Įkraunama...
Įkraunama...

Reglano rankovės (III)


QUOTE(Razinkaa @ 2011 01 19, 11:27)
sveikos profesionales smile.gif

bandysiu pirma karta megzti reglano rankoves, ieskausi vaizdines medziagos. radau toki, gan aiskiai atrodo.... kol nepradejau biggrin.gif

http://www.youtube.c...h?v=3BYdWlyHOqc

gal pravers toms, kurios tik pradeda  ax.gif

Aciu labai naudinga nuoroda 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JulijaR: 24 sausio 2011 - 21:39
Pagaliau prisiruošiau išbandyti reglaną nuo apačios. Sakyčiau man visai patiko. Ir gimė idėja kaip galima supaprastinti skaičiavimą, nes mezgiau ratu. Sumezgant kiekvienoje eilėje sujungimo vietoje po vieną akį gaunasi tas pats, kaip kas antroje eilėje sumegztum po dvi akis ax.gif
Gal kuri nors taip ir darot?
Atsakyti
sveikos 4u.gif

senai seku šią temą, pabandžiau ir aš megzti reglaną nuo viršaus, be siūlių ax.gif rodausi,kas gavosi - suknytė-tunika dukrytei blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Labai grazios avytes, ir spalva tokia 'skani' 4u.gif
Atsakyti
Idomu tokiu rastu mezgant, kaip reglana daryt http://vfl.ru/i/2011...00d8_1.jpg.html g.gif
Atsakyti
erossa, laaabai gražu thumbup.gif
Atsakyti
Ir aš reglana išbandžiau ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(erossa @ 2011 01 26, 12:51)
sveikos 4u.gif
senai seku šią temą, pabandžiau ir aš megzti reglaną nuo viršaus, be siūlių ax.gif rodausi,kas gavosi - suknytė-tunika dukrytei blush2.gif

Kokios zavios avytes wub.gif Gal galetumete schemute pasidalinti, noriu savo avineliui ismegzti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rootelia @ 2011 01 26, 12:03)
Labai grazios avytes, ir spalva tokia 'skani'  4u.gif

tikrai kad skani -žemuoginiai arba avietiniai ledai tongue.gif

QUOTE(aiwita @ 2011 01 28, 09:33)
erossa, laaabai gražu  thumbup.gif

blush2.gif

QUOTE(IngridaGal @ 2011 01 30, 21:20)
Kokios zavios avytes  wub.gif  Gal galetumete schemute pasidalinti, noriu savo avineliui ismegzti  mirksiukas.gif

schemos neturiu, čia kažkurios auksarankės mamytės siuvinėta avytė - pagal nuotrauką viskas aiškiai matosi ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(erossa @ 2011 01 30, 22:49)
schemos neturiu, čia kažkurios auksarankės mamytės siuvinėta avytė - pagal nuotrauką viskas aiškiai matosi ax.gif

Labai gerai matosi. Aciu wink.gif
Atsakyti
Labas, auksarankės !
Prisipažįstu, niekada nesu mezgusi reglano, o labai man gražu ir patogu. Tai mano klausimas gal kiek ir keistokas : ar pradedančiai megzti ne per sunku ir sudėtinga? Man kažkaip tie apsiskaičiavimai tokie sudėtingi atrodo... Lengviau atrodo nuo apačios megzti, ypač, kai žiūrėjau video pamokėlę. Tai ar daug kartų ardydavote savo darbelį, kol gaudavosi "kaip reikia"?
Atsakyti
QUOTE(serbentėlė @ 2011 01 31, 13:18)
ar pradedančiai megzti ne per sunku ir sudėtinga? Man kažkaip tie apsiskaičiavimai tokie sudėtingi atrodo... Lengviau atrodo nuo apačios megzti, ypač, kai žiūrėjau video pamokėlę.  Tai ar daug kartų ardydavote savo darbelį, kol gaudavosi "kaip reikia"?

Vaikiški nuo viršaus kažkaip iš pirmo karto pavykdavo mastau.gif , o pamėginau sau, tai panašu, kad jau ardysiu - nors ir n kartų perskaičiuota, vis tiek rankovės santykinai perplačios gaunasi. g.gif
Atsakyti