Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

tai prašom až siųst savo skype niką ir bus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bjauruska @ 2011 02 03, 10:49)
Mane labai domintu knygos, kad ir rusu kalba  blush2.gif

Mane irgi

O zinot ...dabar atsiminiau ka destytojas man sake -paimi ka tik uzbaigta savo darba ir gerai i ji isiziuri.Ieskai ne pliusu ,bet minusu .Analizuoji juos -kodel taip blogai padarei ,kad kita karta nedarytum .
Nu vysks kaliegos ,einu sian kalbeti su brokeriu .Net nezinau kodel ,bet bijau kaip pries egzamina biggrin.gif Net drauge kartu tempiuosi ,kad netaip baisu butu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti princiesa: 03 vasario 2011 - 11:13
palaikom, palaikom ir nustok bijot mirksiukas.gif

o dėl knygų, jau rašiau, ką daryt reik tongue.gif
Atsakyti
Mane irgi domina knygos ax.gif
dita, kokie įdomūs auskariukai ir ačiū, kad patiko gėlytė 4u.gif
ziit, man labai tavo "pakabas" wub.gif ir dar auskariukai nusimato. Ar neina perdaryti tos dalies?
burbanti, sėkmės mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rene: 03 vasario 2011 - 12:25
Rene, nu tai skype nika mestelek man až - ką turiu darbe, galėsiu atsiųst
Atsakyti
Taraska, mestelėjau mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Nu ka ,gryzau is brokerio..pradziugino jis mane rolleyes.gif uz draudima reikia sumoketi £360 doh.gif biggrin.gif Vat ir daryk parodas.
Atsakyti
nieko sau kainele doh.gif as tau turiu patarima. susiimk su fotografija ir daryk savo virtualias parodas dykai biggrin.gif ir manau, kad virtualiu lankytoju bus daug daugiau negu gyvu dusiu.
rene, deja deja, as viena karta jau litavau, bet tai buvu is karto po peciau ir be spalvoto inlay, o inlay epoksidke su stiklo milteliais, isimti jos neimanoma, jeigu butu "kiauras" dizainas, galima iskrapstyti (karta bandziau, suduzo , kaip stiklas), bet cia , kaip gilioje leksteje sedi, ji principe galime nesioti is abieju pusiu, as padariau foto, bet makro pamaciau, kad reikia dar paslifuoti.
Bjauruska, labai faina, kad tu gali padeti, as tik ,kai pagalvoju apie salti ir trenktis kazkur del vieno failo schmoll.gif doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ziit @ 2011 02 03, 01:16)
patinka ar nepatinka, bet tai dalis tavo gatavo darbo, be geros foto jis neuzbaigtas. schmoll.gif
netokia as jau gelbetoja, jeigu nesugebejau tau padeti verysad.gif  pabandyk atidaryti winzip programa ir joje atidaryti rar faila. as tik pagalvoju is kur tau tiek jegu tokiu oru temptis kazkur kad gauti ta faila, as jau geriau puse denos su winzip kankinciaus lotuliukas.gif

na kas čia tokio,sėdi į autobusą pvz.važiuoji į vieną galą dvi valandas,po to atgal padarai ekskursija kokiame autobuse ar troleibuse smile.gif ,ir knygas turi. Vienas malonumas smile.gif
na važiuoti man nereikės,jau dalį per skaipą atsiuntė 4u.gif ačiū labai bjauruska
Na, o šiaip susitikti irgi būtų smagu,kaip pvz. daro mezgėjos.
Tarasca , o kas tose rusiškose knygose,kokios temos
Papildyta:
QUOTE(burbanti princiesa @ 2011 02 03, 12:10)
Mane irgi

O zinot ...dabar atsiminiau ka destytojas man sake -paimi  ka tik uzbaigta savo darba ir gerai i ji isiziuri.Ieskai ne pliusu ,bet minusu .Analizuoji juos -kodel  taip blogai padarei  ,kad kita karta nedarytum .
Nu vysks  kaliegos ,einu sian kalbeti su brokeriu .Net nezinau kodel ,bet bijau kaip pries egzamina  biggrin.gif Net drauge kartu tempiuosi ,kad netaip baisu butu  biggrin.gif

aš visada kai padarau kažkokį papuošalą tik minusus matau. Dar tokio nepadariau, kad pati neprisikabinčiau
Atsakyti
Dita, i sveikatele mirksiukas.gif
O del vaziavimo... Sedi i masina ir nuvaziuoji biggrin.gif Aisku, atstumas susidarytu, bet... Karts nuo karto i Kauno puse traukiu, tai pakeliui galima uzsukti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bjauruska @ 2011 02 03, 19:38)
Dita, i sveikatele  mirksiukas.gif
O del vaziavimo... Sedi i masina ir nuvaziuoji biggrin.gif Aisku, atstumas susidarytu, bet... Karts nuo karto i Kauno puse traukiu, tai pakeliui galima uzsukti  ax.gif

tai nieko tokio,juk gali atvažiuoti kur reikia smile.gif kai galėsi imesk man į skaipą kitą failiuką
Turiu pasiūlymą, man nemokančiai anglų kalbos tai būtų pagalba.Kiek suprantu visos atsisiuntė tas knygas,galėtume jas aptarti kiekvieną temelę.
Knyga 10 mixed media jewelry projects
pakabukas penktame psl. kiek supratau tai viduje yra dėta medžiaga,jeigu teisingai supratau,bet man kilo klausimas kaip ten ta akutė pritvirtinta.
Sekantis pakabukas nuo 10 nuotraukos nieko nesupratau, aš kalbu apie tą su tortu.
12 psl. su kokia medžiaga ten dirbama
20 psl. su tais rutuliukais, penkta nuotrauka kas ten dėta ar folija? 7-8 nuotrauka paaiškinkite.
22 psl.iš kokios medžiagos padaryta . 13 psl. kaip tie karoliukai pritvirtinti,man neaišku
Psl. 28 iškilo klausimas nuo 8 nuotraukos
Na, o nuo 30psl. niekas neaišku.Čia gal išėsdinta? Gal daugiau papasakosit.
Tikiuosi mano klausimai nebus labai nuobodus
Atsakyti

Knyga 10 mixed media jewelry projects - iš kur jūs ją siuntėtės??? kaip čia as pražiopsojau??? unsure.gif
Atsakyti