Įkraunama...
Įkraunama...

Reglano rankovės (III)

QUOTE(ritag @ 2011 02 04, 10:20)
Ar gerai supratau, nes ,mezgimo nuo viršaus iš viso nesuprantu. doh.gif

drinks_cheers.gif gerai supratai. Iki pažastų
Papildyta:
QUOTE(Letune @ 2011 02 01, 13:59)
Ačiū Saulėlydi4u.gif
Bet dar tada pasakyk. O dadedi akis tų gerųjų akių juostų viduryje, kraštuose (iš tos pačios pusės ar keiti puses kas antrą uždėjimą)?

Kažkaip sunkiai supratau klausimą g.gif
Būtent šitą megzdama, darydama tas bangeles, akis dadėdavau ten kur matosi kiauraraštis, bet nebesumegzdavau trijų per vidurį, tam, kad formuotųsi bangelė. Savaime gaudavosi daugiau akių.
Prieš kelias savaites rodžiau šitą liemenę

user posted image

tai čia dadedinėjau per gerųjų akių juostos vidurį, ne kraštuose. Nu reik bandyt, žiūrėt kas gaunasi.
Papildyta:
QUOTE(Enytė @ 2011 02 01, 14:22)
saulėlydis* gal galėtumėt išduoti paslaptį: kiek akių uždėjot kaklui ir kiek akių gavosi ties rankovėmis ir žemiau? ax.gif  blush2.gif

Liemenė jau pas mamą, tai bijau sumeluoti.
Kaklui tikrai buvo 120. Bet čia nuo siūliukų priklauso. Mezgiau tampriai stulpeliu.

Rankovėms berods 2*70
Priekis - nugara 2*90
Viso apie 320. Čia plačiausia vieta. Kai nuleidi rankovių akis, mezgant sekančią eilę, toje vietoje, na po pažastim, reikėtų dadėti kokį 10 akių, kad gražiai išsiformuotų ir neveržtų.
Atsakyti


Rankovėms berods 2*70
Priekis - nugara 2*90
Viso apie 320. Čia plačiausia vieta. Kai nuleidi rankovių akis, mezgant sekančią eilę, toje vietoje, na po pažastim, reikėtų dadėti kokį 10 akių, kad gražiai išsiformuotų ir neveržtų.
[/quote]






Turbūt teks atsisakyti man patikusio megztinio, nes reglano mezgimas kažkas nesuvokiamo ir nesuprantamo doh.gif
Atsakyti
[quote=ritag,2011 02 04, 15:53]
Rankovėms berods 2*70
Priekis - nugara 2*90
Viso apie 320. Čia plačiausia vieta. Kai nuleidi rankovių akis, mezgant sekančią eilę, toje vietoje, na po pažastim, reikėtų dadėti kokį 10 akių, kad gražiai išsiformuotų ir neveržtų.
[/quote]
Turbūt teks atsisakyti man patikusio megztinio, nes reglano mezgimas kažkas nesuvokiamo ir nesuprantamo doh.gif
[/quote]
Nu gal ne. Gal gali parodyti megztinį?
Atsakyti
QUOTE(ritag @ 2011 02 04, 15:53)
Turbūt teks atsisakyti man patikusio megztinio, nes reglano mezgimas kažkas nesuvokiamo ir nesuprantamo  doh.gif

pabandykite reglana nuo apacios, mezgant visas detales atskirai, man sis budas suprantamiausias, o ir del susiuvimo man nera problemu. reglanas zymiai lengviau, nei istatytos rankoves(tokiu budu temezgiau viena kart ir labai nepatiko schmoll.gif )
Atsakyti
Na, tikrai pritariu. Mezgiau ne kartą ir statytom rankovėm, bet tas susiuvimas tai man neėra smagus reikalas, o reglanu taip gražiai ir savaime gaunasi tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(fishke @ 2011 02 03, 12:09)
gražūs reglaniukai  wub.gif

saulėlydis*, vis nedrįstu bandyt tokio platinimo , o taip gražu  wub.gif
ilgakojuke, šaunus mezginys, universalus  thumbup.gif

o man sukas galva, kaip užbaigti megztuką  unsure.gif  megztas reglanu nuo kaklo, apačia megztuko 2 g, 2 bl., tai ir norėčiau kad būtų tokia tampri. Jei pabaigsiu įprastai, sumegzdama po 2 akis, tada apačia bus ištižus  unsure.gif Kaip užbaigti, kad atrodytų lyg pradėtas nuo apačios ( tamprus )  g.gif


