Įkraunama...
Įkraunama...

Reglano rankovės (III)

QUOTE(smalsi_ @ 2011 02 28, 15:52)
Turiu klausimuką  rolleyes.gif
Mezgu reglaną nuo viršaus. Pilnai neišstudijavus temą, kažkur paskaičiau, kad  surinkus rankovių akis, mezgant priekį ir nugarą kartu,  pažąstyse uždėti po 3 a.  Taip ir padariau. Bet dabar galvoju kaip man toliau rankoves megzti g.gif Perkelsiu rankovių akis ant virbalo, o pažąstyse surinkti tas akis?
Dabar pastebėjau, kad dauguma pažąstyse nieko neuždeda  unsure.gif


Aga, as jau antraji savo reglana mezgu, tai abejuose po 2 akis pazastyse reikejo pridet, o mezgant rankoves, rase, pazastyse po 4 surinkt. Nzn, kam taip, bet gaunas lyg ir neblogai... g.gif
Papildyta:
QUOTE(aiwita @ 2011 03 01, 09:48)
gal man dar galva neveikia nuo ryto taip kaip turėtų,  g.gif bet nesupratau klausimo  blush2.gif


Muset siryt dar nemezgusi laugh.gif
Atsakyti
Lia-lia-lia, mano antrasis reglaniukas thumbup.gif

user posted image

user posted image

Ir, mano nuomone, super paprastas reglaniuko aprasymas (anglu k.)
Atsakyti
ilgakojuke, dekui labai uz atsakyma 4u.gif
As tai pridejau su ta mintimi, kad turiu iskylumus didesnius biggrin.gif
Labai linksmas megztinukas thumbup.gif
Atsakyti
laba diena,
mezgu antra reglana gyvenime,pirmas buvo nuo virsaus,lyg ir gerai gavosi
dabar mezgu nuo apacios,megztukas bus susegamas,tai mezgu viena gabala,primezgiau iki tos vietos,kur rankoves prijungt,kaip tai padaryt-teoriskai isivaizduoju,o praktiskai neiseina-niekaip nesutalpinu akiu(rankoves)tarp priekio ir nugaros,nes gabalas vientisas,jei butu megzta atskirai priekis ir nugara,viskas aisku butu
kaip jus darote tokiu atveju?likus keliems cm iki pazastu atskiriat nugara nuo priekio ar kaip?tikiuos supratot,ko klausiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(2jolitka @ 2011 03 04, 07:30)
laba diena,
mezgu antra reglana gyvenime,pirmas buvo nuo virsaus,lyg ir gerai gavosi
dabar mezgu nuo apacios,megztukas bus susegamas,tai mezgu viena gabala,primezgiau iki tos vietos,kur rankoves prijungt,kaip tai padaryt-teoriskai isivaizduoju,o praktiskai neiseina-niekaip nesutalpinu akiu(rankoves)tarp priekio ir nugaros,nes gabalas vientisas,jei butu megzta atskirai priekis ir nugara,viskas aisku butu
kaip jus darote tokiu atveju?likus keliems cm iki pazastu atskiriat nugara nuo priekio ar kaip?tikiuos supratot,ko klausiu blush2.gif

man kaip tik taip gavosi, tik pas mane neuzsagstomas, bet priekis ir nugara nuo apacios kartu megzti. Na bet prastumdziau tas akis, vala pertraukinejau, o dabar jau normaliai mezgasi, tik pacios pirmos eiles yra labai bjaurios smile.gif
Atsakyti
QUOTE(werde @ 2011 03 04, 16:20)
man kaip tik taip gavosi, tik pas mane neuzsagstomas, bet priekis ir nugara nuo apacios kartu megzti. Na bet prastumdziau tas akis, vala pertraukinejau, o dabar jau normaliai mezgasi, tik pacios pirmos eiles yra labai bjaurios smile.gif

o tai neissitampe krastines akys,tarp kuriu iterpet rankoviu akis?
Atsakyti
QUOTE(2jolitka @ 2011 03 04, 14:53)
o tai neissitampe krastines akys,tarp kuriu iterpet rankoviu akis?


Pasitampe smile.gif jei labai negraziai atrodys, tada susiudama rankoves ir tas kelias akis sutvarkysiu. Man ir nuo virsaus mezgant pastitampo, nes rankoves mezgu paprastai, ne ratu, bet paskui kazkaip tos akys susitvarko, neteko kazko ypatingai su jom daryt smile.gif
Atsakyti
Gal kam pravers
http://www.youtube.c...2/0/a9R6LDcI1Pw
Atsakyti
QUOTE(stora meska @ 2011 03 06, 12:52)

Na bet jau kaip keistai žiūrisi, kai siūlas laikomas dešinės rankos smiliumi. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 03 06, 20:43)
Na bet jau kaip keistai žiūrisi, kai siūlas laikomas dešinės rankos smiliumi. rolleyes.gif

drinks_cheers.gif teisybe pasakius nieko neina suprasti,kai taip mezgama.Bet kuriuo atveju stora meska aciu tau uz nuoroda 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(2jolitka @ 2011 03 04, 09:30)
laba diena,
mezgu antra reglana gyvenime,pirmas buvo nuo virsaus,lyg ir gerai gavosi
dabar mezgu nuo apacios,megztukas bus susegamas,tai mezgu viena gabala,primezgiau iki tos vietos,kur rankoves prijungt,kaip tai padaryt-teoriskai isivaizduoju,o praktiskai neiseina-niekaip nesutalpinu akiu(rankoves)tarp priekio ir nugaros,nes gabalas vientisas,jei butu megzta atskirai priekis ir nugara,viskas aisku butu
kaip jus darote tokiu atveju?likus keliems cm iki pazastu atskiriat nugara nuo priekio ar kaip?tikiuos supratot,ko klausiu blush2.gif


Šitaip mezgiau tik vieną kartą, bet man gavosi irgi kaip tu rašai. Ir aš dariau kaip Werde rašė. Pastumdžiau tas akis, patampiau valą , bet tik kelias eiles taip vargau. Paskui viskas normaliai. Ir sakyčiau šitaip megzti reglaną man labai patiko. Gal net labiau nei nuo viršaus. Tik aš mezgiau ratu vien gerosiomis, tai buvau pasimetus su akių nuėmimu. Tai pasidariau sau išvadą, kad kitą kartą suiminėsiu kiekvienoje eilėje bet po vieną akį ties sujungimu
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2011 03 09, 10:19)
Tik aš mezgiau ratu vien gerosiomis, tai buvau pasimetus su akių nuėmimu. Tai pasidariau sau išvadą, kad kitą kartą suiminėsiu kiekvienoje eilėje bet po vieną akį ties sujungimu

Leiskit įsiterpti. Aš mezgiau taip pat ratu vien gerosiomis akimis savo lelkai tuniką, tai kad turėčiau orientyrą dėl rankovių akių ir šiaip, padariau šonuose atseit siūles (mezgiau blogą-gerą-blogą akis viename ir kitame šone). Užsidėjus ir atrodo, kad galbūt šonuose siūlės.
Atsakyti