Įkraunama...
Įkraunama...

Reglano rankovės (III)

QUOTE(Virgince @ 2011 02 17, 11:28)
http://teksrena.yarn...a-100?nggpage=4
O gal tokiu siulu galima butu isigyti internetu? Kur jais prekiauja Kaune?


http://auksaranke.ne...D=169&offset=16
tik nezinau kaip ten su spalvom pas juos reikalai. bet siaip jau daugumoj siulu parduotuviu ju galima rasti. net mazuose miesteliuose mirksiukas.gif
Atsakyti
SOS reikia pagalbos smile.gif Mezgu tokia liemene, mezgu ja ant virbalu sujungtu su valu, ta prasme ir nugara ir prieki is karto, damezgiau iki pazastu, o ka daryti toliau, kaip padaryt tas rankovytes. Labai buciau dekinga jei kuri paaiskintumet
user posted image
Atsakyti
O mezgei nuo apačios ar nuo viršaus?
Greičiausiai nuo apačios.
Tai pasimatuok ant mezginio kiek akių tau reikia rankovei. Atsiskaičiuok kurioje vietoje turi būti rankovė ir toj vietoj megzdama uždėk tiek akių kiek reikia rankovei. Aš taip dariau. Bet sunku buvo pirmas eiles megzti. Tai mąstau, kad jei būčiau rankovių vietose mezgant nuėmusi kelias akis, o kitoje eilėje uždėjusi keliomis daugiau, tai būčiau palengvinusi sau darbą. Bet šitaip dar nebandžiau.
Ko gero dabar tai visai suvėliau visas mintis. Pačiai skaitant niekas neaišku blush2.gif Bet gal kuri paaiškins aiškiau. blush2.gif Kažkaip nesidėlioja šiandien mintys tvarkingai
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2011 02 18, 17:01)
O mezgei nuo apačios ar nuo viršaus?
Greičiausiai nuo apačios.
Tai pasimatuok ant mezginio kiek akių tau reikia rankovei. Atsiskaičiuok kurioje vietoje turi būti rankovė ir toj vietoj megzdama uždėk tiek akių kiek reikia rankovei.

Aš irgi taip dariau 4u.gif Pradžioj sunku būna, nes akys susipaudę arti viena kitos, paskui normaliai.
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2011 02 16, 14:02)
siūlus lietuviškus pirkau http://teksrena.yarn...a-100?nggpage=4 berods, 895nr.

Inc,
Ar nekanda šie siūlai mergytei ? Gal išplovus mezginį siūlai pasidaro švelnesni ?

Atsakyti
Aciu, bandysiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo minimaus: 19 vasario 2011 - 09:14
QUOTE(vida2 @ 2011 02 18, 23:41)
Inc,
Ar nekanda šie siūlai mergytei ? Gal išplovus mezginį siūlai pasidaro švelnesni ?


as irgi dukrytei mezgiau is situ siulu liemene. tai sauniai nesioja thumbup.gif tik patarimas jei nori kad mezginys butu nesuveltas, JOKIU BUDU neskalbk su masina, net ant pacios svelniausios programos. susitraukia nors ir nedaug, bet struktura iskart pasikeicia.
Atsakyti
QUOTE(serbentėlė @ 2011 02 16, 11:57)
Noriu išmokti reglaną megzti. Nuo ko pradėti? Skaitau, lyg ir aiškiau, bet paimu virbalus ir protas baigiasi...
Gal atsirastų visai "žalių" mezgėjų tame darbe?Pasitardamos, paklausdamos kažką sukurptume...Pradžiai kažką mažo pabandytume, kad apšiltume, o tada jau imtume programą maximum, kažką sau...(svajonės, bet gal pavyktų?)
Aišku, patyrusioms sukėliau šypseną, bet ....aš labai noriu  išmokti ir sulaukti patarimo ir pritarimo. Neuždarykite durų...


oi, Serbentėle, prisidėčiau ir aš prie kompanijos nemokančių blush2.gif

pas mane eilėje pirmas
user posted image
ax.gif

turiu schemutę minimalią, bet ten angliškai. kaip suprantu, reikia pradėti nuo viršaus... bet tik tiek ir suprantu... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viduku: 19 vasario 2011 - 14:18
QUOTE(aiwita @ 2011 02 18, 17:01)
Atsiskaičiuok kurioje vietoje turi būti rankovė ir toj vietoj megzdama uždėk tiek akių kiek reikia rankovei. Aš taip dariau. Bet sunku buvo pirmas eiles megzti. Tai mąstau, kad jei būčiau rankovių vietose mezgant nuėmusi kelias akis, o kitoje eilėje uždėjusi keliomis daugiau, tai būčiau palengvinusi sau darbą. Bet šitaip dar nebandžiau.
Ko gero dabar tai visai suvėliau visas mintis. Pačiai skaitant niekas neaišku  blush2.gif Bet gal kuri paaiškins aiškiau. blush2.gif  Kažkaip nesidėlioja šiandien mintys tvarkingai

