Įkraunama...
Įkraunama...

Reglano rankovės (III)

user posted image
Pabandžiau ir aš megzti reglaną nuo viršaus smile.gif Štai kas gavosi smile.gif
Atsakyti
sveikutes,gal galite padeti.gal kuri nors turit paltuko reglano rankovem iskarpa.is anksto aciu:)
Atsakyti
QUOTE(lukinga @ 2011 03 15, 14:10)
sveikutes,gal galite padeti.gal kuri nors turit paltuko reglano rankovem iskarpa.is anksto aciu:)

Turi omeny brėžinuką? mastau.gif O kokio dydžio reikia? Peržvelgiau savo sandėliuką, tai turiu vieną iš "Mezginių pasaulio" 6 m. mergaitei ir vieną iš "Rankdarbių kraitelės" 4 m. mergaitei.
Atsakyti
jo brezinuka,bet man reikia ne mergytei o man smile.gif 34 dydzio moterisko.tai gal isitu padidint ta mergaitiska iskarpele
Atsakyti
QUOTE(lukinga @ 2011 03 15, 20:57)
jo brezinuka,bet man reikia ne mergytei o man smile.gif  34 dydzio moterisko.tai gal isitu padidint ta mergaitiska iskarpele

Oi, tiesiog padidinus tai kažin ar gerai gautųsi g.gif - gi proporcijos kitos. Moteriški modeliai:

1. Paltas nr.1 (aprašymas: 1, 2)
2. Paltas nr.2 (aprašymas)
3. Paltas nr.3 (aprašymas)
4. Paltas nr.4 (aprašymas)
5. Paltas nr.5 (aprašymas)

4u.gif
Atsakyti
labai,labai aciu smile.gif
Atsakyti
Bandau megzti reglaną nuo apačios, pradėjau rankoves. Kaip man apskaičiuoti, kiek turi būti akių ties pažastimis, t.y. prieš pradedant megzti reglaną? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(krisliuke @ 2011 03 16, 22:02)
Bandau megzti reglaną nuo apačios, pradėjau rankoves. Kaip man apskaičiuoti, kiek turi būti akių ties pažastimis, t.y. prieš pradedant megzti reglaną? Ačiū 4u.gif


as kai mezgu, tai pamatuoju rankos ties pazasim apimti ir paskaiciuoju kiek reikes akiu.
Atsakyti
QUOTE(krisliuke @ 2011 03 16, 21:02)
Bandau megzti reglaną nuo apačios, pradėjau rankoves. Kaip man apskaičiuoti, kiek turi būti akių ties pažastimis, t.y. prieš pradedant megzti reglaną? Ačiū 4u.gif

Teoriškai pagal proporcijas, tie pažastim rankovė 15 akių mažiau nei priekis ar nugara. Kaip tik vakar surinkau visad dalis ir pradėjau reglanint. mirksiukas.gif
Atsakyti
no reglanas nuo viršaus.
ax.gif
user posted image
Atsakyti
Mazge1979, šaunus darbelis 4u.gif
Atsakyti
dėkui 4u.gif
Atsakyti