Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

AŠ sutinku, kad gaila, kad negali tų knygų pavartyti. Lietuvių kalba knygų apie juvelyrika visai nėra.Kai kurios knygos,kad ir anglų kalba parašyta bet būna labai daug papaišyta(shemų įvairių), kad gali suprasti kaip ką daryti vien iš paveikslėlių. Na, o taip nevarčius knygos pirkti kažkaip nesinori.
Atsakyti
Tikrai, kaip norėtųsi pavartyti knygeles cool.gif
naca, man labai gražu wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
dekui, Rene ax.gif


Kaip Dita ir sake apie Gintaro is "Viskas juvelyrams " charakteri, tai teko mums su Rene tuo isitikinti doh.gif . Kai prieme musu uzsakyma, tai viskas buvo gerai, viska sutarem ir pinigelius pervedem. O kai reikejo padaryti (isvalcuoti reikiama stori, sukarpyti mums atskirai), tai prasidejo g.gif Ale negraziai pasielge-nieko neatsake i prasyma, atsiunte bendrai nekarpes verysad.gif Nu sakyciau, jei cia butume sugalvojusios veliau, o dabar buvo aptarta is anksto... unsure.gif
Atsakyti
Truputi apgavau- sukarpe jis skarda, bet gramu nesurase, kaip praseme unsure.gif
Atsakyti
naca thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

praieskojau knygu nuorodos, nes zinojau, kad maciau supermamoje
http://www.supermama...?...13067&st=72
ten nuorodos ir sarasas, gal ko prireiks
Atsakyti
Oi, tikrai, kaip sunkiai gavosi su tuo užsakymu doh.gif , na bet kitam kartui jau žinosim kaip ir kas cool.gif
ziit, reiks pasigilint į šį nemenką sąrašiuką biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Vakar gavau e-mail, kuriame klausia ar as turiu pardavimui, kokiu nors kaklo papuosalu is vario. siunteja rado mano skelbima musu vietineje online svetaineje. as ja "nusiunciau"i mano etsy, bet kartu issiaiskinome , kad abi kalbam rusiskai ir ji man atsiunte nuoroda i filma ir paaiskino priezasti, kodel ji nori varinio gaminio. As pati daug skaiciau apie vario papuosalo itaka organizmui, bet sita buvo man nauja. Paziurekit filmuka, cia rodo, kad varis apsaugo nuo elektromagnetiniu bangu(filmas ilgas , apie vari kalba eina 16:38 min), kaip mobiliu telefonu, mikrobangų krosnelės ir tt. Zodziu nutariau visai seimynai daryti varines grandineles su kokiu nors amuletu lotuliukas.gif
http://www.sozvezdie...izluchenie.html
cia ji man atsiunte techniska info apie vario galimybes
Copper Electromagnetic Shielding

Copper shieldings are undoubtely the most common type of shielding used for MRI environments. This is due to its compliance with manufacturer specifications, long life span, relative low cost (compared to alternatives) and simplicity to adapt in different environments and geometries
Tekemi recommends this type of shielding for most systems, specially High Field Systems (1.0T, 1.5T, 3T and above)
Some key characteristics of our copper electromagnetic shielding
High purity copper foil mounted on modular wood panels.
Self supported structure
Shields radiofrequency interference (20- 130Mhz, 100db)
End to end solution including site planning and installation
Shielding tailored to any room specification
Fully compliant with most MRI systems
Every room is designed, installed and certified by a qualified engineer,
Atsakyti
Sveikos. Ieškojau ieškojau temose ir niekaip neradau doh.gif Gal galit įmesti nuorodą iš kur sidabro molį perkate? Su metalo moliu dar nesu dirbusi, bet norėčiau išbandyti. Būčiau labai dėkinga.
Atsakyti
Pažiūrėjau ziit įdėtą filmuką, kad ir viskas daugiau ar mažiau žinoma, bet vistiek žiūrėjau kaip kokį ekstrymą wacko.gif, baisu, brrr.....
Atsakyti
QUOTE(Versmė @ 2010 12 19, 11:22)
Sveikos. Ieškojau ieškojau temose ir niekaip neradau  doh.gif  Gal galit įmesti nuorodą iš kur sidabro molį perkate? Su metalo moliu dar nesu dirbusi, bet norėčiau išbandyti. Būčiau labai dėkinga.

Pabandyk sita sarasa http://www.metalclay...-suppliers.html
ten kairej pusej yra ir UK nuoroda


Rene - mano reakcija buvo tokia pat verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ziit @ 2010 12 19, 22:19)
Pabandyk sita sarasa http://www.metalclay...-suppliers.html 
ten kairej pusej yra ir UK nuoroda


Ačiū labai 4u.gif
Kaip tik turiu prikaupusi idėjų, reiks kibt į darbus bigsmile.gif
Dar pasirodysiu, čia mano pirmasis ir pats brangiausias ( ne materialine prasme) darbas. Yra ir kitų, bet taip ir nenufotografuoti.
user posted image
Atsakyti
Versme, koks įspūdingas darbas bigsmile.gif , puikus thumbup.gif . Ar čia sagė?
Prašom daugiau pasirodyti smile.gif
Kaip tik dabar darau vieną darbelį su skylutėm biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rene: 20 gruodžio 2010 - 00:18