Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

QUOTE(Laimantas @ 2010 12 15, 00:49)
sveikos, juvelyres smile.gif)

labai patinka autoriniai vienetiniai darbai is sidabro ir zalvario. taciau greit apsinesa ir praranda savo zavesi. patarkite, su kuo butu galima valyti ????

dekoju uz pagalba. smile.gif)


Labas, darbus iš žalvario skardelės lakuoju spec. laku, todėl jie nepraranda žavesio smile.gif . Jeigu nenori lakuoti, tuomet nepatinuotą žalvarį ar sidabrą gali valyti metaliniams paviršiams skirtu valikliu mirksiukas.gif

ačiū, naca 4u.gif, šaunu, kad papirkai gintarų biggrin.gif
dita, įdomius darbus kuri smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rene: 15 gruodžio 2010 - 00:11
galima valyti ir paprasciau: dantu sepetukas, dantu pasta, soda, actas arba citrinos rugstis, indu muilas, vanduo lotuliukas.gif lotuliukas.gif jei naudojana rugstis, geriausiai uzbaigti neutralioje (sodos voneleje) poskui issausinus uzbaigti su vilnone kojine ir masinoms skirtu vakso masazu:lotuliukas: lotuliukas.gif kazkur skaiciau, kad galima daryti vonele su amoniaku ir vandeniu (per puse), bet tai kalba ejo apie zalvari, kaip sidabras i tai reaguos nezinau
Atsakyti
user posted image
pagaminau auskariukus konkursui...dovana.
Jei domina sudalyvauti, daugiau info cia
Atsakyti
QUOTE(Rene @ 2010 12 15, 01:02)
Labas, darbus iš žalvario skardelės lakuoju spec. laku, todėl jie nepraranda žavesio  smile.gif . Jeigu nenori lakuoti, tuomet nepatinuotą žalvarį ar sidabrą gali valyti metaliniams paviršiams skirtu valikliu  mirksiukas.gif

ačiū, naca  4u.gif, šaunu, kad papirkai gintarų  biggrin.gif
dita, įdomius darbus kuri  smile.gif

ačiū naca,paskutiniu metu nebedarau eskizų,tiesiog pasiimu metalo lakštelį ir nusprendžiu ką darysiu
Atsakyti
Oi ,kaip jus spejat viska ?As tiek darbais dabar uzsikasus pries sventes ,kad ner ne kada prieiti prie juvelyrikos rolleyes.gif
Atsakyti
reiskia.kad mes visus darbus paskutinei dienai palikom lotuliukas.gif
va mano bandymaipaveiksluoti ant juodo/stiklinio pavirsiau ax.gif man atrodo visdelto photoshop geriau lotuliukas.gif lotuliukas.gif
user posted image

cia zaidziau su stiklo moliu lotuliukas.gif is pradziu galvojau, kad spalvos netinka,bet is kitos puses - melyna jura ir gintaras - turi dereti mirksiukas.gif
user posted image

o cia turejo buti auskarai, bet isejo labai sunkus ir dar uzmirsau vienam bronziniam pragrezti skyles, kai buvo molis, o jau "tapus" bronzai buvo be sansu doh.gif bet man truksta patinos g.gif as vis purvinti noriu lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
o man gražu ir "nepapurvinti" smile.gif
Atsakyti
Dar karta visas sveikinu su turejimu fantazijos sukurti tokius grazius papuosalus .Linkiu jums ir sau ,kad ir kitais metais tos fantazijos butu apsciai 4u.gif
Atsakyti
Ir man patinka viska purvinti biggrin.gif . Gal papurvink tongue.gif

Man visai grazu ant to juodo. bet cia ir pafotosopinta?
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2010 12 18, 06:09)
Ir man patinka viska purvinti  biggrin.gif . Gal papurvink  tongue.gif

Man visai grazu ant to juodo. bet cia ir pafotosopinta?

cia man reikes moraliskai susikaupti vel verti karoliukus, as taip "megstu" ta darba lotuliukas.gif
visa prasme - nieko photoshopinio, tik truputis kontrasto, bet atsisviecia dvigubai, gal todel, kad popierius juodas, o stklas baltas g.gif reiks ieskoti juodo pavirsiaus g.gif
na pries akis daug iseiginiu , bus laiko pazaisti lotuliukas.gif
Atsakyti
Negaliu neideti rastos literaturos .Labai dideles nuolaidos knygoms juvelyrams .Kiek skaiciau ,tai i Lietuva siuntimas nemokamas.As uzsisakiau pradziai viena .Uz siuntima nereikejo moketi .Pasirinkimas knygu tiesiog nenormalus biggrin.gif
http://www.bookdepos...ge=1#pagination
Atsakyti
O kad visa tai butu lietuviskai tongue.gif . Gaila, kad negalima ju pavartyti doh.gif


O as zaidziu su nusipirktu gintaru wub.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti