Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

QUOTE(dita0506 @ 2011 02 21, 23:35)
o tu gal juvelyrė, kad rašai kad duoda vamzdelius.

nu taip mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dita0506 @ 2011 02 21, 22:16)
graži tavo apyrankė,šaunuolė, tik užsegimas toks netinka. Gražus gintariukas


Zinau ,dabar jau zinau ,kad toks uzsegimas tinka laisvesnems apyrankems.Ateityje tai turesiu omenyje rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(naca @ 2011 02 21, 23:09)

Burbanti , ir man noretusi abra didesnio gintaro, arba kazkokio panasaus apipavidalinimo kaip apyrankes dalyse , kurios man labai grazios  ax.gif



Norejau ,kad mazas gintaras issiskirtu kazkiek ir kristu jis pirmas i aki ,o ne visa kita .Manau ,kad tai man dalinai pavyko ..o gal ne ...reiks gyvai parodyt kam ir paklausti . g.gif
Atsakyti
Burbanti, manau, kad tai ir skonio dalykas mirksiukas.gif
Dazniausai darbai, kurie man nepatinka, kitiems patinka labiausiai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2011 02 22, 14:52)
Burbanti, manau, kad tai ir  skonio dalykas mirksiukas.gif
Dazniausai darbai, kurie man nepatinka, kitiems patinka labiausiai  doh.gif

Va ,va .As ir sito nesuprantu .Vienu auskaru cia net nedejau ,paskutiniu savo padarytu ,man jie tokie baisus ,o kai kas sako ,kad labai grazus auskarai .O man jie baisuokliai rolleyes.gif
Atsakyti
Turiu stai sitos knygos senesni leidima
http://www.bookdepos...ewellery-Making
Jei kas norit -persiusiu kopijas .Rasykit i AZ
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 22 vasario 2011 - 18:35
na ir uzderejo graziu darbu thumbup.gif thumbup.gif saunuoles paneles lotuliukas.gif
burbanti net ir foto grazia padare lotuliukas.gif kas su tais juvelyrais g.gif grazius darbus daro , o nufotkinti normaliai tingi (cezi cia akmuo i tavo darza nono.gif )
as pasidaviau bendrai nuotaikai - amoniako bandymams biggrin.gif
va kai atrode siandien, nors vakar jau po poros valandu juodas buvo, bet nutariau palaikyti ilgiau
user posted image
user posted image

vienas gabaliukas zalvario guli amonio+acto+druskos (be jodo) tirpale, kitas pakabintas.
kaip as ir sakiau pamerktas nereguoja|(nors as galvojau, kad gal druska ir actas, ka nors pades- nepadejo). pakabinta buvau pamerkusi irgi druskos (be jodo) tirpale ir paskui pakabinau virs amoniako. gavosi tamsiai rudas pagrindas ir labai grazi melyna spalva - virsutinis sluoksnis, (man kaip taisykle daugiau zalia gaudavos) bet..... beveik visai lengvai su pirstai nusivale melyna, bet apatinis tamsus sluoksnis gerai laikosi. dar kas , kazkur skaiciau, kad reikia daryti kelis "pakabinimus"virs amoniako, t.y. palaikai, gaunasi vienas sluoksnis, po to isemi, nuplauni, vel i druskos tirpala ir vel i amoniako garus.....
burbanti, o tu gal ta knyga imesk i megaupload.com, duok linka, kas nores pasiims?
Atsakyti
o.... as patryniau su pirstais - nenusivale, zinoma, patryniau tik i trecia diena.... Gal ore uzsifiksuoja ???? Tai po savaiteles nulakuosiu lotuliukas.gif
Atsakyti
na aš papasakosiu apie savo bandymus laikiau druskos ir vario tirpale gal dvi paras,užsidėjo kažkoks sluoksnis rudas, kaip plėvelė.Bandžiau ją nuimti tą plėvelę vienoj pusėje ji nusiėmė ir gavosi kaip žalvario spalva tik grubus paviršius, o kitoje pusėje niekaip negaliu nuimti to rudo sluoksnio.Truputį pakrapščius apačioje matosi kažkokia ruda spalva. Bandžiau, laikyti vandenyje, kad nusiimtų tas sluoksnis-plėvelė bet vistiek nenusiima
Atsakyti
QUOTE(ziit @ 2011 02 23, 02:23)

burbanti, o tu gal ta knyga imesk i megaupload.com, duok linka, kas nores pasiims?

Ajezau ,nu einu bandyt ,jei kas gausis tai dar imesiu viena knyga apie vielos sukimo budus (grandinelems)
Atsakyti
Nieko man ten nesigauna ,neina dykai isilaudinti ,uz viska reikia moketi .Nesuprantu as ten nieko biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 23 vasario 2011 - 12:34
QUOTE(burbanti @ 2011 02 23, 06:34)
Nieko man ten nesigauna ,neina  dykai  isilaudinti ,uz viska reikia moketi .Nesuprantu as ten nieko  biggrin.gif

nu kad as bandziau, nepraso, man tik kazkodel uzstrigo, man atrodo kad failas permazas, o gal tik rar ar zip priima. Spaudi /browse atsidaro deze, issirenki faila, OK. (jei nori kelis failus , spaudi kaireje puseje multiuploader, prie Save linijos rasai , kas tai per failas, pvz:juvelyrikos knyga, spaudi Save. greiciausiai po to isduos nuoroda, kuria tu imesi i savo zinute.
pabandyk kita depositfiles.com, ten tas pats irgi yra opcija multiple files:
user posted image

Atsakyti
ačiū už akmenukus, tik mėtykit gražesnius, kad papuošalam tiktų biggrin.gif
Atsakyti