Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

Pastebejau, kad daznai kabi tongue.gif

O tai pries tai i druska pamirkyti? Gerai cia tu su tuo maiseliu ir buteliuku- jokios terliones rolleyes.gif
Atsakyti
Tingėjau terlintis. Sausą geležėlę įmečiau šalia amoniako buteliuko. Užspaudžiau ir pamiršau.... Beje, kai išėmiau pamėlusį žalvarį, būtinai turėjau kyštelėti nosį į maišelį doh.gif doh.gif doh.gif šakės, kaip smirdėjo lotuliukas.gif Nedarykite to.... Net nosį graužė... Tas moteriškas smalsumas...
Atsakyti
upytėle, man labai smalsu, koks tas geležiuko mėlynumas po kontakto su amoniako garais? biggrin.gif Gal galėtumei kokią nuotraukytę padaryt? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rene: 18 vasario 2011 - 21:24
QUOTE(Rene @ 2011 02 18, 15:23)
upytėle, man labai smalsu, koks tas geležiuko mėlynumas po kontakto su amoniako garais?  biggrin.gif Gal galėtumei kokią nuotraukytę padaryt?  ax.gif

na va toks, kaip naca savo apuoka idejo, tik pas ja su pjuvenom tai gavosi taskuotas, o siaip spalva tokia. pas mane flickr albume yra pora http://www.flickr.co...othmetaldesign/ bet spalva principe tokia pat, kazkaip graduotai gavosi sirian seal, bet kituose mazdaug vienodai pasidenge (jeigu laukti pakankamai laiko, kol visas pasidengs) ziede gavosi idomiai, ten maisytas varis ir bronza ir variniai burbuliukai, tai bronzine ziedo dalis pazaliavo, varis pajuodo , o vario vielos burbuliukai irgi pazaliavo g.gif tai as ir nesupratau, ar vari amoniakas ima ar ne g.gif tiesa druska pagreitino reakcija
Atsakyti
Ziit, ar lakuoji? Man toks siurkstus nelakuotas atrodo ir apsineses g.gif

O tu tapai pasirodo bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 19 vasario 2011 - 09:14
Norejau paasiteirauti del lako... Kuo lakuojate? Maciau, berods Santime, Capon laka ir maciau senukuose Capon laka, tai cia toks pats lakas ar jie kazkuo skiriasi?
Atsakyti
As is santimo. Nemaciau senukuos.
Bet blogai, kad jis labai greitai sutirsteja, o skiediklis ziauriai brangus. Manau tiks ir acetonas g.gif
Atsakyti
Va mano patina rolleyes.gif . Nepasidenge tolygiai, o kai nulakavau melyna dar pablanko, bet man patinka tongue.gif . Tik daug vargau, kol nuvaliau sidabra, nes ir jis vietomis oksidavosi doh.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 19 vasario 2011 - 12:48
Ech... grazus... wub.gif Ir as tokio noreciau blush2.gif Tik beda, kad ziedu visai nemegstu nesioti biggrin.gif Bet ziedukas tai pasaka wub.gif
Atsakyti
Aciu. Ir as nenesioju, tik tuos simbolinius ax.gif Kur jau cia- tokie baisus nagai nuo tu darbu doh.gif . O man atrodo, kad prie israiskingo ziedo nagai turi buti nepriekaistingi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2011 02 19, 03:13)
Ziit, ar lakuoji? Man toks siurkstus nelakuotas atrodo  ir apsineses g.gif

O tu tapai pasirodo bigsmile.gif  thumbup.gif

as lakuoju. jei nelakuosi po kokio laiko tai nubyres. nu taip "apsineses" biggrin.gif bet gi tai ir yra apnasos biggrin.gif bet keista, kad tu sakai nublanko, man po lakavimo kaip tik paryskeja/patamseja. o tu kita karta pabandyk sidabra padengti pvz muilo tirpalu, turetu nereguoti ir lengvai nusiplauti g.gif bet as lakuoju akriliniu purkstuvu, tai tirstejimo problemu neturiu, tik jau kvapas.... doh.gif taip tokie galingi (baisiai fainas) ziedai ne musu rankoms lotuliukas.gif lotuliukas.gif
tapau g.gif ..mazai, retai, skupiai lotuliukas.gif
Atsakyti
na ne taip issireiskiau "nublanko" doh.gif . Kadangi jis buvo pameles nevienodai, tai tos vietos, kur per mazai pamele, pernelyg patamsejo ir to melio sumazejo ax.gif
Atsakyti