Susirask itališką akių nuleidimo būdą. Visada taip užbaigiu mezginius. Labai gražiai ir tampriai užsibaigia
Atsakyti
Sveikos smile.gif
pribrendau ir as pagaliau reglano rankovytem biggrin.gif mezgu suknute dukrytei, dabar vaizdelis toks
user posted image
Virsuje liko 30 akiu, is viso buvo 75 akys, kas antra eile mazindavau dviem akim, nuo siaurinimo iki virsau - 18 cm. Kaip suprantu, tai ir viskas g.gif kita dali griebt...ar gerai darau? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo piene_66: 04 vasario 2011 - 19:58
QUOTE(aiwita @ 2011 02 04, 19:04)
Susirask itališką akių nuleidimo būdą. Visada taip užbaigiu mezginius. Labai gražiai ir tampriai užsibaigia

Gal galima būtų kokią schemą ar nuorodą, kur tas itališkasis nuleidimo būdas (t.y. nuleidimas adata?) būtų pritaikytas ne stulpeliams 1:1? ax.gif Ar tiesiog jokio skirtumo, koks raštas? unsure.gif
Atsakyti
O sakykite reglano rankoves, jei numegzčiau visas dalis atskirai, o po to susiūčiau, ar ne tas pats būtų kaip mezgant ratu arba iš viršaus, arba nuo apačios, nes ir youtube stebėjau mezgimo principą, bet vis tiek man niekas neaišku. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 02 04, 21:05)
Gal galima būtų kokią schemą ar nuorodą, kur tas itališkasis nuleidimo būdas (t.y. nuleidimas adata?) būtų pritaikytas ne stulpeliams 1:1? ax.gif Ar tiesiog jokio skirtumo, koks raštas? unsure.gif


Nuorodos jokios neturiu, bet aš naudoju ne tik stulpeliams. Be to, kaip ten rašoma, kad priešpaskutinę eilę mezgant kažkurią akį nukelt, o kitą išmegzt, tai aš taip nedarau. Tiesiog nuiminėju akis kaip ten parodyta.
Laaabai gražus ir tamprus kraštelis gaunasi. Užtrunka laiko daugiau, nei įprastai, bet užtat kaip patogu
Papildyta:
QUOTE(piene_66 @ 2011 02 04, 20:58)
Sveikos smile.gif
pribrendau ir as pagaliau reglano rankovytem biggrin.gif mezgu suknute dukrytei, dabar vaizdelis toks
Virsuje liko 30 akiu, is viso buvo 75 akys, kas antra eile mazindavau dviem akim, nuo siaurinimo iki virsau - 18 cm. Kaip suprantu, tai ir viskas g.gif kita dali griebt...ar gerai darau? blush2.gif


Jei jau reglano ilgis tinkamas, tai jau ir viskas. Reikia imtis kitos dalies. Bet tavo vietoje aš nenuimčiau kol kas akių. Paskui visas dalis susiuvus, visų dalių akis susirinksi gražiai ir kakliuką pabaigsi
Papildyta:
QUOTE(ritag @ 2011 02 04, 21:10)
O sakykite reglano rankoves, jei numegzčiau visas dalis atskirai, o po to susiūčiau, ar ne tas pats būtų kaip mezgant ratu arba iš viršaus, arba nuo apačios, nes ir youtube stebėjau mezgimo principą, bet vis tiek man niekas neaišku. doh.gif


Esmė ta pati, tik mezgant ratu nereikia siūti ( ko aš labai nemėgstu) . O detalės gausis tokios kaip piene 66 įdėjo truputį aukščiau
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2011 02 05, 11:03)
Nuorodos jokios neturiu, bet aš naudoju ne tik stulpeliams. Be to, kaip ten rašoma, kad priešpaskutinę eilę mezgant kažkurią akį nukelt, o kitą išmegzt, tai aš taip nedarau. Tiesiog nuiminėju akis kaip ten parodyta.
Laaabai gražus ir tamprus kraštelis gaunasi. Užtrunka laiko daugiau, nei įprastai, bet užtat kaip patogu

Reikės pabandyti 4u.gif , nes kol kas vis jei jau grėsdavo toks užbaigimo būdas, vis megzdavau stulpeliais 1:1. (O dėl tos priešpaskutinės eilės tai keistokai - ne visur apie ją rašo, tai gal tikrai nebūtina g.gif ).
Atsakyti
na nerandu niekaip to itališko akių nuleidimo būdo doh.gif unsure.gif arba ieškot nemoku blush2.gif megztuko apačią jau susitvarkiau su adata , neypatingai gražiai, taip apsukdama kiekviena akį unsure.gif o va rankovės dar laukia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2011 02 05, 14:06)
na nerandu niekaip to itališko akių nuleidimo būdo  doh.gif  unsure.gif arba ieškot nemoku  blush2.gif

4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti