Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

Prisijungiu prie Rene biggrin.gif
o kaip ta foto darei, kad gauti toki juoda fona ir toki aisku gamini g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziit: 20 gruodžio 2010 - 01:20
QUOTE(Rene @ 2010 12 20, 00:17)
Versme, koks įspūdingas darbas  bigsmile.gif , puikus  thumbup.gif . Ar čia sagė?
Prašom daugiau pasirodyti  smile.gif
Kaip tik dabar darau vieną darbelį su skylutėm  biggrin.gif


Ačiū. Čia sagė, gana didelė, plotis 6,5cm, o aukštis 5,5cm. Dar 12 litavimo taškų doh.gif

QUOTE(ziit @ 2010 12 20, 01:06)
Prisijungiu prie Rene biggrin.gif
o kaip ta foto darei, kad gauti toki juoda fona ir toki aisku gamini g.gif

Fotografuota ant juodo audinio, apšvietimui stalinė lempa naudota.

Čia antrasis. Svoris jei gerai atsimenu 22g biggrin.gif Bet nešiojos smagiai.
user posted image
Padarytas komplektas žiedas+auskarai, bet foto nėra.

Dar vienas kaklo papuošalas padarytas, bet ir tas nenufotografuotas, o daugiau darbų ir neturiu, buvo tekę pristabdyti su juvelyrika. Dabar tikiuos pradėti vėl, nes nagai niežti kaip nežinau kas.
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2010 12 18, 22:34)
dekui, Rene  ax.gif
Kaip Dita ir sake apie Gintaro is "Viskas juvelyrams " charakteri, tai teko mums su Rene tuo isitikinti doh.gif . Kai prieme musu uzsakyma, tai viskas buvo gerai, viska sutarem ir pinigelius pervedem. O kai reikejo padaryti (isvalcuoti reikiama stori, sukarpyti mums atskirai), tai prasidejo g.gif  Ale negraziai pasielge-nieko neatsake i prasyma, atsiunte bendrai  nekarpes verysad.gif  Nu sakyciau, jei cia butume sugalvojusios veliau, o dabar buvo aptarta is anksto... unsure.gif

šiaip galėjai pas mane užsisakyti būčiau padariusi. Aš nieko šiaip nerašau,aš pati kol su juo daugiau reikalų neturėjau netikėjau, kaip apie jį kalbama. Bet pati kai isitikinau,negalėjau patikėti, kad taip žmonės dirba. Dabar nusipirkau pas jį vakuminį siurblį,kai vyras norėjo jį dabar pajungti pasirodo, kad jis trifazis kai pirkau apie tai net neužsiminė.Kaip paskambinau ir pasakiau jis ramiai man atsakė , kad "taip ,tai trifazis",dabar reikės ieškotis kas perdarys.Vienu žodžiu vienos problemos su juo. Gaila, kad nėra pasirinkimo kur pirkti įrangą.

Papildyta:
prisiminiau,kiek žinau gintaras "viskas juvelyrams" pats su metalo lydimais,valcavimais nieko nedaro,ten tikriausiai tas Nauris "ale juvelyras" darė. Gintaras ten bosas , o Nauris jo norų vykdytojas. Kiek žinau tai už siuntimą ir turinio atsakymą atsako Gintaras. Vienu žodžiu atitiko kirvis kotą. Ką padarysi, kad yra nesąžiningų žmonių
Atsakyti
Versme, tikrai ispudinga bigsmile.gif . Gal baigusi juvelyrika? Ar taip savamoksle?

Dita, ieskojom kur pigiau 4u.gif .
Nesvarbu, kas ten dirba, svarbu su kuo taremes , tas ir turi atsakyti. Dar nepaminejom kad vienos skardos krastas ryskiai brokuotas, tai tik i lauza sueis. Tokio neturejo parduoti kaip uz gera doh.gif Nesinori jau rietis ir aiskintis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2010 12 20, 14:46)
Versme, tikrai ispudinga  bigsmile.gif . Gal baigusi juvelyrika? Ar taip savamoksle?



Gerai būtų, bet nebaigus, nors norėčiau ax.gif
Atsakyti
Dar įmetu danų juvelyrės darbus, pats pateikimas superinis
http://18kt.wordpres...05/alidra-alic/
Atsakyti
naca tu ieskojai, kaip daroma tokia patina. Cia jos svetaine ir ji truputi prasitaria, kaip tai daro
http://alibalijewell...-jewellery.html
Atsakyti
Bet tai kaip keista girdėti, kad jūs Gintarą iš "Viskas juvelyrams" barat g.gif Aš kai prašiau, tai man vielą pratempe tokiais storiais, kaip reikia nuo 1,6 iki 0,4 atrodo, o skardos gabaliuką pati valcavau ax.gif
Atsakyti
Aciu, Ziit, pasidomesiu rolleyes.gif . Kaip tik siomis dienomis vel krito i aki jos oksidavimas wub.gif

Tarasca, tai gal tu pirkai mazmenine kaina nedideli kieki. Tai ir uzsiima tuo jo dirbtuves. Mes pirkom specialiai nemaza kieki, kad gauti didmenine kaina, bet ir tai sutikom su truputi didesne kaina. Neziurint to jau po visko jis nenoriai vykde susitarima doh.gif . Na tipo "ka cia terliotis su megejais". Gaila , kad taip yra- del tokio poziurio tiems megejams sunku kazka daugiau pasiekti, o veliau ir pelna tiems patiems verslininkams atnesti unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 21 gruodžio 2010 - 14:12
tai, naca, man dėl to ir keista, nes su nedideliu kiekiu terliojimasis išeina, o dėl didelio galėtų pasistengti g.gif o dabar atvirkščiai išeina...
Atsakyti
Na jie paskaiciuoja uz ta sugaista laika mirksiukas.gif

Matyt jis toks nuotaiku zmogus, bent jau toks ispudis susidare g.gif Na dar visai nenurasysim nepazine biggrin.gif
Atsakyti
dita, tavo AŽ pilna mirksiukas.gif
Versme, ale koks sunkiasvoris žiedas blink.gif
Atsakyti