Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

QUOTE(cezi @ 2011 02 23, 19:42)
ačiū už akmenukus, tik mėtykit gražesnius, kad papuošalam tiktų biggrin.gif

va dar pora prastų foto smile.gif)))
http://1.bp.blogspot...Q/s1600/034.JPG
http://1.bp.blogspot...w/s1600/035.JPG
tik šitie nepoliruoti čia smile.gif, poliruotus išvis pamiršau nufotkint lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cezi: 23 vasario 2011 - 22:01
Cezi, o cia tikri? lotuliukas.gif

Cezi, man idomi tavo darbo specifika ax.gif Ar ten kokia tipo gamyklele? Ar tu pati darai ka nori, ar tau pasako ta ir ta padaryk...?

O as siandien atidariau savo parodele, nusivariau nuo koju doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 23 vasario 2011 - 22:08
QUOTE(naca @ 2011 02 23, 22:07)
Cezi, o cia tikri?  lotuliukas.gif

Cezi, man idomi tavo darbo specifika ax.gif  Ar ten kokia tipo gamyklele? Ar tu pati darai ka nori, ar tau pasako ta ir ta padaryk...?

O as siandien atidariau savo parodele, nusivariau nuo koju  doh.gif

čia mūsų valdininkai pro tokius žiūri lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Juvelyrinių dirbinių įmonė, yra lietų gaminių, yra rankų darbo serijinių ir vienetinių, aš darau vienetinius, duoda akmenis ir metalą, darai taip, kad šefui patiktų lotuliukas.gif
Atsakyti
Dar tokių akinių nemačiau, tikrai vienetiniai biggrin.gif
cezi, ar tais papuošalais puošiasi tik šefas, kad jam turi patikti? lotuliukas.gif
naca, kaip tau sekėsi parodėlės atidaryme?
dita, turiu 3 variantus kada galiu darbuotis: vėlai vakare, savaitgaliais ir kai turiu biuletenį su mažąja cool.gif

Papasakosiu ir aš kaip man sekėsi su tuo amoniaku, ale koks kvapas, vos pasklido ir užteko wacko.gif, įsivaizduoju upytėlės grimasą, kai įkišo nosį į maišelį lotuliukas.gif
Tai va, palaikiau per naktį ir man pasirodė, kad nieko ten nepamėlynavo, tik keli taškeliai. O kai dar pačiupinėjau tą mėlynumą, žiūriu, kad jis nusiima blink.gif. Tada čiupau feną ir ėmiau džiovint, nes buvo šlapias. Tik matau, kad man akyse šviesėja ir žaliuoja- mėlynuoja, na tokia elektrinė spalva. Bet kažkaip man pasirodė, kad vistiek mažokai tų kerpių, tai vėl pamerkiau į druskos tirpalą ir palikau dar valandai su amoniaku padraugaut. Nelabai kas ir pakito po antrinio kontakto. Tada jau ėmiausi tolimesnių darbų, kol darbavausi, tai vietomis nusitrynė spalva. Galop sagę nulakavau (vietomis pasislėpė spalva) ir štai pasirodau kas man gavosi biggrin.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
cezi gal gali apie liejimą papasakoti
burbanti gal gali man imesti tą knygą apie vielutes
rene gražu,tik aš būčiau kitaip akutę idėjusi(apsodėlį),labai graži akutė
naca sveikinu su parodėle, o ten juvelyrikos?
Atsakyti
as vakar irgi kai nutryniau su pirstai beveik viska, vek ikisau i druska o po to pamerkiau virs amoniako, paziuresim, kaip siandien atrodys g.gif
rene , baisiai faina sage, man net patinka, kad dalinai pasidengesm daugiau siurprizu lotuliukas.gif as tik galvoju ar neprapuola toks grazus to akmens melynumas, pvz jeigu tai buto baltas/geltonas neskaidrus gintaras g.gif ar neidomiau ziuretus g.gif butu lyg is archologinio kasinio g.gif biggrin.gif
cezi o jeigu be juoko apie tuos akinius, kas tai? sage? ar siaip simbolinis suvenyras?
o del nuotraukos, ok as pati zaidziu photoshope, bet as maciau ir daviau cia nuorodu, labai gerai atrodo paprasciausiai graduotas pilkas/juodas or baltas/pilkas foto popieriaus neutralus be teksturu ar liniju fonas. pabandyk, gal galu gale paciai patiks resultatas mirksiukas.gif
naca 4u.gif clap_1.gif su atidarymu mirksiukas.gif
Atsakyti
Man irgi patinka , kad ne visas vienodai pasidenges pavirsius rolleyes.gif Nu faina sage bigsmile.gif
Tik as tai nepadandziau patrinti to melio pirstais. Bet sidabra poliravau pasta, tai kliuvo ir ant melio- nieko neatsitiko. Atsimenu peledike tai sunku buvo nugramdyti g.gif

