Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

QUOTE(Rene @ 2011 03 01, 15:15)
ziit, bet kad tavo photoshopinti auskarai atrodo kaip su prismacolor spalvinti  biggrin.gif
Aš truputėlį patrumpinčiau tuos lapelius  cool.gif
dita, tai aš tau galiu persiųsti tą knygą "Great Wire Jewelry", ar tau ne šitos reikia? Parašyk į AŽ el.p.  mirksiukas.gif
burbanti, bet tau ir asocijuojasi  lotuliukas.gif

rene labai ačiū ,bet čia ne ta knyga. Kalba eina apie anntrą knygą kur burbanti parašė,žiūrėk vienu psl atgal
Burbanti,nelabai jis dailus tas užsegimas,na kaip pirmam kartui tai gal ir nieko, nes visos funkcijos veikia smile.gif ,dabar dar jį patobulinau ir padariau fiksavimą,ir ten dar trūksta grandinėlės
ziit kai pabandysi su cementu tai papasakok kaip sekėsi,bus idomu
Atsakyti
QUOTE(dita0506 @ 2011 03 02, 10:16)
rene labai ačiū ,bet čia ne ta knyga. Kalba eina apie anntrą knygą kur burbanti parašė,žiūrėk vienu psl atgal
Burbanti,nelabai jis dailus tas užsegimas,na kaip pirmam kartui tai gal ir nieko, nes visos funkcijos veikia smile.gif ,dabar dar jį patobulinau ir padariau fiksavimą,ir ten dar trūksta grandinėlės
ziit kai pabandysi su cementu tai papasakok kaip sekėsi,bus idomu

Tai ta antroji knyga apie vielutes ir yra .
Jei mane ismokins kaip suštabeliuoti lapus i viena kruva -idesiu Tim McCreight 'Jewelry Making techniques for metal',parsinesiau is bibliotekos .
Atsakyti
Sveikos smile.gif ,gal žinote ar pažįstate kokį juvelyrą(Londone),kuris sutiktu priimti mokine, mokinti juvelyro amato ? Būčiau dėkinga už tokia informacija .
Atsakyti
QUOTE(burbanti @ 2011 03 02, 03:27)
Jei mane ismokins kaip  suštabeliuoti lapus i viena kruva -idesiu Tim McCreight  'Jewelry Making    techniques for metal',parsinesiau is bibliotekos .

o ka tai reiskia "suštabeliuoti lapus i viena kruva" g.gif
paveiksluoji(fotoaparatas pats duos pavadinimus is eiles), sumeti i viena papke, pazimi (select with right mouse button) papke, darai zip/rar, siunti.
Atsakyti
ziit ištikrųjų pabandžiau kaitinti skysti su sierą ir per porą valandų pasendino metalo ir nereikėjo ilgai laukti
Atsakyti
rodausi .Zinau ,zinau ,kad apsvietimas netinkamas ,bet ,kaip nekeista ,pradedu suprasti atskirus netikslumus ,nei kaip anksciau -tik visuma .
user posted image
Dugna dariau dviguba:
user posted image
Papildyta:
QUOTE(ziit @ 2011 03 02, 19:22)
o ka tai reiskia "suštabeliuoti lapus i viena kruva" g.gif
paveiksluoji(fotoaparatas pats duos pavadinimus is eiles), sumeti i viena papke, pazimi (select with right mouse button) papke, darai zip/rar, siunti.

Ne ,as noriu cia imesti ,kad nusikopijuotu kas nori .Nors kai perverciau -nieko nisusvietno ten jis neraso , viskas tas pats ,kas ir kitose knygose .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 03 kovo 2011 - 16:26
nu klausyk, burbanti thumbup.gif thumbup.gif , kyli tiesiog akyse lotuliukas.gif bet gauti gerai sidabra ant juodo, man atrodo reikia zinoti zaidimo, taisykles. as nesigilinau i tai (man lengviau tai photoshope padaryti) bet kiek bandziau man irgi sidabras "isbala" juodame fone, geriausia-neutralus fonas (va Rene daro, man griausiai/naturaliausiai ant akmenu darosi)
I auskariukai labai jau nieko lotuliukas.gif as tik aisku pajuodinciau mirksiukas.gif bet tai musu su Naca liga lotuliukas.gif lotuliukas.gif

well... as tau lengva buda knygai permest pasakiau
"cia imesti", tu kalbi apie nuoroda? tai as irgi apie ta pati g.gif , o ar tu nori kaip per gmail Picasa, sumesti nuotraukas ir "ileisti" i albuma?
Atsakyti
Burbanti,
na, kokie fainuoliai auskarai thumbup.gif O kas per akmenukas detas i vidu? ax.gif
Atsakyti
Nezinau kas cia per akmenys ,nes pirkau apyranke sendaikciuose .Noreciau sakyti ,kad kriaukles ,bet tos tai trapios ,gal buna,o cia -neimanoma perlauzti .Nezinau vienu zodziu .
Nu ka ,kai vel ateisiu turbut jau bus nauja tema 4u.gif
Atsakyti
Gali buti ir kriaukle, ju buna ir labai tvirtu smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti