Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

lotuliukas.gif juokites ,juokites ...taip ,tai ne mano sage ,per daug gerai nufotografuota
O spirale cia prilituota.Pirma reikia prilituot tubele ,paskui susukti viela ir perkisti per tubele , po to prilituojama spirale.
Naca ,specialus yra smulkus metalo pluostas ,kaip kempine ,teisingai biggrin.gif ,tik daug daug smulkesne .Statybinese prekese ju yra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti princiesa: 10 vasario 2011 - 16:46
o is kur tu zinai , kad prilituota ax.gif ?
Atsakyti
QUOTE(burbanti princiesa @ 2011 02 10, 16:43)
lotuliukas.gif juokites ,juokites ...taip ,tai ne mano sage ,per daug gerai nufotografuota
O spirale  cia prilituota.Pirma reikia prilituot tubele ,paskui susukti viela ir perkisti per tubele , po to  prilituojama spirale.
Naca ,specialus yra smulkus metalo pluostas ,kaip kempine ,teisingai  biggrin.gif  ,tik daug daug smulkesne .Statybinese prekese ju yra.

tai nedaryk tokios klaidos ir nelituo, o vielą galima ir kaip kitaip susukti ir užtvirtinti, kad nereiktų lituot mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2011 02 10, 18:59)
o is kur tu zinai , kad prilituota ax.gif ?

biggrin.gif Is juvelyrikos knygos tai imeciau.
user posted image
Papildyta:
QUOTE(cezi @ 2011 02 10, 20:32)
tai nedaryk tokios klaidos ir nelituo, o vielą galima ir kaip kitaip susukti ir užtvirtinti, kad nereiktų lituot  mirksiukas.gif

Oi ,aisku galima prisigalvoti visko ,svarbu fantazija tureti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(burbanti princiesa @ 2011 02 11, 13:21)
biggrin.gif Is juvelyrikos knygos tai imeciau.
user posted image
Papildyta:

Oi ,aisku galima prisigalvoti visko ,svarbu fantazija tureti  mirksiukas.gif

nežiūrėk durnų patarimų irnesakyk.gif pati pagalvok, jei ten prilituosi, tai norint atsegti ir užsegti, vielą reiks lankstyt, o jei vielą nuolat lankstysi, ji nuluš, kaip tada savo klientui į akis žiųrėsi mirksiukas.gif

bet kiekvieno valia rinktis
Atsakyti
Ziurekit ka dar suradau apie mezgima
http://www.amazon.co...l...103&sr=8-40
Paskauskit ant 'click to look inside'...knygos virsuje .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti princiesa: 12 vasario 2011 - 14:39
QUOTE(burbanti princiesa @ 2011 02 12, 08:38)
Ziurekit ka dar suradau apie  mezgima
http://www.amazon.co...l...103&sr=8-40
Paskauskit ant 'click to look inside'...knygos virsuje .

grazu, nu bet reikia megsti megzti lotuliukas.gif schmoll.gif
Atsakyti
sveikos,
jo megzti, megzti daug reikia lotuliukas.gif
bet dideli gabalai megztos vielutės atrodo ispūdingai rolleyes.gif ,ten man atrodo dar ir su tikrais siūlais detinta, gražus kontrastas...
nors man pačiai daugiau nerti, o ne megzti patinka smile.gif
Atsakyti
Kadangi man papuosalas turi buti tvirtas, tai tokie nelabai prie sirdies schmoll.gif . Bet kazka pritaikyti galima ax.gif
Atsakyti
Man irgi labiau patinka kabliuku nerti ax.gif Gal del to, kad su virbalais nemegstu megzti schmoll.gif
Naca, o del tvirtumo - tai viskas nuo darbelio priklauso smile.gif Nevisur tas tvirtumas tiks. Kazkada neriau "kolje" is sidabruotos vielutes, tai ten tvirtumas tikrai nebutu tikes schmoll.gif
Atsakyti
Sveikutes manieji auskarai www.auskarai.do.am
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gucikas: 13 vasario 2011 - 11:32
Sveikunu visas ir visus su Valentino diena!
Atsakyti