Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

Bet įdomu ar tas skystas lydmetalis, kur Santime, su fliusu ar ne g.gif
Atsakyti
Man atrodo, kad tai kazkokia lietuvos pozicija susijusi su brangiuju metalu importu g.gif
Vat daro viska , kad tik sunkiau zmogui butu doh.gif verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Rene @ 2011 02 16, 17:37)
Bet įdomu ar tas skystas lydmetalis, kur Santime, su fliusu ar ne  g.gif


Kazkada klausiau, tai taip supratau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 16 vasario 2011 - 17:38
Na, jei kiekis panasus, tai man pigiau bus atsisiusti is FMG smile.gif Ten daro bendra uzsakyma, tai siuntimo islaidos nedideles iseina.
Atsakyti
as perku (kartais) is cia http://store.metalli...com/aboutus.asp is aprasymo supratau, kad jie visur siuncia. jie nebrangus, bet UPS gana brangokas siuntimas ir kartais turiu moketi savo mokescius(priklauso nuo kainos) galima pabandyti paziureti kiek kainuos siuntimas, man atrodo kai darai uzsakyma gale saskaitos galima issirinkti, kaip siusti ir matai kiek tai kainuos
Atsakyti
Hmmm... ten toks pats pastos kiekis kainuoja 28.35, o FMG - 13.15 (FMG perkam uz maziausia kaina). Man rodos, kad bet kokiu atveju FMG pirkti iseina pigiau... Bent jau sita pasta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ziit @ 2011 02 16, 18:27)
as perku (kartais) is cia http://store.metalli...com/aboutus.asp  is aprasymo supratau, kad jie visur siuncia. jie nebrangus, bet UPS gana brangokas siuntimas ir kartais turiu moketi savo mokescius(priklauso nuo kainos) galima pabandyti paziureti kiek kainuos siuntimas, man atrodo kai darai uzsakyma gale saskaitos galima issirinkti, kaip siusti ir matai kiek tai kainuos

nu, kad man neduoda į LT siūst schmoll.gif
Atsakyti
[quote=ziit,2011 02 16, 18:33]
nezinau, reik pabandyti g.gif bet pora kartu, kai dariau ir atsitiktinai dalis darbo imirko i amoniaka, tai isorine dalis pamelo , o ta amoniake visai nesuregavo, bet tai buvo grynas be priemaisu. turiu gabaliuku zalvario pabandysiu g.gif
va google rado daug receptu, http://www.google.ca...5fd8f32fe55c76a

o gamin5 reikia dėti atskirai į kiekvieną tirpalą ar kaip? Kokiu santykiu skiedžiate su vandeniu?
reiskia dirba tas tirpalas
Green Patina Formula:
2 parts white vinegar, 1 1/2 parts non-detergent ammonia, 1/2 part non-iodized salt
as nemanau, kad jos nedraugauja, greiciausiai brangus atsiuntimas. paziuresiu namuose savo favorites, gal ka rasiu.


Papildyta:
[quote=dita0506,2011 02 17, 00:07]
[quote=ziit,2011 02 16, 18:33]
nezinau, reik pabandyti g.gif bet pora kartu, kai dariau ir atsitiktinai dalis darbo imirko i amoniaka, tai isorine dalis pamelo , o ta amoniake visai nesuregavo, bet tai buvo grynas be priemaisu. turiu gabaliuku zalvario pabandysiu g.gif
va google rado daug receptu, http://www.google.ca...5fd8f32fe55c76a

o gaminį reikia dėti atskirai į kiekvieną tirpalą ar kaip? Kokiu santykiu skiedžiate su vandeniu?





reiskia dirba tas tirpalas
Green Patina Formula:
2 parts white vinegar, 1 1/2 parts non-detergent ammonia, 1/2 part non-iodized salt
as nemanau, kad jos nedraugauja, greiciausiai brangus atsiuntimas. paziuresiu namuose savo favorites, gal ka rasiu.
[/quote]
na čia gudriai parašiau, kad gal net nepastebėsite mano klausimo
Atsakyti
QUOTE(cezi @ 2011 02 16, 16:58)
nu, kad man neduoda į LT siūst schmoll.gif

o gaila verysad.gif jie raso "over seas" tai as jau ir pagalvojau....

dita - ten skiest nieko nereikia (kur amoniakas,actas ir druska) dedi kaip raso santyki ir viskas.
kai su trasom darau, tai is akies idedu amoniako ir druskos (1s amn, 0.5 dr ir 0.5 stiklines karsto vandens su 1 sauksta trasu) kazkur skaiciau, kad nebutina labai tikslus santykis.
Atsakyti
QUOTE(ziit @ 2011 02 17, 00:00)
o gaila verysad.gif jie raso "over seas" tai as jau ir pagalvojau....

dita - ten skiest nieko nereikia (kur amoniakas,actas ir druska) dedi kaip raso santyki ir viskas.
kai su trasom darau, tai is akies idedu amoniako ir druskos (1s amn, 0.5 dr ir 0.5 stiklines karsto vandens su 1 sauksta trasu) kazkur skaiciau, kad nebutina labai tikslus santykis.

aha gaila jau buvau krepšį prisikrovus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(cezi @ 2011 02 16, 18:41)
aha gaila jau buvau krepšį prisikrovus blush2.gif

o ka jie sako? nes as pabandziau checkout ir ju sarase Lietuva yra?!
O jei kompjuteris neduos, parasyk jiems e-mail, kodel negali parsisiusti i Lietuva?
tik atkreipk demesi, sidabro kainos ten "netikros", jie paskaiciuos ta diena kai ims pinigus/sius, jie raso, kad sidabro kaina kataloge 19$, o istikruju jau 30, tai ir skaiciuos atitinkamai.
Atsakyti
siuncia, Cezi mirksiukas.gif

Tik as nesuprantu cia kiekiu, vielos, skardos storiu doh.gif


Bjauruska, o kodel jus maziausia kaina gaunat?
Atsakyti
QUOTE(ziit @ 2011 02 17, 01:00)
o gaila verysad.gif jie raso "over seas" tai as jau ir pagalvojau....

dita - ten skiest nieko nereikia (kur amoniakas,actas ir druska) dedi kaip raso santyki ir viskas.
kai su trasom darau, tai is akies idedu amoniako ir druskos (1s amn, 0.5 dr ir 0.5 stiklines karsto vandens su 1 sauksta trasu) kazkur skaiciau, kad nebutina labai tikslus santykis.

Atsiprašau už kvailą klausimą, kadangi anglų kalbos nemoku tai vistiek nesupratau,ar pirma imerki pvz. į amoniaką,paskui actą,paskui druskos tirpalą. Ar tiesiog viską supili į vieną indą ir idedi žalvarį
Atsakyti