Įkraunama...
Įkraunama...

Reglano rankovės (III)

Labai žaviuosi reglanu megztais drabužiais, labai norėčiau pabandyti tokiu būdu ką nors numegzti savo dukrytei wub.gif Nesu įgudusi mezgėja (mezgu tik vaikui ir numezgusi esu vos kelis darbelius), tad man tas reglanas kol kas atrodo kažkas laaabai sudėtingo doh.gif Ar iš tiesų mezgimas reglanu - sudėtingas darbas? Ar verta man gaišti laiką (noriu kuo greičiau numegzti megztuką), bandant jį perprasti?
Ačiū už išsakytas nuomones mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(krisliuke @ 2011 02 13, 01:01)
Labai žaviuosi reglanu megztais drabužiais, labai norėčiau pabandyti tokiu būdu ką nors numegzti savo dukrytei wub.gif Nesu įgudusi mezgėja (mezgu tik vaikui ir numezgusi esu vos kelis darbelius), tad man tas reglanas kol kas atrodo kažkas laaabai sudėtingo doh.gif  Ar iš tiesų mezgimas reglanu - sudėtingas darbas? Ar verta man gaišti laiką (noriu kuo greičiau numegzti megztuką), bandant jį perprasti?
Ačiū už išsakytas nuomones mirksiukas.gif

jeigu labai didelis noras yra verta manau, nes pati pirma daba dariau reglnau ir pagaliau PABAIGIAU thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ir tai buvo dukryte (4 m) suknyte, aisku buvo daug daug ardymu, padejimu i sona ir laukiama ikvepimo kad ja pabaigt, nes tikrai ne karta norejos isardyt ir padaryt paprastai bet as vistiek padariau ji blush2.gif
Atsakyti
stai mano koks tas reglanas, ilgai vargtas ir pagaliau padarytas tik man kazko dar truksta blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2011 02 13, 13:19)
stai mano koks tas reglanas, ilgai vargtas ir pagaliau padarytas tik man kazko dar truksta  blush2.gif

user posted image


deciau dar megzta dirziuka zemai prie rastuko krasto, susegta kokia gelyte ant sono... o jei dar dirziukas wub.gif vienspalvis, pvz.oranzinis...
grazi suknyte...pavasariska tokia,silta...
Atsakyti
Reglanas nuo viršaus

user posted image
Atsakyti
QUOTE(krisliuke @ 2011 02 13, 01:01)
Labai žaviuosi reglanu megztais drabužiais, labai norėčiau pabandyti tokiu būdu ką nors numegzti savo dukrytei wub.gif Nesu įgudusi mezgėja (mezgu tik vaikui ir numezgusi esu vos kelis darbelius), tad man tas reglanas kol kas atrodo kažkas laaabai sudėtingo doh.gif  Ar iš tiesų mezgimas reglanu - sudėtingas darbas? Ar verta man gaišti laiką (noriu kuo greičiau numegzti megztuką), bandant jį perprasti?
Ačiū už išsakytas nuomones mirksiukas.gif


o as pasakyčiau, kad drąsiai mėgink. Man reglanu daug greičiau nusimezga megztukai. Viskas daug paprasčiau negu kitokiu budu mezgant tongue.gif neaišku būna tik iki pirmo mezginio. Mezgant iškyla daugybė klausimų, bet paskui vienas smagumas biggrin.gif
Atsakyti
aš ir labai pamėgau reglaną nuo viršaus. dabar tik juo ir tenoriu megzt biggrin.gif
štai parodysiu paskutinį mezginį - tunika. žiūriu, fotkės kokybė prastoka verysad.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2011 02 13, 09:22)
jeigu labai didelis noras yra verta manau, nes pati pirma daba dariau reglnau ir pagaliau PABAIGIAU  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  ir tai buvo dukryte (4 m) suknyte, aisku buvo daug daug ardymu, padejimu i sona ir laukiama ikvepimo kad ja pabaigt, nes tikrai ne karta norejos isardyt ir padaryt paprastai bet as vistiek padariau ji  blush2.gif



QUOTE(aiwita @ 2011 02 15, 19:28)
o as pasakyčiau, kad drąsiai mėgink. Man reglanu daug greičiau nusimezga megztukai. Viskas daug paprasčiau negu kitokiu budu mezgant  tongue.gif neaišku būna tik iki pirmo mezginio. Mezgant iškyla daugybė klausimų, bet paskui vienas smagumas  biggrin.gif

Visgi nusprendžiau šį megztuką megzti paprastai. Ką tik jį ir pradėjau, bet vis pribėgdama prie PC užmetu akį į senąją temą apie reglaną, perskaičiau keletą puslapių ir susigundžiau jau dabar išbandyti cool.gif Kiek paskaičiau paaiškinimų, suprantamiausias man kol kas mezgimas nuo viršaus, bet neturiu virbalų su valu, tad pabandysiu nuo apačios. Bijau, bet labai noriu ax.gif
Tikiuosi, iškilus klausimams, galėsiu prašyti mezgėjėlių pagalbos mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krisliuke: 16 vasario 2011 - 00:15
QUOTE(krisliuke @ 2011 02 16, 01:14)

tik pradek, o cia jau tikrai sulauksi pagalbos mirksiukas.gif
Atsakyti


o as pasigirsiu blush2.gif .Taip pat man labai grazus reglanas,nesu nieko mezgusi iki siol,bet dabar mezgu pirma karta nuo virsaus ir zinokit visai man pasirode lengva.Kai baigsiu butinai pasirodysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2011 02 15, 21:46)
aš ir labai pamėgau reglaną nuo viršaus. dabar tik juo ir tenoriu megzt  biggrin.gif
štai parodysiu paskutinį mezginį - tunika.  žiūriu, fotkės kokybė prastoka  verysad.gif
user posted image


labai graži wub.gif o kokius siūlus naudojot?
Atsakyti
Noriu išmokti reglaną megzti. Nuo ko pradėti? Skaitau, lyg ir aiškiau, bet paimu virbalus ir protas baigiasi...
Gal atsirastų visai "žalių" mezgėjų tame darbe?Pasitardamos, paklausdamos kažką sukurptume...Pradžiai kažką mažo pabandytume, kad apšiltume, o tada jau imtume programą maximum, kažką sau...(svajonės, bet gal pavyktų?)
Aišku, patyrusioms sukėliau šypseną, bet ....aš labai noriu išmokti ir sulaukti patarimo ir pritarimo. Neuždarykite durų...
Atsakyti