Įkraunama...
Įkraunama...

Reglano rankovės (III)

QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 02 20, 22:15)
[(tik tiek, kad šiam modeliui manau reiktų jungti jau kiek pamegztas rankoves, o ne vien uždėti akių).

galima pabaigus mezginį susirinkti akytes rankovės ir primegzti kiek reikia. Aš taip ir dariau. Na, čia kaip kuriai patogiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ilgakojuke @ 2011 02 02, 16:07)
Mano pirmasis reglanas thumbup.gif Suknute, liemene ar tunika... Kaip pavadinsi - nepagadinsi, svarbu, kad ilgam butu smile.gif
Tiesa, truputi nusukciautas, nes taip ir nenusipirkau virbalu su valu, tai teko nugaroj siule siuti ax.gif

user posted image

labai grazu thumbup.gif ar galite pasakyti kiek akiu dejote reglanui? kokio cia amziaus mergaitei?
Atsakyti
QUOTE(viduku @ 2011 02 19, 14:08)


turiu schemutę minimalią, bet ten angliškai. kaip suprantu, reikia pradėti nuo viršaus... bet tik tiek ir suprantu...  blush2.gif

labas 4u.gif 4u.gif labai jau gražus tas darbelis wub.gif wub.gif gal galetum įdėti tą turimą shemutę 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Palme22 @ 2011 02 22, 08:36)
labai grazu  thumbup.gif  ar galite pasakyti kiek akiu dejote reglanui? kokio cia amziaus mergaitei?


Aciu 4u.gif Uzmeskit aki CIA (3ioj zinutej aprasymas)
Atsakyti
user posted image
mezgėjos profesionalės, pasakykit, ką ne taip darau su raštuku blush2.gif
man išeina toks:
user posted image
kažkaip ne taip, kaip pavyzduke g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viduku: 23 vasario 2011 - 13:10
QUOTE(viduku @ 2011 02 23, 14:09)
user posted image
mezgėjos profesionalės, pasakykit, ką ne taip darau su raštuku  blush2.gif
man išeina toks:
user posted image
kažkaip ne taip, kaip pavyzduke  g.gif


O! Viduku mirksiukas.gif

Jau galvojau po tylos kaip grisit su kokiom minimum 2 tunikom lotuliukas.gif

Man atrodo ten kur 2 gelytes/varpeliai - per didelis atstumas tarp ju g.gif Nes, pazekit pavyzduke, issigaube krasteliai galiausiai turi susiglausti.

Bet lb grazus karoliukai ir spalva wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ilgakojuke @ 2011 02 23, 14:30)
Man atrodo ten kur 2 gelytes/varpeliai - per didelis atstumas tarp ju g.gif  Nes, pazekit pavyzduke, issigaube krasteliai galiausiai turi susiglausti.

Ir man taip atrodo, viduku, (tik ginkdie nelaikau savęs profesionale - derėtų patylėti blush2.gif ) - pačios kraštinės "varpelio" akys pereina į žemiau esančio "varpelio" vidurines, o Tavo - pasislinkusios į išorę. g.gif Gal Tu peranksti pradedi sekančią varpelių eilę mastau.gif - jei teisingai įžiūriu, tai pavyzdyje "lapeliai" turi po 4 skylutes, o Tavo - po 3, todėl pakankamai neišplatėja ir "nesusitinka".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Smalsutė_: 23 vasario 2011 - 14:28
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 02 23, 14:27)
Ir man taip atrodo, viduku, (tik ginkdie nelaikau savęs profesionale - derėtų patylėti blush2.gif ) - pačios kraštinės "varpelio" akys pereina į žemiau esančio "varpelio" vidurines, o Tavo - pasislinkusios į išorę. g.gif Gal Tu peranksti pradedi sekančią varpelių eilę mastau.gif - jei teisingai įžiūriu, tai pavyzdyje "lapeliai" turi po 4 skylutes, o Tavo - po 3, todėl pakankamai neišplatėja ir "nesusitinka".


niekaip nesuprantu, kaip čia taip g.gif man prieky ir nugaroj išėjo po 52 akis vietoj tų 45 doh.gif atrodo, viskas 100 skaičiuota perskaičiuota - ir va verysad.gif

Papildyta:
QUOTE(ilgakojuke @ 2011 02 23, 13:30)
O! Viduku mirksiukas.gif

Jau galvojau po tylos kaip grisit su kokiom minimum 2 tunikom lotuliukas.gif

Bet lb grazus karoliukai ir spalva wub.gif


oi, nejuokaukit blush2.gif lėta iš manęs mezgėja blush2.gif
karoliukai tai skaidraus stiklo, tik foto jie išėjo kažkokie be ryšio balti rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viduku: 24 vasario 2011 - 10:32
QUOTE(vida2 @ 2011 02 18, 21:41)
Inc,
Ar nekanda šie siūlai mergytei ? Gal išplovus mezginį siūlai pasidaro švelnesni ?

Taip, švelnesni smile.gif
Atsakyti
QUOTE(viduku @ 2011 02 24, 11:30)
niekaip nesuprantu, kaip čia taip  g.gif  man prieky ir nugaroj išėjo po 52 akis vietoj tų 45  doh.gif  atrodo, viskas 100 skaičiuota perskaičiuota - ir va  verysad.gif

Papildyta:
oi, nejuokaukit  blush2.gif  lėta iš manęs mezgėja  blush2.gif
karoliukai tai skaidraus stiklo, tik foto jie išėjo kažkokie be ryšio balti  rolleyes.gif


Tai 101aji karta nebeskaiciuokit akiu, o tiesiog kairiji varpeli "paslinkit" i desine per 3 akis, o desiniji - i kaire per 3 akis ir jie bus meiliai susiglaude mirksiukas.gif
Atsakyti
Turiu klausimuką rolleyes.gif
Mezgu reglaną nuo viršaus. Pilnai neišstudijavus temą, kažkur paskaičiau, kad surinkus rankovių akis, mezgant priekį ir nugarą kartu, pažąstyse uždėti po 3 a. Taip ir padariau. Bet dabar galvoju kaip man toliau rankoves megzti g.gif Perkelsiu rankovių akis ant virbalo, o pažąstyse surinkti tas akis?
Dabar pastebėjau, kad dauguma pažąstyse nieko neuždeda unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smalsi_: 28 vasario 2011 - 14:53
QUOTE(smalsi_ @ 2011 02 28, 15:52)
Turiu klausimuką  rolleyes.gif
Mezgu reglaną nuo viršaus. Pilnai neišstudijavus temą, kažkur paskaičiau, kad  surinkus rankovių akis, mezgant priekį ir nugarą kartu,  pažąstyse uždėti po 3 a.  Taip ir padariau. Bet dabar galvoju kaip man toliau rankoves megzti g.gif Perkelsiu rankovių akis ant virbalo, o pažąstyse surinkti tas akis?
Dabar pastebėjau, kad dauguma pažąstyse nieko neuždeda  unsure.gif

gal man dar galva neveikia nuo ryto taip kaip turėtų, g.gif bet nesupratau klausimo blush2.gif
Atsakyti