Įkraunama...
Įkraunama...

Reglano rankovės (III)

QUOTE(krisliuke @ 2011 02 16, 01:14)
Kiek paskaičiau paaiškinimų, suprantamiausias man kol kas mezgimas nuo viršaus, bet neturiu virbalų su valu, tad pabandysiu nuo apačios.

Jei megztinis susegamas, kuo puikiausiai galima megzti ir dviem virbalais nuo viršaus (tik su matavimu tada kebliau, bet galima ir ant siūlo akis suverti arba net ir visai nematuoti - pasitikėti ta reglano linijos ilgių lentele, su vaikiškais modeliais sakyčiau pasiteisina).
Atsakyti
QUOTE(cheery @ 2011 02 16, 11:26)
labai graži wub.gif o kokius siūlus naudojot?


dekui tau 4u.gif siūlus lietuviškus pirkau http://teksrena.yarn...a-100?nggpage=4 berods, 895nr. Vieną matkiuką ir tesunaudojau. Liko gal tik pusmetris? biggrin.gif

QUOTE(serbentėlė @ 2011 02 16, 11:57)
Noriu išmokti reglaną megzti. Nuo ko pradėti? Skaitau, lyg ir aiškiau, bet paimu virbalus ir protas baigiasi...
Gal atsirastų visai "žalių" mezgėjų tame darbe?Pasitardamos, paklausdamos kažką sukurptume...Pradžiai kažką mažo pabandytume, kad apšiltume, o tada jau imtume programą maximum, kažką sau...(svajonės, bet gal pavyktų?)
Aišku, patyrusioms sukėliau šypseną, bet ....aš labai noriu  išmokti ir sulaukti patarimo ir pritarimo. Neuždarykite durų...


o jei aš įdėčiau viešai savo tunikos aprašymą, a? mat turiu nuosekliai užsirašius, kad pati kitą kartą žiočiau kaip biggrin.gif Mat nesu labai įgudusi mezgėja. Bet tik jei nori, kitaip tingėsiu bais lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2011 02 16, 14:02)
o jei aš įdėčiau viešai savo tunikos aprašymą, a? mat turiu nuosekliai užsirašius, kad pati kitą kartą žiočiau kaip  biggrin.gif Mat nesu labai įgudusi mezgėja. Bet tik  jei nori, kitaip tingėsiu bais  lotuliukas.gif

tik greitai dek ta savo aprasyma, nes ir as tokia pat zalia dar, ir tikrai praves ne tik man jis bet ir tikrai manau kitoms mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2011 02 16, 14:02)
o jei aš įdėčiau viešai savo tunikos aprašymą, a? mat turiu nuosekliai užsirašius, kad pati kitą kartą žiočiau kaip  biggrin.gif Mat nesu labai įgudusi mezgėja. Bet tik  jei nori, kitaip tingėsiu bais  lotuliukas.gif

ir as noriu to aprasymo mirksiukas.gif kaip tik mezgu tunika, bet nuo apacios, tai nezinau kas bus kai nueisiu iki pazastu g.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2011 02 16, 13:31)
tik greitai dek ta savo aprasyma, nes ir as tokia pat zalia dar, ir tikrai praves ne tik man jis bet ir tikrai manau kitoms  mirksiukas.gif



QUOTE(Krirma @ 2011 02 16, 15:23)
ir as noriu to aprasymo  mirksiukas.gif  kaip tik mezgu tunika, bet nuo apacios, tai nezinau kas bus kai nueisiu iki pazastu  g.gif

ok mirksiukas.gif tuoj baigu megzt kepka ir imsiuos apasymo biggrin.gif
Atsakyti
Labai daug laukiančių, tarp jų ir aš. Visos busim vienodom tunikom biggrin.gif
Atsakyti
group.gif laukiam tunikos aprašymo clap_1.gif notworthy.gif
Atsakyti
dar nebaigiau, bet jau rodau smile.gif
http://lt.netlog.com...og/blogid=93526
ryt dar pabandysiu ikelt kelis paveiksliukus paaiskinimui keliu vietu. rasiau kaip romana, nes kitaip ir nemoku biggrin.gif
butinai paskaitykit teksto apacia. biggrin.gif ten idejau nuoroda i drauges bloga su daug daug vaizdines medziagos. pernai ji mane moke reglano. tikrai be vargo ismokau wink.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2011 02 16, 20:36)
dar nebaigiau, bet jau rodau smile.gif
http://lt.netlog.com...og/blogid=93526
ryt dar pabandysiu ikelt kelis paveiksliukus paaiskinimui keliu vietu. rasiau kaip romana, nes kitaip ir nemoku biggrin.gif
butinai paskaitykit teksto apacia. biggrin.gif ten idejau nuoroda i drauges bloga su daug daug vaizdines medziagos. pernai ji mane moke reglano. tikrai be vargo ismokau wink.gif


aciu! 4u.gif
Atsakyti
Vos ne iki ašarų susigraudinau tavo širdies gerumu INC. Toks lobis ! Megsiu, bandysiu ir tikrai turės išeiti darbelis. Kaip džiugu, kad yra tokių dosnių žmonių. Žiūrėjau, skaičiau, dabar lyg ir viskas aišku, ypač "vaizdinėje" pamokėlėje. Lauksiu išeiginių, kad galėčiau prisėsti savo malonumui prie šio darbelio. Būtinai parašysiu, dar kartą labai labai ačiū !
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2011 02 16, 22:36)

didelis tau dekui 4u.gif
Atsakyti
http://teksrena.yarn...a-100?nggpage=4
O gal tokiu siulu galima butu isigyti internetu? Kur jais prekiauja Kaune?
Atsakyti