Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

QUOTE(naca @ 2011 02 19, 12:45)
Va mano patina rolleyes.gif . Nepasidenge tolygiai, o kai nulakavau melyna dar pablanko, bet man patinka  tongue.gif . Tik daug vargau, kol nuvaliau sidabra, nes ir jis vietomis oksidavosi  doh.gif

user posted image

man nerodo aggressive.gif
Papildyta:
QUOTE(cezi @ 2011 02 19, 21:18)
man nerodo  aggressive.gif

jau parodė lotuliukas.gif
labai gražu smile.gif
Atsakyti
Nu tikrai labai grazus mėlis
Papildyta:
QUOTE(naca @ 2011 02 19, 14:08)
Aciu. Ir as nenesioju, tik tuos simbolinius ax.gif  Kur jau cia- tokie baisus nagai nuo tu darbu doh.gif . O man atrodo, kad prie israiskingo ziedo nagai turi buti nepriekaistingi  rolleyes.gif

biggrin.gif Nu tikrai ,vakar buvau sveciuose, neturejau laiko kada prisiklijuoti nagu biggrin.gif ,tai visa vakara turejau slepti savo nuslifuotus ir nudildziuotus 'nagus' biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2011 02 18, 10:57)
Kazkodel nieko nevyksta  verysad.gif

O kaip tau, Dita?
Kazin kas tai non-detergent g.gif

naca dabar turiu didelį užsakymą,tai sėdžiu dirbtuvėse iki išnaktų neturiu kada papasakoti.Vėliau aprašysiu savo eksperimentus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2011 02 18, 03:57)

Kazin kas tai non-detergent g.gif

nezinau tiksliai, bet detergent tai muilas arba jo dalis, kadangi tai kalba eina apie amoniaka, as tik galiu galvoti, kad cia amoniakas tuti buti be priemaisu g.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2011 02 18, 09:57)
Kazkodel nieko nevyksta  verysad.gif

O kaip tau, Dita?
Kazin kas tai non-detergent g.gif

manau, kad šitam kontekste tai gali būti grynas amoniakas, suprask švarus, neišplautas, neplautas ar be ploviklio, tipo be skiediklio g.gif bet negarantuoju, tai tik pamastymai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cezi: 20 vasario 2011 - 16:14
QUOTE(dita0506 @ 2011 02 20, 13:43)
naca dabar turiu didelį užsakymą,tai sėdžiu dirbtuvėse iki išnaktų neturiu kada papasakoti.Vėliau aprašysiu savo eksperimentus smile.gif

pralaikiau dvi paras žalvario gabaliuką sieros tirpale ir jokio rezultato,kitą pabandžiau idėti į vario tirpalą po paros jokio rezultato. Bandžiau dar dėti druską ir varį pralaikiau devynias valandas matosi tik vos vos kažkokios apnašos. Į tirpalą kur pyliau actą ir druską taip pat jokio rezultato. Gal galit man paaiškinti ką aš ne taip darau
Atsakyti
O koks pas tave tas sieros tirpalas? Ar trasos? Koks vario tirpalas?

O ka tu darei su actu ir druska? Kur amoniakas? Man geriausias rezultatas- nuprausiau druskos tirpale(vanduo+druska) ir idejau i maiseli arba stiklaini atsukta amoniako (is vaistines) buteliuka ir dirbineli, uzdariau nakciai- puikus rezultatas thumbup.gif
Atsakyti
Sidabro apyranke su gintaru

user posted image

Vaistines amoniakas? g.gif Reiks butinai uzeiti ivaistine ir paklaustyti ar tokio turi .Cia tas amoniakas ,kuris yra uostymui?
Atsakyti
eina sau ,norejau pakeisti nuotrauka ,bet jau neleido .Ar geriau truputeli pasviesinta?
user posted image
Atsakyti
burbanti, kokia šauni apyrankė bigsmile.gif, man labai patiko stačiakampiukai wub.gif, iš peties pasidarbavai thumbup.gif ir mano akim žiūrint, antra foto geresnė mirksiukas.gif

Turiu ir aš planų dėl apyrankės biggrin.gif
Rodausi ir aš dar čia nerodytų, keletą naujų darbelių, na, juos jau matė naca smile.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rene: 21 vasario 2011 - 21:02
Oi, kokiu darbu uzderejo wub.gif

Burbanti, labai grazi apyranke thumbup.gif Tik man kazkodel noretusi didesnio gintaro gabaliuko 4u.gif

Rene, puikus darbeliai, bet labiausiai man auskariukai i aki krito thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Bjauruska @ 2011 02 21, 21:56)
Oi, kokiu darbu uzderejo  wub.gif

Burbanti, labai grazi apyranke  thumbup.gif Tik man kazkodel noretusi didesnio gintaro gabaliuko  4u.gif

Rene, puikus darbeliai, bet labiausiai man auskariukai i aki krito  thumbup.gif

Aha ,.man ir auskariukai labai traukia aki
O gintaro negalejau deti didesnio ,nes virstu jis ,kadangi pati matai koks sujungimo budas.
Atsakyti