Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

user posted image
na vakar niekaip neisikėlė nuotraukos.Bandau dar kartą. Šiandien parodžiau klientei tą pasendinimą su siera, jai patiko,tik kai pasakiau, kad laikiau savaitę,nelabai tiko. Tą savo slovikėlį laikiau prie pečiaus smile.gif , kad nesušaltu.

Na tas slovikiukas su siera kur stovi savaitę,tai nėra jokio kvapo,arba aš nejaučiu, nes turiu slogą smile.gif
O tas pasendinimas su sierą laikui bėgant nedings?
Merginos važiuokite šią savaitę į Vilnių(aišku kas kitame mieste gyvenate),juk trys parodos juvelyrikos,bus ką veikti šį savaitgalį. O dar ir kaziuko mugė.
Burbanti jei gali atsiųsk ir tą knygą. Ačiū
Atsakyti
QUOTE(dita0506 @ 2011 02 28, 21:18)

Burbanti jei gali atsiųsk ir tą knygą. Ačiū

Dita ,atsiunciau vakar ,pasiziurek gerai emaila.
Atsakyti
QUOTE(burbanti @ 2011 02 28, 21:22)
Dita ,atsiunciau vakar ,pasiziurek gerai emaila.

aš kalbu apie antrą knygą,vieną gavau labai ačiū
Atsakyti
QUOTE(dita0506 @ 2011 02 27, 23:53)
cezi negrąžu nuvertinti kitą žmogų,kuris taip elgiasi tai daug ką galima pasakyti apie patį žmogų. Čia mes visos(i) susirenkame būtent tam, kad klaustumėme,konsultuotumėmes,pasidalintume savo patirtimi,pasipildytume žinių - jeigu ką. doh.gif
Ir ką mes kiekviena turime ir kaip dirbame tai mūsų kiekvieno žmogaus reikalas
Burbanti labai ačiū, gavau smile.gif

Nu jau žinai... be komentarų doh.gif prie ko čia tas nuvertinimas, tai gal tu čia manęs sakau neįžeidinėk ir neužsipuldinėk. Nepamenu, kad būtum sakius jog esi galingos juvelyrinės įmonės savininkė (bent jau aš nepamenu) o per monitorių to deja nematau. O įranga, kuria naudojasi tokio masto įmonė tikrai nereikalinga (beja ir neįperkama) mėgėjiškiems tikslams, net jei ketini iš to pragyventi. Ir dovanok, nežinojau, kad tu taip puikuojiesi savo įranga čia prieš visas, tikrai nenorėjau įžeisti, gali toliau puikuotis (tame tarpe ir prieš mane, nes tokios įrangos aš neturiu ir neketinu jos niekada įsigyti, nes viską ko man reikia aš sugebu pasidaryt pati, o ne atsiliet)

doh.gif doh.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(naca @ 2011 02 28, 14:03)
Tikrai baikit  blink.gif . As isvis nepastebejau, kad kazkas kazka bandytu izeisti doh.gif  Gal tiesiog per smarkiai reaguojat  unsure.gif

teisingai padarei, kad nepastebėjai, nes aš ir neketinau nieko ižeidinėti ir niekaip nesuvokiu dėl ko čia reikėjo isižeisti doh.gif
Atsakyti
Panos!!! Davaite Zhyt Druzhno!"kaip paseke katinas Leopoldas lotuliukas.gif
Geriau apie juvelyrika ir kitus grozius.
cia kiti groziai:
http://a-elit-a.live...=210084#t210084
http://www.googleart...s/altesnational
paziurekit i sita , to kuris miega bato padas suluzes doh.gif lotuliukas.gif
http://www.googleart.../the-harvesters

dabar juvelyrika biggrin.gif nuogi lotuliukas.gif
user posted image
ir po photoshopo apdirbimo,
user posted image
orginalo kolkas nera (noriu prismacolor deti), bet vis galvoju ar neaptrumpinti tu lapeliu g.gif
ausyse atrodo kaifiskai, bet tik vasarai, o tai su tais salikais doh.gif lotuliukas.gif
kitus imeciau jau i flickr pavadinau "krestiki noliki"pagal zaidima lotuliukas.gif lotuliukas.gif
http://www.flickr.co...othmetaldesign/

