Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

QUOTE(cezi @ 2011 02 24, 20:35)
matyt lotuliukas.gif  o jei rimtai tai jis moka alga, pagal jį ir šokam verysad.gif  tie akiniai vienas iš itin retų atvejų, kai dariau tai kas man patinka tongue.gif
Papildyta:

o ką aš tau papasakosiu, tu tokios aparatūros tikrai nepirksi schmoll.gif  juk tai masinė gamyba, nė nežinau kiek kilogramų papuošalų per dieną padaro
Papildyta:

pakabukas, kitoj pusėj yra kilpelė, tik va nepagalvojau, kad reiktų ir kitą pusę nufotkint doh.gif o nuotraukos čia nefotošopintos schmoll.gif  tam aš nei laiko nei noro nei kantrybės nei būtinybės neturiu schmoll.gif

ačiū burbanti,pirmą varijantą dariau
ceri galėtumei ir neižeidinėti kas liečia įrangą,tokią įrangą aš turiu verysad.gif
Man irgi siūlė eiti dirbti juvelyrė,bet aš už minimumą nesutikau dirbti
Atsakyti
lotuliukas.gif Eina sau ,as knyga apie vielutes persiunciau rene ,o ne ditai lotuliukas.gif
stai sita knyga.Kas nores -atsiusiu .Sumazinau apimti ,tai persisiuncia per viena karta
user posted image
Dita ,persiunciau tau knyga.Naca ,tau irgi (kuria prasei) .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 27 vasario 2011 - 20:39
Burbnti, labai aciu gavau wub.gif

Noreciau ir sitos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2011 02 27, 21:45)


Noreciau ir sitos biggrin.gif

Pasakei ir šventa biggrin.gif
Atsakyti
nu gi cia yra
http://ebookee.org/G...ues_365776.html
Atsakyti
QUOTE(dita0506 @ 2011 02 24, 23:36)
ačiū burbanti,pirmą varijantą dariau
ceri galėtumei ir neižeidinėti kas liečia įrangą,tokią įrangą aš turiu  verysad.gif
Man irgi siūlė eiti dirbti juvelyrė,bet aš už minimumą nesutikau dirbti

tai ko klausi lotuliukas.gif ir dar po to isižeidi. tai tu pati reik manyt turi rimtą firmą jei tokių pajėgumų įrangą turi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cezi: 27 vasario 2011 - 21:45
burbanti, jeigu nebūtum parašius, tai nežinau kada pasitikrinčiau tą paštą biggrin.gif. Aš turiu šią knygą, bet kaip supratau turėjai ją nusiųsti ditai smile.gif
Atsakyti
cezi negrąžu nuvertinti kitą žmogų,kuris taip elgiasi tai daug ką galima pasakyti apie patį žmogų. Čia mes visos(i) susirenkame būtent tam, kad klaustumėme,konsultuotumėmes,pasidalintume savo patirtimi,pasipildytume žinių - jeigu ką. doh.gif
Ir ką mes kiekviena turime ir kaip dirbame tai mūsų kiekvieno žmogaus reikalas
Burbanti labai ačiū, gavau smile.gif
user posted image
idedu nuotrauką šitą metalo gabaliuką kokias aštuonias dienas laikiau sieroje ir gavosi toks rezultatas,ar toks turėjo gautis? Ar sieros tie grudeliai turi ištirpti vandenyje? Man tai jie liko praktiškai tokie pat kaip ir idėjau.
Dabar noriu idėti nuotraukėlę kur mirkiau druskos tirpale ir amonijako maišelyje laikiau , po trijų dienų toks rezultatas.Kiekvieną rytą imerkdavau į druskos tirpalą ir paskui vėl į maišelį.
user posted image
pabandžiau truputį sušlapinti viskas nusivalo.Labai nenoriu tą laką naudoti,gal yra koks kitoks būdas, kad nereikėtų lakuoti
Papildyta:
kažkodėl neisidėjo antra nuotraukytė,bandau dar kartą
user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
As nezinau g.gif po astuoniu dienu turetu juodas buti g.gif as viena karta uzmirsau ant sildymo platos nakciai tai mano auskarai juodi tapo, tiesa ir vanduo isgaravo lotuliukas.gif lotuliukas.gif
bet spalva grazi gavosi biggrin.gif siera man atrodo turi istirpti ir vanduo buti geltonas ir smirdeti supuvusiais kiausiniais lotuliukas.gif as dedu i stikline su karstu vandeniu ir laikau stikline and kavos puodelio sildytuvo, kad butu karstas vanduo. poros valandu uztenka g.gif
su amoniaku, tas pats, po poros valandu jau buvo rezultatas (jei po druskos vonios, be druskos ilgiau trunka) g.gif , nors kaip taisykle laikau 24 valandas. Taip, man irgi beveik viskas nusivale, nors panos sake , kad joms gerai laikesi. As nematau kito atvejo, kaip lakuoti. as nelakuoju tik tuo atveju jei gaunu grazia patina po angliu (nes lakas nuima visa grozi), bet tai retai buna, o kartais ir nereikia. galima pabandyti vaksa, bet as manau, kad tai ne taip pastovu ir tvirta, kaip lakas g.gif
Atsakyti
Nu kas cia dabar vyksta?Kas cia do per pasikandziojimai ,merginos?Baikit , nes suvesiu kartu jus ir liepsiu buciuotis lotuliukas.gif
Naca ,kaip tu pasidarei parodos stenda juvelyrikai ?Atsimenu ,kad turejai galvosuki del sito .
Dar viena knyga apie vielutes radau
http://ebookee.org/M...ns_1068264.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 28 vasario 2011 - 11:27
Tikrai baikit blink.gif . As isvis nepastebejau, kad kazkas kazka bandytu izeisti doh.gif Gal tiesiog per smarkiai reaguojat unsure.gif


Dita, ta siera netirpsta schmoll.gif . Spalva labai grazi isejo. Man nebuna juodas kad ir kiek belaikyciau. Matyt Cezi kitokia ta siera. Bet kita karta pakeisk siera nauja, i ta pati mirkala nebedek mirksiukas.gif

Burbanti, vyras padare tokias dezes is remu (tiesiog jas pagilino). Ir apsvietima irenge is dioduku. Vidu padengiau audiniu ir saku pridejau , ant kuriu kabinau papuosalus. Tokie pakabinti terariumai gavosi rolleyes.gif . Gal ir nelabai tinkamas toks demonstravimo budas, bet kad kito nesumasciau doh.gif . Kai turesiu nuotraukas, tai pardysiu mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(naca @ 2011 02 28, 15:03)

Burbanti, vyras padare tokias dezes is remu (tiesiog jas pagilino). Ir apsvietima irenge is dioduku. Vidu padengiau audiniu ir saku pridejau , ant kuriu kabinau papuosalus. Tokie pakabinti terariumai gavosi rolleyes.gif . Gal ir nelabai tinkamas toks demonstravimo budas, bet kad kito nesumasciau  doh.gif . Kai turesiu nuotraukas, tai pardysiu  mirksiukas.gif

Butinai ,butinai parodyk.
Atsakyti