Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

[quote=burbanti princiesa,2011 01 21, 11:46]
Nu subtiliai ,jau galvojau ,kad prapuolei su visam biggrin.gif Buk draugas, pamalonink kars nuo karto mus savo buvimu cia .
Bet nori nenori man turi papasakoti kaip tu ta auksa dedi biggrin.gif Vat paskutiniame tavo ziede ,tai man tokia nuojauta yra ,jog tu auksa smulkinai su dilde ir barstei bei kaitinai ,ne ,taip? biggrin.gif

Burbuliuojanti smile.gif princiesa, tave matyt suklaidino mano nekokybiska nuotrauka, nes ten geltoni atspalviai nera auksas. Ten auksinis tik tas burbuliukas. Ir jis yra tiesiog prilituotas.
Atsakyti
QUOTE(dita0506 @ 2011 02 05, 12:20)
ziit ačiū labai,bet ten sudėtingai viskas paaiškinta

zinau, bet kaip pas mus sako "don't kill the messenger" - as tik isverciau biggrin.gif
cia nuoroda i kitos juvelyres blog, ji duoda ezdinimo pamokele
http://lulubugjewelr...c-chloride.html
gal pravers.
Atsakyti
Jus man atsakykit i toki klausima g.gif . Kodel juvelyrai taip mazai tamsina oksiduoja sidabra?
O as ir vel nesusilaikiau- maniau sikart netamsinsiu, kad parodoje ryskiau matytusi, bet eilini karta nesusilaikiau doh.gif
Atsakyti
Subtiliai. o kaip tu braizydamas pavirsiu issaugai plotelius nesubraizytus? Ar tiesiog saugodamas, ar kazkuo uzklijuodamas?

Kaip siu auskaru pavirsius padarytas? Ar cia kuo esdinta , ar mechaniskai paveikta?
http://www.raimiostu...usumazintas.jpg
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2011 02 06, 06:37)
Jus man atsakykit i toki klausima g.gif . Kodel juvelyrai taip mazai tamsina oksiduoja sidabra?
O as ir vel nesusilaikiau- maniau sikart netamsinsiu, kad parodoje ryskiau matytusi, bet eilini karta nesusilaikiau doh.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif Naca , man atrodo, kad "normalus" juvelyrai daro normaliems zmonems (moterims), o jos megsta viska blizganti lotuliukas.gif lotuliukas.gif Mes nenormalios, tai ir juodinam viska lotuliukas.gif Paziurek i "fine jewelry" - viskas balta, o " art jewelry"- oksiduota. Is kitos puses, man atrodo tai grynai programatiskas reikalas. Tu gi parduodi pati, vienetinius darbus ir gali kontroliuoti , kiek to juodumo reikia dabar, juvelyriniai gaminiai parduotuveje bus patalpinti i dezutes , reikalingose salygose, bet neaisku, kada parsiduos, taigi sansu juos islaikyti pradiniu vaizdu daugiau, kai jie neturi pradinio oksidacijos sluoksnio g.gif
Atsakyti
QUOTE(ziit @ 2011 02 06, 16:31)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Naca , man atrodo, kad "normalus" juvelyrai daro normaliems zmonems (moterims), o jos megsta viska blizganti lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Mes nenormalios, tai ir juodinam viska lotuliukas.gif Paziurek i "fine jewelry" - viskas balta, o " art jewelry"- oksiduota. Is kitos puses, man atrodo tai grynai programatiskas reikalas.  Tu gi parduodi pati, vienetinius darbus ir gali kontroliuoti , kiek to juodumo reikia dabar, juvelyriniai gaminiai parduotuveje bus patalpinti i dezutes , reikalingose salygose, bet neaisku, kada parsiduos, taigi sansu juos islaikyti pradiniu vaizdu daugiau, kai jie neturi pradinio oksidacijos sluoksnio g.gif

Nea juodintas sidabras kaip tik ilgiau nesioksiduoja, jį vien dėl to juodina, o dėl blizgučių tai tu teisi lotuliukas.gif
Atsakyti
vat ir as galvoju gal tai del laikymosi ir prieziuros g.gif . Nuvalai, nupoliruoji ir vel kaip nauja. Nu bet galima nuvalyti, nupoliruoti ir is tamsaus balta tureti arba vel oksiduoti lotuliukas.gif . Bet tie oksiduoti irgi puikiai nesiojasi, mano pazistamos kaip tik jais dziaugasi, kad nesikeicia, na o baltas tai patamseja.
Aisku klasikiniai yra neoksiduoti, tai irgi itakojantis dalykas.
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2011 02 06, 15:08)
Subtiliai. o kaip tu braizydamas pavirsiu issaugai plotelius nesubraizytus? Ar tiesiog saugodamas, ar kazkuo uzklijuodamas?


dremel smile.gif
Papildyta:
QUOTE(naca @ 2011 02 06, 18:05)
vat ir as galvoju gal tai del laikymosi ir prieziuros g.gif . Nuvalai, nupoliruoji ir vel kaip nauja. Nu bet galima nuvalyti, nupoliruoti ir is tamsaus balta tureti arba vel oksiduoti  lotuliukas.gif . Bet tie oksiduoti irgi puikiai nesiojasi, mano pazistamos kaip tik jais dziaugasi, kad nesikeicia, na o baltas tai patamseja.
Aisku klasikiniai yra neoksiduoti, tai irgi itakojantis dalykas.

va būtent smile.gif ir jos džiaugiasi ne be reikalo
Atsakyti
QUOTE(cezi @ 2011 02 06, 18:00)
Nea juodintas sidabras kaip tik ilgiau nesioksiduoja, jį vien dėl to juodina, o dėl blizgučių tai tu teisi  lotuliukas.gif


na bet kiek susiduriu, tai daugumai tamsintas patinka. Ir mada dabar tokia vintage.
Man labiausiai patinka oksiduota ir vietomis boluojanti. Tada labiausiai issiryskina 3D efektas biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(cezi @ 2011 02 06, 18:07)


0 tai tiesiog mechaniskai neuzeiti ant nenorimu braizyti vietu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 06 vasario 2011 - 18:09
QUOTE(naca @ 2011 02 06, 18:10)
na bet kiek susiduriu, tai daugumai tamsintas patinka. Ir mada dabar tokia vintage.
Man labiausiai patinka oksiduota ir vietomis boluojanti. Tada labiausiai issiryskina 3D efektas biggrin.gif
Papildyta:
0 tai tiesiog mechaniskai neuzeiti ant nenorimu braizyti vietu?

taip

o dėl tamsintų tai gal sakau lietuvės depresuotos labiau, kad mum juodinti labiau limpa lotuliukas.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif

O kaip jums atrodo, ar galeciau prilituoti toki sages uzsegima ? Manau, kad adatele nuo karscio suminkstes unsure.gif
http://www.palmermet...inch-10932.aspx
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2011 02 06, 14:07)
lotuliukas.gif

O kaip jums atrodo, ar galeciau prilituoti toki sages uzsegima ? Manau, kad adatele nuo karscio suminkstes  unsure.gif
http://www.palmermet...inch-10932.aspx

nu suminkstes, tai kas, tai sterling, idesi i tumbler ir suketes
Atsakyti