dita o tas po sieros nenusivalys bet toliau tamses
Atsakyti
lotuliukas.gif Negaliu ,man turbut kazkas darosi ant pavasario .As paziurejau i tavo paskutinius dirbinius ir man iskarto mintis dingtelejo -tai moteriski kiausineliai ..ir kazkodel ,butent pries vyriska ejakuliacija lotuliukas.gif Ne nu ,reiks eiti pas psichologa lotuliukas.gif




Dita ,parodyk drasiai savo uzsegima padaryta,vargeli tu mano kiek ten darbo ideta doh.gif
O knyga as tau isssiunciau ,muset neatejo .Jau neturiu -istryniau,rene imete ja cia ,ner kas paziureti -paspausk ant jos ir paskui ant daunlaudinimo.O duzgas isirenge kastingo aparatura ?Jau turetu ,bet nieko nepasakoja kaip ir kas g.gif O jis turi savo saita?Gal kuri matet?
Vis pasiziuriu kaip subtiliai sekasi .Nu nezinau kame cia šaknys ,bet prikypiela sierdciem as prie jo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 01 kovo 2011 - 11:28
ziit, bet kad tavo photoshopinti auskarai atrodo kaip su prismacolor spalvinti biggrin.gif
Aš truputėlį patrumpinčiau tuos lapelius cool.gif
dita, tai aš tau galiu persiųsti tą knygą "Great Wire Jewelry", ar tau ne šitos reikia? Parašyk į AŽ el.p. mirksiukas.gif
burbanti, bet tau ir asocijuojasi lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rene: 01 kovo 2011 - 14:17
tikrai, kad asociacijos neblogos lotuliukas.gif
Atsakyti
Burbanti, rimtai pamastyk apie savo asociacijas tongue.gif

Ziit, man labai grazu nepatrumpinti ax.gif Kai prisiziuri visokiu nesamoniu, tai cia menkas nepatogumas biggrin.gif

Rene, manau , kad tai ir yra prismacolor rolleyes.gif Tik kodel pirmojoj nuotraukoj nenuspalvinta g.gif
Atsakyti
burbanti lotuliukas.gif lotuliukas.gif tu cia apie mano tulpytes, taip? nu jus ir duodat, vienai mano miela aguona-nusinarkotinus, kitai-mano tulpytes-sex simboliu pavirto. Va supyksiu, pasiimsiu savo zaislu ir eisiu i kita smelyna zaisti lotuliukas.gif

ne Naca, Rene teisi. pirmi-orginali foto, antri-as ant ju su photoshopu paisiau. Su prismacolor dar nedariau, kaip sakiau busimi orginalai dar nepadaryti lotuliukas.gif as daznai bandau photoshope jei man reikia spalvas pabandyti, taip lengviau ir pigiau lotuliukas.gif
reiks ka nors su cementu bandyti, o tai namuose remontas daug medziagos liko lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Baik tu ,baik ,niekur neik.As tik seip pajuokinti jus norejau su savo asocijacijomis ,kad nebutu itampos biggrin.gif
Na ,imetu jums patinas ,labai aiskiai parasyta ten kaip ka daryti
http://www.brynmorge.../resources.html
Nuejau i vaistine amoniako -vaistininke ziuri kaip i nenormalia ir nesupranta ko as klausiu biggrin.gif .Stovejo kiniete salia -ta suprato ,sako -ka ,jus net nezinote kas tai yra?
Ne ,cia anglijoje ko paklausi to negausi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 01 kovo 2011 - 15:58
gerai gerai ikalbejai pasilieku lotuliukas.gif lotuliukas.gif mirksiukas.gif
As tai perku ukiniu preliu parduotuvej, prie visokiu plovimo chemikalu, vaistinese cia to nebus. schmoll.gif
Atsakyti