g.gif O aš kažkaip galvojau, kad net jei reglaninis rūbas ir visai "be rankovių", tai tų rankovių vis tiek kažkiek yra - na ne tiesiog apmeti akių ir jau toliau iškart jungi su priekiu-nugara. mastau.gif Manyčiau, kad galima tuos kelis cm pamegzti stulpeliu dviem virbalais (na teks paskui padaryti mažutę siūlytę, bet kiek bereikalingo vargo atkristų). Čia tos liemenės kopija (gal ne visai vykusi), tai rankovytės labai aiškiai matosi (tik pagal nuotrauką neaišku ar čia išvis reglanas lotuliukas.gif - na jei kam reiktų, tai turiu prastokos kokybės išsamų aprašymą rusų kalba (pati su ja nedraugauju blush2.gif )).
user posted image
Atsakyti
help.gif Jau ilgokai paskaitinėju šią temą, nes man megztukai reglano rankovėm patraukliau atrodo, nu bet nieeeekaip nepavyksta man jo numegzt. Jau kokius 6 megztinius bandau reglano rankovėm padaryt ir viskas baigdavosi tuo, kad po kelių išardymų vistiek padarydavau statytas rankoves. Man ties pažastim ir aplink reglano takelį pasidaro klostės tokios negražios ir nepatogios doh.gif Bandau iškart nuo pažastų reglano takelį daryt, bandžiau ir pirma nuimti pažastim daugiau akių, o paskui jau reglano takelį daryt, bet vistiek baigiasi tom klostėm doh.gif
Nu niekaip nesuprantu ką netaip darau? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(spaceRenata @ 2011 02 19, 11:35)
as irgi dukrytei mezgiau is situ siulu liemene. tai sauniai nesioja  thumbup.gif  tik patarimas jei nori kad mezginys butu nesuveltas, JOKIU BUDU neskalbk su masina, net ant pacios svelniausios programos. susitraukia nors ir nedaug, bet struktura iskart pasikeicia.


nusimezgiau sijoną. Tiek to, mašina neskalbsiu, o kaip su gręžimu? Aš visus rūbus išgręžiu skalbiankėj
Papildyta:
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 02 19, 17:38)
g.gif O aš kažkaip galvojau, kad net jei reglaninis rūbas ir visai "be rankovių", tai tų rankovių vis tiek kažkiek yra - na ne tiesiog apmeti akių ir jau toliau iškart jungi su priekiu-nugara. mastau.gif Manyčiau, kad galima tuos kelis cm pamegzti stulpeliu dviem virbalais (na teks paskui padaryti mažutę siūlytę, bet kiek bereikalingo vargo atkristų). Čia tos liemenės kopija (gal ne visai vykusi), tai rankovytės labai aiškiai matosi (tik pagal nuotrauką neaišku ar čia išvis reglanas lotuliukas.gif

nesupratau koks vargas atkristų? Kame čia vargas?
O šita liemenė tai greičiausiai reglanu megzta


Papildyta:
QUOTE(man_patinka_lietus @ 2011 02 19, 20:17)
Jau kokius 6 megztinius bandau reglano rankovėm padaryt ir viskas baigdavosi tuo, kad po kelių išardymų vistiek padarydavau statytas rankoves. Man ties pažastim ir aplink reglano takelį pasidaro klostės tokios negražios ir nepatogios  doh.gif Bandau iškart nuo pažastų reglano takelį daryt, bandžiau ir pirma nuimti pažastim daugiau akių, o paskui jau reglano takelį daryt, bet vistiek baigiasi tom klostėm  doh.gif
Nu niekaip nesuprantu ką netaip darau?  unsure.gif

kaip keista... Niekada nesu su tuo susidūrusi g.gif Tikrai keista...
Atsakyti
Čia dar vienas į temą vaikiško megztuko-paltuko, megzto reglanu nuo viršaus, aprašymas (visai šviežias - galima ir su autore Aderaa pasikonsultuoti ax.gif ). 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(aiwita @ 2011 02 19, 22:05)
nesupratau koks vargas atkristų? Kame čia vargas?

Matyt aš ne taip būsiu supratusi blush2.gif - pamaniau, kad vargas dėl to, jog tai pirmoji uždėtų akių eilė mastau.gif , bet tiesa, jei rankovė jau kiek pamegzta, vis tiek akys bus "susispaudusios" (tik tiek, kad šiam modeliui manau reiktų jungti jau kiek pamegztas rankoves, o ne vien uždėti akių).
Atsakyti