Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

Sveiki visi .Noriu paprasyti jusu pagalbos .Turiu 3 nuotraukas -visos yra skirtingu kampu nufotografuotos .Kaip jums atrodo -kuri geriausia?As suprantu ,kad apsvietimo kokybe vis dar tragiska.Man taip sirdis sako ,kad raudona roze -per ryskus akcentas g.gif ...Eisiu ieskosiu fotorgafu forumo lotuliukas.gif Bet kaip as nemegstu to windows7 ,visos nuotraukos gaunasi istampytos i sonus .Is tikro ,tai ziedas sitas yra labiau pailgas.
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti princiesa: 05 vasario 2011 - 13:37
labai grazus ziedas wub.gif . kaip tik planuoju toki, kur ornamentas uzeina ant akmens rolleyes.gif

man trecia geriausia. Visai nieko ta raudona roze prie juodo akmenelio mirksiukas.gif . Bet apsvietimo tikrai truksta. Na bet vistiek pasistengei thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 05 vasario 2011 - 13:39
QUOTE(naca @ 2011 02 05, 14:39)
labai grazus ziedas wub.gif . kaip tik planuoju toki, kur ornamentas uzeina ant akmens  rolleyes.gif

man trecia geriausia. Visai nieko ta raudona roze prie juodo akmenelio mirksiukas.gif . Bet apsvietimo tikrai truksta. Na bet vistiek pasistengei  thumbup.gif

A ,tai as neapsirikau ,man trecia irgi padoriausiai (kiek galima pasakyti biggrin.gif ) atrodo . Teko ornamenta deti nes oniksas su broku -duobute yra ten kur gelyte .
Atsakyti
bet apsvietimas tai pirmos geriausias. Ten turbut naturalus apsvietimas, o kitu lempinis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 05 vasario 2011 - 13:43
QUOTE(naca @ 2011 02 05, 14:43)
bet apsvietimas tai pirmos geriausias. Ten turbut naturalus apsvietimas, o kitu lempinis?

Tame ir esme ,kad visi fotkinti vienoje vietoje tik lempa kitaip statyta.Bandziau ant palanges -tikrai neblogas apsvietimas ,tik kad pas mane tas butelys labai siauras biggrin.gif .Ryt vaziuosim apispirkineti ,tai reiks ieskoti kokio platesnio butelio parduotuvej biggrin.gif
Atsakyti
tu cia is butelio fotografavimo deze darei?
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2011 02 05, 14:52)
tu cia is butelio fotografavimo deze darei?

Ne ,ne ,cia be butelio fotografuota
Butelyje taip gavos (be jokio papildomo apsvietimo):
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti princiesa: 05 vasario 2011 - 14:15
vistiek neblogai butelyje ta sviesa pasiskirsto g.gif
Atsakyti
Fainas žiedas wub.gif
Sori, kad įsikišu blush2.gif
Trečio kampas geriausias ir kompozicija, nes matosi, kad gėlytė iškili ir visas detales apžiūrėt eina, bet.... tas šviesos blynas ant gėlytės ir akmens - negerai. Pirma atrodo gražiausia, nes šviesos spinduliukai (saulės zuikučiai) nekrenta ant akmens ir blizgių detalių. O taip pat pirmoj natūraliausia šviesa, arba geriausiai nutaikytas baltos šviesos balansas. Balta neatrodo gelsva...
Butely labai gerai gavos, nes nėr tų saulės zuikučių, tik tos raudonos rožės trūksta, nes baisiai jau juoda-balta atrodo ax.gif
Atsakyti
burbanti princiesa, labai dailus zidedas wub.gif
Atsakyti
burbanti clap_1.gif
1. as manau, kad problema ne vindows, bet tavo ekrane, jis tikriausiai widescreen, o driveris, ne taip nustatytas, todel, kad mes matom normaliai,
2.sutinku su panom-3 kompozicija geriausia, bet spalvos geltonos,1 -geros spalvos.
3. butelyje- vienintelis minusas fonas, jei padesi graduota fona, o po to photoshope truputi pashviesinsi, bus viskas gerai. gali pabandyti, net dabartiniu fonu truputi pasviesinti photoshope ir pamatysi skirtuma. daryk didesniu kampu, kad butelio nesimatytu, arba lapa didesni, kad uzsilengtu i virsu.
va ka photoshopas padare is 3 foto (ir cia automatiskas veiksmas as tik nuspaudziau viena knopke)
user posted image
Atsakyti
ziit ačiū labai,bet ten sudėtingai viskas paaiškinta
Atsakyti