezgu reglanu nuo viršaus vasarai palaidinukę ir noriu, kad ji būtų be rankovių, t.y. rankovės numegztos maždaug iki reglano vidurio, tai kaip man tai padaryti? Mezgu virbalu su valu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krisliuke: 22 kovo 2011 - 13:49
QUOTE(krisliuke @ 2011 03 22, 14:42)
Nemoku įkelti paveikslėlio, bet gal pavyks paaiškinti, ko noriu unsure.gif  Mezgu reglanu nuo viršaus vasarai palaidinukę ir noriu, kad ji būtų be rankovių, t.y. rankovės numegztos maždaug iki reglano vidurio, tai kaip man tai padaryti? Mezgu virbalu su valu.

nesu taip mezgus, bet gal toj vietoj, kur norit, kad uzsibaigtu rankove, nuleiskit rankoves akis, ir toliau megzkit dvi atskiras dalis-prieki ir nugara, o uzbaigus reglana, tos dalys vel susijungs ir megsis toliau. cia as tik taip mastau, galiu ir klysti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo enigma3: 22 kovo 2011 - 13:55
QUOTE(enigma3 @ 2011 03 22, 14:54)
nesu taip mezgus, bet gal toj vietoj, kur norit, kad uzsibaigtu rankove, nuleiskit rankoves akis, ir toliau megzkit dvi atskiras dalis-prieki ir nugara, o uzbaigus reglana, tos dalys vel susijungs ir megsis toliau. cia as tik taip mastau, galiu ir klysti  g.gif

drinks_cheers.gif Gerai mąstai
Atsakyti
QUOTE(enigma3 @ 2011 03 22, 14:54)
nesu taip mezgus, bet gal toj vietoj, kur norit, kad uzsibaigtu rankove, nuleiskit rankoves akis, ir toliau megzkit dvi atskiras dalis-prieki ir nugara, o uzbaigus reglana, tos dalys vel susijungs ir megsis toliau. cia as tik taip mastau, galiu ir klysti  g.gif

QUOTE(saulėlydis* @ 2011 03 22, 15:03)
drinks_cheers.gif Gerai mąstai

Ačiū, pabandysiu mirksiukas.gif Vos pradėjau nuo viršaus ir sugalvojau sudėtingesnį variantą rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos. Prisijungiu prie mezgėjėlių. Pagaliau ir aš pabandžiau reglaną nuo viršaus. Na, dar nebaigiau savo darbelio, bet esu be galo patenkinta tokiu mezgimu. Tuo labiau, kad nereikės susiūti. thumbup.gif
Pasijuoksiu, kad turbūt aiškinimasis, kaip megzti, užėmė vos ne daugiau laiko nei pats mezgimas. smile.gif Bet neišssigąskit, nes galbūt per daug skrupulingai viską aiškinaus, ilgai nesupratau kaip padaryti kaklo išlinkimą, kol nepabandžiau mažo pavyzdėlio pagal šį aprašymą
http://lt.netlog.com...Wx5dGVpLmh0bWw_ (jau forume skelbtą kitos merginos)
Ir dar skaičiau senoje mezgimo knygoje, kaip daromas tas kaklo išlinkimas neišmezgant eilių iki galo.
Kitas mezginys eisis greičiau - nebereikės aiškintis technikos smile.gif
Atsakyti
noriu paklausti, kas mezga reglaną nuo viršaus - dažniau tenka akis uždėti kas antrą ratą ar kas trečią, ar dar kitaip? Kiek skaičiau, supratau, kad dažniausiai akys pridedamos kas antrą ratą, bet man kažkaip per greitai išplatėja priekis ir nugara, o pažasties aukščio dar neužtenka...

ir dar reglano takeliai truputį tempia mezginį, nors mezgu gana laisvai. o takelius pabaigus dar labiau išplatėja (takelis paprastas, iš dviejų akių). o gal reikia tempt ir lygint? aš šiaip niekad nelyginu

turiu ardytų siūlų ir noriu juos visus sumegzti, todėl geriausia būtų reglanas nuo viršaus, bet vis nesigauna. jaučiu, kad teks megzt iš apačios g.gif

Atsakyti
Sveikutės aš kai išmokau jūsų pagalba reglaną nuo viršaus tai kitaip jau nesinori ir megzti ...ačiū 4u.gif rolleyes.gif
Atsakyti