Parodos atidarymo jokio nedarem- sudejom , sukabinom ir psio rolleyes.gif Zinokit jau ir to per akis doh.gif O kam tas pompastiskas atidarymas, nesusireiksminu ax.gif

Ten tik mano juvelyrika, dar tapyba ant silko, kitu 3 autoriu kitokie darbai- nu kose makalose vienzo tongue.gif Idesiu kada nuotrauku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 24 vasario 2011 - 14:01
Naca ,sveikinu tave baisiausiai . 4u.gif
Dita , radau kelis apyrankiu susegimo budus ,kai nera tarpo.Apie vielas as kita diena knyga atsiusiu ,siandien labai nusikalus esu
Rene ,as siandien tau persiunciau visa knyga ,vakar netureju laiko ,atleisk
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 24 vasario 2011 - 18:58
Ačiū už komentarus sagei biggrin.gif 4u.gif . Žinoma, kad kiekvienas darytumėm savaip, kitaip ir būti negali mirksiukas.gif. O gintaro su tokia patina nelabai įsivaizduoju g.gif, nors gal kada ir pabandysiu cool.gif. Esu padarius dar vieną sagę, su gintaru, tik ne su kerpėta patina biggrin.gif

Atsiuntei bigsmile.gif, einu pažiūrėt mirksiukas.gif
burbanti, įsivaizduoji, tai į gmail ir neatsisiuntė, tik į tą kitą paštą. Koks čia atleisk, tai tau ačiū, kad pasidalini smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rene: 24 vasario 2011 - 19:11
QUOTE(Rene @ 2011 02 23, 22:54)
Dar tokių akinių nemačiau, tikrai vienetiniai  biggrin.gif
cezi, ar tais papuošalais puošiasi tik šefas, kad jam turi patikti?  lotuliukas.gif

matyt lotuliukas.gif o jei rimtai tai jis moka alga, pagal jį ir šokam verysad.gif tie akiniai vienas iš itin retų atvejų, kai dariau tai kas man patinka tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(dita0506 @ 2011 02 23, 23:33)
cezi gal gali apie liejimą papasakoti
burbanti gal gali man imesti tą knygą apie vielutes
rene gražu,tik aš būčiau kitaip akutę idėjusi(apsodėlį),labai graži akutė
naca sveikinu su parodėle, o ten juvelyrikos?

o ką aš tau papasakosiu, tu tokios aparatūros tikrai nepirksi schmoll.gif juk tai masinė gamyba, nė nežinau kiek kilogramų papuošalų per dieną padaro
Papildyta:
QUOTE(ziit @ 2011 02 24, 00:01)
cezi o jeigu be juoko apie tuos akinius, kas tai? sage? ar siaip simbolinis suvenyras?

pakabukas, kitoj pusėj yra kilpelė, tik va nepagalvojau, kad reiktų ir kitą pusę nufotkint doh.gif o nuotraukos čia nefotošopintos schmoll.gif tam aš nei laiko nei noro nei kantrybės nei būtinybės neturiu schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cezi: 24 vasario 2011 - 19:37
cezi, o kokie juvelyrų atsirinkimo kriterijai, man įdomu kaip yra pasirenkamas juvelyras darbui, kaip minėjai, kad yra masinė gamyba, rankų darbo serijinė ir vienetiniai dirbiniai. Ir kas būna, jeigu padarai broką, sugadini metalą ir t.t., nurašo į laužą, o gal sumažina algą? cool.gif

Turiu ir aš truputėlį litaratūros parsisiuntus, bet turbūt jūs jas turit, nes kai norėjau pasidalinti su Tarasca, pasirodo, ji beveik viską turi lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rene: 24 vasario 2011 - 20:13
QUOTE(Rene @ 2011 02 24, 20:06)
cezi, o kokie juvelyrų atsirinkimo kriterijai, man įdomu kaip yra pasirenkamas juvelyras darbui,  kaip minėjai, kad yra masinė gamyba, rankų darbo serijinė ir vienetiniai dirbiniai. Ir kas būna, jeigu padarai broką, sugadini metalą ir t.t., nurašo į laužą, o gal sumažina algą?  cool.gif

Turiu ir aš  truputėlį litaratūros parsisiuntus,  bet turbūt jūs jas turit, nes kai norėjau pasidalinti su Tarasca, pasirodo, ji beveik viską turi  lotuliukas.gif

na tų kriterijų reik ne manęs klaust smile.gif o broko kaip ir nebūna, juk viską įmanoma pataisyti, o nepataisomai sugadinto nė neisivaizduoju g.gif
Atsakyti