Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

Dar vienas sages uzsegimo budas:
user posted image
Atsakyti
o tikrai koks fainas budas, buvau ji uzmirsusi. kazkada turejau sage su tokiu uzsegimu rolleyes.gif
Atsakyti
Nu va išeitis visada yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cezi @ 2011 02 09, 13:06)
Nu va išeitis visada yra smile.gif

bet man tada kyla klausimas, apie kuri ejo kalba anksciau - kaip tada pakietinti sita viela, ja gi prilydom vienu gabalu g.gif o ar ji nelydita g.gif
Atsakyti
QUOTE(ziit @ 2011 02 09, 21:01)
bet man tada kyla klausimas, apie kuri ejo kalba anksciau - kaip tada pakietinti sita viela, ja gi prilydom vienu gabalu g.gif  o ar ji nelydita g.gif

Kuria viela? Ar ta kur uzsegima idejau. Jis nelituojamas, o naudojamas kitokiuose darbuose, pvz wire wrap. O ta adatele niekada nelituojama, ji istatoma i jau baigta darba .

O jei turi omeny paskutini uzsegima, tai ji nelituota schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 09 vasario 2011 - 21:18
QUOTE(ziit @ 2011 02 09, 21:01)
bet man tada kyla klausimas, apie kuri ejo kalba anksciau - kaip tada pakietinti sita viela, ja gi prilydom vienu gabalu g.gif  o ar ji nelydita g.gif

adatos nieks ten nelituoja, prilituoji vienam gale vamzdelį, kitam kabliuką, o tik tada perveri ir suraitai vielą
Atsakyti
Įdomus sagės užsegimas mastau.gif ir viela kieta lieka biggrin.gif
Atsakyti
Aha, dabar vamzdeli iziurejau doh.gif aisku, tikrai idomus variantas
Atsakyti
Bent sitoje nuotraukoje spirale yra prilituota.Nes taip pagalvojus -neislaikytu nei svorio nei spaudimo ji, jei butu palaida -tik susukta ir viskas .
O adateles as lengvai pasveiciu metalo pluostu -iskarto sukieteja .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti princiesa: 10 vasario 2011 - 11:07
Ar tai cia tavo ta sage?

O koks tas metalo pluostas?
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2011 02 10, 06:05)
Ar tai cia tavo ta sage?

O koks tas metalo pluostas?

negali buti, kad burbancios nuotrauka, per dau gerai/didaktiskai padaryta lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
metalo pluostas-metaliniu labai plonu siulu kempe puodams valyti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
va as todel ir klausiau apie prilitavima, nes matosi, kad kazkaip pritvirtinta ta spirale
Atsakyti
nu man atrodo, kad cia nelituota doh.gif . Tiesiog nematau prasmes g.gif . juk ideja tame, kad turi spyruokliuoti , o prilitavus jau to nebus, tai uzsegimas bus niekinis. Aisku, viela rodosi plonoka, bet gal tik atrodo taip.

Pabandysiu ka patrinti ta kempine biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 10 vasario 2011 - 13:55